Izolacija od društva!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@opa cupa nekad da, i dok sam bio zdrav bilo je "upsitedown" perioda ali ovo traje od 2009.
(Eh da znam ljepo pisati, kakvih bi tu priča bilo. )No nećemo više o ovoj temi i praviti crnjake, na forumu. mada vjerujem da ima dosta ljudi, koji bi rado napustili ovu "civilizaciju". Ali iz razno raznih razloga su prisiljeni ostati.
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@Budfield imam ja sexa. (kara me ko god stigne :))
Ne ozbiljno, znam da vi čitajući moje teme zamišljate nekog jadnog patetičnog tipa. Kojeg neće nijedna da pogleda.
Ja sam sve samo ne to. (Žao mi je što nemogu da postavim isječke iz novina o meni) Al istina nemogu u svom okruženju da nađem neku koja bi mi baš ono bila napeta i sa kojom bi volio dijeliti dobro i zlo kako se to kaže.
Iz ovog kraja cure čim im porastu malo sisojke odoše za Zg. dalmaciju itd.
Pa nama mučenicima ostaje da spašavamo brakove tako što karamo udane žene i tako poboljšavamo njihovo bračno stanje.
Ovo nisam rekao u šali.!!
Ova moja trenutna "priležnica" mi je rekla da joj nije ovakvih povremenih sexualnih avantura, da bi odma ostavila muža, kojeg trpi samo radi djece.

@MementoKuri gledo sam noćas, super izgleda. ali mi je to malo komplikovano tj. teško fizički. da ja to sam uradim.

@grouchy to je to, a okolo pećine plantaža, pa ja ustanem ujutro oko podne, i lagano šetnja kroz moj rajski vrt. Kad to bude "dobićete razglednicu iz afričke zemlje safari,,,zbogom žohari" :) (Z.Pušenje)
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Pisonja i Zuga su nahebali negdje kod Bradine oko 23 :05
Prica se da su auspuh i retrovizor nasli cak 50m dalje u jarku.
Znaci nista od Africke zemlje safari.
Kaznena prijava zbog ukradenog busa.Voznja bez vozacke pod utjecajem alkohola i egzoticnog duhana.
Uglavnom lose je utjecalo to na njih.
Navodno su se kasnije nasli u paklu droge kod neke male sto su joj starci radili u Iraku :)
Pisonja se napio i mala mu uvalila ganju u toku racije.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
"Pisonja i Zuga znali su ih slusati do dugo u noc..."...i bum..murija sve shebe:DA dosli ljepo do kampa...Zaostroga...:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nisu bili u Zaostrogu haha
To je Moke pricao o Zaostrogu ,a pisonja i zuga su slusali tu pricu.
Moke je seronja koji je zahebo klince sa pricom da je svaku noc drugu hebavo hahah
Koji muljator..a ova dva,vrela krv i ajmo !!

Nego, jesi ti bolje danas ?
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
moj savjet ti je da poslusas sebe prvo, razmisli dobro o onome sta volis, i samo se tome posveti. ne yebi nikakvu zivu silu osim toga. u mom slucaju je muzika taj pojam koji mene vraca u zivot, kroz muziku dozivim sve emocije skoro, nije bitno da li su dobre ili lose, emocije moras procesirat i prozivit. nikome nije lako prijatelju moj, vjeruj mi, svako nosi svoj kriz, mada to zvuci kao najveci klisej ikad, ali jest. po meni, nece ti se problemi rijesiti ako odes u sumu zivit, samo ces ih zakopat dublje u svoju svijest i jednom ce to morat prsnut vani... tesko je trenirati mozak, ja isto pokusavam, ponekad uspjevam, ponekad ne, ali tjeramo dalje, sve ima svoju svrhu, svi smo ovdje zbog nekog razloga. upravo zbog toga sto te svi sad "odbacuju", nek ti to bude motivacija da budes ustrajan u onome sto volis raditi... jer ako te svi vole, onda nesto radis krivo. samo polako, stisni zube i teraj dalje, sjemenke cekaju:)
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@opa cupa sad tek vidim pitanje, nespavam, pa bucam. :zvezda::
Ne izlazim van kuće u ovakvom stanju. neću da ljudi dobiju krivi utisak, da smo mi "dimnjačari" takvi.
(Obratite pažnju molim koliko ja pazim na ugled ovog foruma :cool:)
Spazme su mi se počele vraćat. Naručio sam još sjemena, ove moje biljke u boxu neće do kraja 1-og mjeseca biti gotove.
(moga sam i updatić tamo u dnevniku staviti.)
rastu ljepo sve ok, ali sporo nisu pravo ni procvjetale, ja mislio da jesu pa mi kolega na pp reko da nisu.
Da sam izabrao neke sative koje će cvati dugo. :fuck:
Vala ako je ko baksuz to sam ja. ali dali sam bolje uz vas definitivno da.
Čitam i tuđe muke i probleme pa i meni bude lakše.
A vi izvinite što ja počesto tu crnjačim. Nemam kome se izjadat nego vama.
A kad izbacim to iz sebe odmah mi lakše.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
@opa cupa nekad da, i dok sam bio zdrav bilo je "upsitedown" perioda ali ovo traje od 2009.
(Eh da znam ljepo pisati, kakvih bi tu priča bilo. )No nećemo više o ovoj temi i praviti crnjake, na forumu. mada vjerujem da ima dosta ljudi, koji bi rado napustili ovu "civilizaciju". Ali iz razno raznih razloga su prisiljeni ostati.

Ja te razumem .
Ne razumem te zašto se povlačiš pred dobronamernim savetima :)

Ti si sad već sam okružen ljudima koji su neprijateljski raspoloženi prema tebi .
Ako ne umeš da čitaš iz ogledala - tj da u njima očitaš svoja sranja - ( što ne ume 99 % ljudi a i ja među njima, samo znam za tu teoriju :) ) onda nema ničeg lošeg ni paranoičnog u tome da želiš da odeš da živiš u prirodi - sam.

Nije tačno da u prirodu moraš da poneseš mir .

Priroda je harmonična , tj super harmonična i malecno ljudsko biće van ludnice gradova, prosto mora biti preuzeto tom vibracijom, samo treba da isključi ludu mašinu u glavi . Čak iako je ne isključi - priroda ga tera svojim zakonima da se mane razmišjljanja o onome što je ostavio u gradu i pribavi sebi nešto za hranu ili drva za zimu .... jer nema prodavnica .

Za sad je takav čin - odlazak u izolaciju - prilično teško izvodljiv , neshvatljiv .itd .. ali ne treba se zaricati - i takav boravak je moguć a da se ne preseku veze sa gradom , nego da ipak postoji neka razmena s gradom ... radi lakšeg boravka..

Ljudi i dalje imaju asocijacije - pećina, drvo , gnezdo ... ali sad stvarno ima jeftinih rešenja za drvene kućice na nekom udaljenom mestu blizu potoka i slično . Druga stvar je što će - kako taj trend raste , država jače udariti na te of greed pionire , pa će ih hapsiti jer nisu prikopčani na struju, skupljaju kišnicu , kradu vodu iz potoka i slične nebuloze ...

Kolko sam razumela to ti nije obaveštenje da sutra ideš u šumu ...nego više maštarija ... jer nemaš pare da stvarno odeš ...

hahaha , i ja bi ladno otišla tako negde off greed , al ima hiljadu razloga što ne mogu .. :)
Jedini ustupak toj mojoj želji je fakat da nemam televizor , pa se ljudi koji prvi put dođu kod mene čude - kako to .. kako je moguće da neko živi bez televizora . pa eto moguće je .. isto i to u šumi , sigurno ima nekog smisla .. al ja odavde vidim samo ono što bi mi smetalo i samo maglovito - šta bi mi prijalo. Dobra zamena je naravno odlazak u šumu po danu - bez spavanja u istoj :)
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
@Minja3 dobro znam što je priroda, tu kuću na selu duboko u šumi nisam uređivao iz dosade. I što imam viška para pa neznam šta ću snjima. (poslao sam i drugima na pp slike pa ću i tebi)
Svaki slobodan trenutak sam provodio gore.
Bio bi i sad, uživam gore, slušam cvrkut ptica, čak sam iskopao i umjetno jezerce u dvorištu. Kupam se u izvorskoj vodi, koja je već odavno sprovedena u kuću daleko iz šume. Nikad ne presušuje. a kad je piješ organizam procvate. toliko je dobra da je nosim i u grad.Imam i solarne ploče. za sve manje potrošače, mob, rasvijeta. laptop...
Skuvam kavu pa na terasi sjedim i lagano pijuckam. a i :razvaljen::
Bavio sam se servisiranjem kompjutera pa kad me neko nazove najrađe bi ga poslao u k.. I to je nevjerovatno ni ne istovarim stvari iz auta već neko zove da mu komp crko. :fuck:
Problem je što je to duboko u šumi i zimi je nemoguće bez dobrog terenca izaći do kuće a i sa njim teško kad snijeg zakrka a ja sam teško pokretan. I vozim mali gradski autić.
Drugi problem je što je to od moje gospođe majke i ja nemam nikakva prava, bez obzira što bi do sad od nje (kuće) ostala samo ruševina da je ja nisam sredio i održavao. Da sam znao te pare koje sam potrošio uređujući tu i sad ovu garsonjeru mogao sam u ovom kraju kupiti kuću novogradnju. I imati svoje 1/1 i samo svima :vozdra:.
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Kod mene , malo iznad grada u planini ima neko naselje od kamp prikolica .. nije dozvoljena gradnja tamo, nešto kao park prirode .. i ljudi onda svašta nešto naklepaju oko tih kućica i budu tamo celo leto , mahom su penzioneri . Samo što te "kućice" od metala ili sa metalnim okvirima nisu zdrave za duži boravak. Kuća mora biti od prirodnih materijala ... čak ovalnih soba a ne kockastih .. ili nepravilnih zidova da što više podsećaju na prirodna staništa .

( posalji slike kuće na pp , slobodno )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
Nisi jedini koji o tome razmišlja,nije to ni eskipizam ni bijeg zbog drugih.Kako se podiže naša svijest tako sve više razmišljamo o povratku našem "izvoru" a naš izvor je priroda.Gradovi nas uništavaju i sve više ljudi razmišlja o životu u skladu sa prirodom ali muče nas financije.Polako,napravi dobar plan i ostvarivo je.;)
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Dexor druze oprosti ali....

,,tako ne pise covijek kojemu su novci problem.
To je bilo prije dok su ljudio ovdje i imali nešto novaca, a ja sam već 1.0000 puta ponovio da nisam materijalista već moralista.
Većini sam radio džabe. A ti ako ne vjeruješ, (a ne vjeruješ) sad ćeš dobiti na pp moju adresu pa dođi i vidi sam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sve pet drug,nemoj zamjeriti:thumb:
Idemo dalje...
@dexor
Frend,vjerujem ja tebi sve sto pises samo iznosim misljenje o postu.Vise vrijedi da ti iskreno napisem nego da te tapsam po ramenu.Meni prijatelji dok nisu otvoreno ukazali na mane ja ih nisam mjenjao.Nemoj misliti da ti nesto pametujem ali razmisli...Samim time sto sam procitao tvoj post,temu,sudjelovao u njoj pokazuje da mi je stalo..Budi jak,ne skaci na kritiku...razmisli,daj si vremena..govorim iz iskustva jer sam prije bio jako brz,impluzivan...nepotrebno...ovako u miru sagledas,vidis...osjetis
Bro:respect::thumb:
 
Poslednja izmena: