Iznenadjenje za decka. :mario:

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.06.2015
10
8
3
27
da karton ce se raspast.. i kad presadis drugdje malo ih udalji vise jedan od druge.. barem pol metra il još bolje 1.. jer ce se vjerojatno dosta razgranat u sirinu.. ako imas u kante od 15 litara ih stavi i ak imas gdje to stavit..

i bit ce dobro. pocni gnojit bit ce bolje.. onda kad narastu kad bude blizu berbe negdje 2-3 tjedna prijeprestani gnojit da ti se ispere gnojivo i da bude fina za pusit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dvadeseteGaSim
16.06.2015
10
8
3
27
da mogla si ih dok su male.. odrezat bocu plasticnu od dve litre popola i u tome ih posadit dok su male i onda ih presadit u vece. jer ti tak i tak ni tu nema bas mjesta
 
19.05.2014
3
2
3
Devojko ne moras se zezati sa saksijama ako je frka Uzmi Male Kese za djubre ali neke kvalitetnije Napuni Zemljom i presadi biljke u Njih izvusi rupe sa strane i na dnu,sto se tice Sajta najbolje su Kombinacije gde je Strnjika,zapustena polja gloginja,obuces se u neko radno odelo i probijes se na sredinu iskrcis malo prostora(neke Makaze solidnog kvaliteta za biljke )u stavis ih Tamo,nabolje kad bi imala malo perlita da pomesas sa zemljom...i to je to kad si na sajtu Pogledaj okolo sa lokacije da vidis odakle se vidi sve mora da bude u mrtvom uglu racunaj na 1,5 - 2m visine ako ih ne treniras.Uredi put do njih ali spolja kad dolazis maskraj ugazenu travu na mestu ulaska tako sto ces staviti osecene grane na mesto ulaska u Strnjiku...eto par saveta...polja gloginja se mogu lako naci u pitanju je trnje i niko kroz to ne prolazi osim u slucaju da trazi izgubljenog psa...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dvadeseteGaSim

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
231
719
93
31
Mini update. :spliff::wave::wave:

Dvije biljoze presadjene na sajt, stare oko 30ak dana.. (nisam imala problema oko moje `saksije`)
Tako da sam ostavila i ostale da rastu na terasi pa krajem mjeseca i one idu u vrt. :let:

dzigibau.jpg
dzigibau.jpg

Rupe su 30l. Oko njih je puzomor u granulama 100g po biljci. :)
Sorry zbog loseg aparata ali prosto ne mogu izdrzati da ne podijelim sa Vama sta sam uradila.. :p
Sjutra kacim gdje ce se vidjeti..:rasta: :clap:::clap::
 

Prilozi

  • didi.jpg
    didi.jpg
    81,9 KB · Pregleda: 38

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Mario, Mona i ja smo tu. :p
Prijateljski savet u skladu sa pravilima foruma: PISI U JEDNINI :)
Vec sam nekome napisao da u slucaju da padnes a utvrdi se da si imala saucesnike vodite se kao organizovana kriminalna grupa,proizvodnja i pustanje u promet itd...
Ljudi ako se sami ne cuvate niko drugi to nece uraditi umesto vas.
Previse ljudi ovo olako shvata i ulazi u to skroz opusteno...pa pobogu ne sadite paprike nego nesto nelegalno...mrzi me vise da ponavljam svima kao papagaj.
 

dvadeseteGaSim

Aktivan Član
08.06.2015
231
719
93
31
Mini update. :spliff:

Biljcice su stare 26 dana, presadjene na sajt prije kise.. Zato sam ih zalila samo sa 1.5l vode po jednoj juce. Evo boljeg aparata pa mozete pogledati i prokomentarisati..:confused:


duda.jpg

duda5.jpg desna biljka
duda1.jpg lijeva biljka
duda2.jpg lijeva biljka :p
duda3.jpg desna biljka


duda4.jpg desna biljka :)

Sad me interesuju misljenja iskusnijih kako Vam se cini, kad treba poceti sa plantelom, da li da radim LST ili TOPIRANJE i tako.. :bocni::

Pozdrav do sledeceg update-a..:clap:::zvizd: :wave::wave:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Super je to sve :) Pusti ih jos par dana da malo narastu pa kreni sa toprianjem. Mozes ti i sad, ali u outu je bolje kasnije malo topirat zbog stabilnosti biljke kasnije.
Plantellu cuvaj jos neko vrijeme. Vidje cemo kako ce se ponasat do sljedeceg update-a pa cemo vidjet. Ako je dobra zemlja onda ne treba nista zasada.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2