izrasla žljezda koja izluèuje THCosjeæaje na podražaj sunca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kad izaðe sunce sve mi super.samo me pièi po licu i sve5 8)
comments?
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
XAXAXAXAXAXAXA...

Samo tako... Nastavi... XAXAXAXA

Si je ti otvorio u graveyard ili je prebacili?
XAXAXAXAXAXAXXA :lol: :lol: :D

A sta bude kada stavis naocare za sunce 8) 8) 8)

pazi da ne postanes biljka... xaxaxa pozeleneces i pustices koren.... xaxaxaxa
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
sa naoèalama još bolje onda nežmirkam tolko.
brijem da znaš taj osjeæaj.eh he he he
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Probaj da stavis neku kremu... :D

Inace imao sam drugara koji je bio totalno str8 ali je u ponasanju bio gori od nas napusenih. On je svima pricao da ima zlezdu koja luci LSD... Stalno je tripovao da vidi nekog retrivera, pao je sa bicikle jer je jurio macku, smejao se non-stop bezrazlozno, odvaljivao takve gluposti...
Ustvari imam i dalje tog drugara samo je u drugom gradu...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Inq je napisao(la):
Probaj da stavis neku kremu... :D

Inace imao sam drugara koji je bio totalno str8 ali je u ponasanju bio gori od nas napusenih. On je svima pricao da ima zlezdu koja luci LSD... Stalno je tripovao da vidi nekog retrivera, pao je sa bicikle jer je jurio macku, smejao se non-stop bezrazlozno, odvaljivao takve gluposti...
Ustvari imam i dalje tog drugara samo je u drugom gradu...
ha ha ha ha ha ha ha ah ha ha ha ha
koji lik
eto vidiš
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ma on je totalno lud... On je umetnik. Crta extremno dobro. Mislim da on prirodno ima skroz promenjenu percepciju... Nikad se nije napusio. Mozda bi bio sasvim normalan kad bi puko spravu...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
vidis to mi sve zvuci jaaaakooooo poznato...ljudi kazu i za mene da mora da mi mozak luci neko sranje kad znam biti tako luda ... :lol: ma nije ne...prirodno high

to valjda sa nama umjetnicima...nesto nam je cudno u mozgu, percepcija...ono kako ja vidim svijet najvjerojatnije "obicni" ljudi ne vide. sto je super extra dobro. ali kad kazes da on vidi zivotinje...ja se pitam---jebote ja stalo vidim pse! ovo je pomalo cudno...brrrrrr... znam setati i odjednom u djelicu sekunde ugledam psa...najcesce mali, crni. jednom kad sam imala 17 bilo je najgore ikad. sjecam se da sam sjedila sama uz obalu, kraj mora, cekala frendicu da zavrsi sa poslom. sjedim ja tako pa malo setam kad odjednom ugledam kako se iz daljine po stjenama munjevito priblizava crni pas srednje velicine. ja ostala skamenjena, mislim si jebote sad ce me! kad ono na 3 metra od mene on nestao! u tom trenutku sam se stvarno uplasila da silazim sa uma. a to je bio period kada u sebe nisam stavila nista vise od trave.

mada moram se nadovezat, npr. ljudi kazu da stvarno rijetko imaju halove na bombonima, ja npr sam ih imala uvijek, uvijek! svi smo razliciti, mozda mi koji imamo tu kretivnost, sklonost ka umjetnosti i slicna sranja malo drugacije percipiramo stvarnost. ne zalim se.

takoder ima nesto zanimljivo. to moram podjeliti a vezano je uz sunce i osjecaj ugode. Kad sam prije par godina experimentirala sa svim zivim bio je taj period kada sam jela bombone do zla boga. nisam isla na partye ili slicna sranja vec tripovala doma i kulirala ko nikad. slusala dobru muziku i uzivala. sada kada slusam muziku koju sam slusala dok sam brijala po bombonima mogu prizvati isti osjecaj ko da sam na bombonu...sto je jebena milina. 8)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
neznam brate to se vald sam desi
jednom kad nema vu, a pièi sunce jednostavno to sam osjetiš
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.