Izrada ulja od hedova prepunih sjemenki ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.11.2011
15
4
0
38
vidim da nikog ne interesuje ali privest ću ovu temu kraju kad sam već započeo.Hedove od oprašene stabljike sam očistio od sjemenki kolko sam god mogao_Odvojio ih od grančica i sve smrvio u teglu.Otprilike sam je napunio do pola.To mi se učinilo premalo materijala pa sam preostalu polovicu tegle napunio hedovima od jedne druge stabljike,sativa neka solidne kvalitete bez sjemenki.Na kraju sam imao punu teglu smrvljene hedovine.To sam prebacio u taperwer kutijicu,nalio ledene vode,potopio taj materijal u vodu i ubacio u dubinski na zamrzavanje.Kad se to zamrzne večeras uzet cu to i smrvit da dobijem suhi led.Sve ubacit u Shaker,dodati malo vode miksati.Nakon toga sve to procijediti kroz malo veće sito da se riješim ovih krupnijih mrvica.Nakon toga još jednom sve procijediti kroz krpicu koju dobijemo za čišćenje naočala,(nemam filtar za kavu pri ruci ali svejedno isto je to.To što ostane bit će moj prvi hash.Kasnije ću ga obraditi po želji.vidjet ću kakav će ispast.Javim vam kakav je rad .Pozdrav do idućeg javljanja.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
neznam ovo za hash da ga ubacujes u toster, naprotiv. trebo bi ga ubacit u zamrzivac ili duboko da se stvrdne i poprimi jaci oblik, pa kasnije lako otkines komad sta ces pusit pa zagrijes za oblikovanje, jer treba dobit svoj kruti oblik. sve u svemu mora dobro ti ispast :D sretno!
 
24.11.2011
15
4
0
38
Hash je sinoć napravljen.Od pune tegle smrvljenih hedova dobio sam otprilike pola kutije šibica hasha,vjerojatno malo više od toga.Upravo sam zapalio i mogu vam reć da sam se nakon dugo dugo vremena kvalitetno napušio.Rad bih opisao kao neki high,popravljeno raspoloženje,razbuđuje ali i zaljepi za kauč,nije vam do akcije više za gledanje filma nekog.Evo dok ovo pišem imam onakav osjećaj kao kad ste u nekom ferariju i lijepi vas za sjedalo a u glavi high.Eto tema se može zaključat što se mene tiče.Pozdrav!
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
POPALJIVAČ;183679 je napisao(la):
Hash je sinoć napravljen.Od pune tegle smrvljenih hedova dobio sam otprilike pola kutije šibica hasha,vjerojatno malo više od toga.Upravo sam zapalio i mogu vam reć da sam se nakon dugo dugo vremena kvalitetno napušio.Rad bih opisao kao neki high,popravljeno raspoloženje,razbuđuje ali i zaljepi za kauč,nije vam do akcije više za gledanje filma nekog.Evo dok ovo pišem imam onakav osjećaj kao kad ste u nekom ferariju i lijepi vas za sjedalo a u glavi high.Eto tema se može zaključat što se mene tiče.Pozdrav!


Drago mi je da si napravio fini hash ali meni je iskreno žao što nisi ipak radio ulje,
kad se čovjek potrudi od takve žiže se napravi sasvim solidno ulje ili QWISO.

ali šbbkbb
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TataVutric