Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Uglavnom posto je sve izmisljotina, osim ovo sa zubima, i pluca, jer naravno svaki dim je stetan za pluca, da li ima onda ISTA steto kod marihuane? Kod tog THC-a i te stvari? Da li ima neke posledice posle dugo godisnjeg koriscenja, jer sam na studijama, kasnije planiram verovatno neki privatni 'biznis' da pokrenem, pa onda porodica i ostalo, i naravno mislim na normalne kolicine, a ne da rokam po ceo dan.. Uglavnom da ne skrecem sa teme, ima li ISTA? :D
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
jedino sto sam ja dosad naso jest hyperemesis syndrome i onaj podatak koji je mnogo i tu na forumu spominjan da neki rjetki ljudi odlepe psihicki od trave jer to bude kao neki triger. dal je to istina ko ce ti ga znat.
za dim se slazem. nikad nisam pusio i nebi. moze vejpanje, ulje, tinkture, cepici...

za mene je kanabis hrana, lek i sirovina koji su bitni za covecanstvo i planet i nemoze me niko uverit suprotno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
1. Ne mora moze i bez duhana,
2. Ne
3. Čaj se pravi od lišća suhoga
4. I dalje udara, voda u bongu samo pročisti dim od toxičnih tvari
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ili npr. ono kad sam, mislim prošle godine u novinama pročitao ''Dvojica mladića umrla od pretjerane konzumacije marihuane...'' , kao pušili su bez prestanka nekoliko dana.... pa nisu od marihuane umrli, nego od nedostatka kisika, a ne od trave. :fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zakonbudova