Izresetani listovi pomoc??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Zdravo dugo me nije bilo bio sam van srbije. Imam problem sa mojim outdorom listovi su poceli pokazivati rupice na njima,to je nedostatak necega ili su u pitanju neki insekti? Trebam li koristiti nesto za to inace biljke lepo napreduju ne opada lisce ne zuti i tako. Samo taj problem oko listova bas su izresetani? Hvala unapred momci
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
PowerSeed je napisao(la):
a di su fotke drugar... sumnjam da je nedostatak necega, pre ce biti visak nametnika u igri, za outdoor klasika, sretno
POJASNI VISE NAMETNIKA?

Uplodovacu slike kad idem na mesto da zalije trebao bih ici u sredu sigurno. Slikacu telefonom jer nemam digitalac nije kao na ovoj slici listovi su dosta lepi i veliki nego jednostavno okrugle rupice na listovima!. Nisam primetio puzeve ali jesam malene bubice koje,su kulirale na listovima biljaka.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne više, višak nametnika, puzeva sigurno ima ali ih mozes videti samo nocu i jako rano ujutro kada se hrane, pogotovo puzevi golaci koji su prava napast, + bube, insekti... neceg mora biti
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
zeleni91 je napisao(la):
okrugle rupice na listovima!. Nisam primetio puzeve ali jesam malene bubice koje,su kulirale na listovima biljaka.

da, neke crne bubice, letece i tako kuliraju, a ustvari melju i prave te rupice koje postaju rupetine dok biljka raste, meni su napale listove brokule i paprika
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
mojim nije... Dal zbog sutrasnje kise ili sta,ali po sledecem obilazenju mali crni skakavci su ih opseli. Po 6-7 komada na malenim biljkama.
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Hvala momci probacu ovo sa belim lukom i vodom,pa cemo videti.. Inace trenutno djubrim sa Flora vit za listanje jos uvek zelena flasa.Videcete slike bas su extra nisu sve iste starosti ali napreduju lepo :)