Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Sad kad pogledam onaj štrumpfov video, sve sam više siguran da je to taj isti dokumentarac koji sam gled'o. Znam samo da je bio na Nacionalnoj geografiji. :razvaljen::
 

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Psi vole pivo, znam iz prve ruke. Dok sam bio klinac jos tamo 80ih za vrijeme Juge isli smo cesto na kampiranja, prvi majevi i tako to.. Sa nama su isli prijatelji koji su imali psa, i naravno kad se starci nacugaju, onda i psu daju vopi :D Bio je jako simpatican i smotan tako pijan:D
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Zujim nešto po netu i naletim na ovo:eek:
U jbt pa ako je ovo istina meni će uskoro morat odrezat i ruke i noge:(:D
Šta vi kažete ekipa:)
 
Poslednja izmena:
22.02.2016
78
180
33
Vidim da ima nekoliko članaka objavljenih na ovu temu u zadnjih 20 godina. I niti jedan tekst se ne bavi širim kliničkim istraživanjem nego analiziraju pojedinačne slučajeve. U nekoliko slučajeva su i konzumenti duhana u pitanju, samo jedan je izričito kanabis.

Ta bolest je specifično vezana uz kronične pušaće duhana.


Pošto je kanabis sada u Sjevernoj Americi legalan nadam se da će biti pravih kliničkih istraživanja pa ćemo vidjeti na čemu smo. :joint:
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
..šta lupaju ovi?

ovog clana blejac88 odmah banovati jer je neko iz tkz novina a ovaj strucnjak je bezbednost je bivsi kriminalac a sad osnovao
neki centar za bezbednost. ovo da je bio kriminalac je provereno jer mi brat pricao, on je imao kontakte sa njim.
 
Vezano uz topic.., jer frend mi nije vjerovao... XD
Znači hašiš se može pušiti i tako da na cigaru [nije potrebno izvaditi filter...] staviš kuglicu šita i pušiš tako...
Nema veze ako ide kroz filter [puknut će te i tako ako je roba dobra...] šit će se topiti na očigledno kako pušiš ćeš vidjeti kako izgara.., samo, ako ti ne bude dosta, negdje na pol cigare trebat ćeš staviti još jednu kuglicu na vrh žara... [al nas 3-je smo se prebili ko kante samo sa jednim malo većim komadićkem šita na cigari...] ::listomahanje::
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443 and Bizzzo

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
Vezano uz topic.., jer frend mi nije vjerovao... XD
Znači hašiš se može pušiti i tako da na cigaru [nije potrebno izvaditi filter...] staviš kuglicu šita i pušiš tako...
Nema veze ako ide kroz filter [puknut će te i tako ako je roba dobra...] šit će se topiti na očigledno kako pušiš ćeš vidjeti kako izgara.., samo, ako ti ne bude dosta, negdje na pol cigare trebat ćeš staviti još jednu kuglicu na vrh žara... [al nas 3-je smo se prebili ko kante samo sa jednim malo većim komadićkem šita na cigari...] ::listomahanje::

@Dr. Rick Sanchez jos ekonomicnije ti je da uzmes flasu neku od 1l npr...i probusis rupu sa zarom od cigare nekih 10cm od dna,toliku da moze da prodje cigareta,malo sira....na zar stavis mali komadic i gurnes kroz tu rupu,naravno moras imati cep zavrnut....sve ti ostane u flasi kad izgori,odvrnes cep i prst stavis na donju rupu a vuces kroz gornji otvor (gde je cep) i doziras kolicinu dima kako sklanjas prst sa donje rupe...
mozes ti da povuces i bez zadrzavanja prsta na donju rupu,ali drz gace... :)

evo ovako... :D

1629464987919.png
 
Poslednja izmena: