Izrada boxa!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Evo sutra krecem u izradu novog boxa za grow. Dimenzije bi mi bile:
sirina-60cm
dubina-35cm
visina- jos neznam kolika ali izmedu 70-90 cm

Posto bih ovaj box drzao u ormaru(od ociju znatizeljnika) zanima me kakva bi mi ventilacija dobro dosla, dal da izmem neke cjevi pa ih spojim sa boxom i napravim izlaz na ormaru ua dovod i odvod zraka ili je dovoljan i zrak iznutra iako mi se cini da ce biti dosta zagusljivo
i dal ce 10000 lumena stednih zarulja biti dovoljno za veg i cvjetanje ili mi treba vise*?
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
hmmmm
treaceti bar duplo vise lumena za taki prostor.(a treace ti i vise-bar neki hps 200 il taksta neznam sad napamet da nekenjam)...
i zash bi pravio box koji ces stavit u ormar (box) hm.... to ko da na put nosis 2 kofera jedan u drugom :D kontam stelt al ono e XD
pa ono moro bi se potrudit oko te ventilacije al sve je izvedivo uz dosta zelje i volje...
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
ma kakavi nisko, ljudi sade u pc boxevima a meni ce biti nisko :rofl:, samo me jebe to ako budem mora hps kupovati, rade bi ja stednih nagura a opet ni sam neznan...a direktno u ormaru stvarno ne mogu jer hebeni roditelji i moji i od cure kad dodu svugdi zabijaju nosine, dobro ne sad po ormarima ali skoro pa i to pa bi ja njega stavija u dubinu ormara, malo ga zakrija robom i dobro je