Izvanredni liječnički pregled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.01.2013
5
0
0
32
Pozdrav svima. Trebam pomoć onih koji su imali slicno iskustvo ili znaju nešto o tome.

Da krenem od početka. Prije godinu dana zaustavila me murija u vožnji i ponudili test na droge. Imao sam 2 mogućnosti, pristati pa obaviti to na licu mjesta ili ne pristati pa da me vode u stanicu gdje bi svejedno morao testirati se. Ja sam pristao da me testiraju i pomirio se da će mi nać thc jer sam bio brutalno napljugan,no međutim njihov profi tester je izbacio + na amfetamine i benzodiazepame a - na THC :S
S obzirom da znam da je to nemoguće jer nisam konzumirao nista osim trave nisam htio potpisati taj test nego tražio da mi vade krv,što je nakraju i bilo i gdje je test bio ispravan,nađen mi je thc u krvi.

Šta dalje,sud vamo tamo,dobio 3300kn kazne za to + 1540kn sudkih troškova.
Nakon toga stiže mi na kućnu adresu "plavuša" gdje piše da mi je oduzeta vozačka dozvola na 2 mjeseca te da moram ici na izvanredni liječnički pregled u roku 15 dana. Naravno nisam otišao jer pušim svo to vrijeme,nakon šta je stigla jos jedna kazna od 1100kn odlučio sam prestati pušit dok to ne riješim. Od tada je prošlo točno 14 dana.

Sad tražim vašu pomoć,čitao sam sve i svašta i svi pričaju svoju priču.

Koliko vremena treba proći da se očistim od THC-a?

Napominjem da se radi o testu krvi,gdje se traži 7 vrsta droge

Hvala svima unaprijed. Lijep pozdrav
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Iz iskustva,...što se tiče testa urina...trebao bi proći.A ako je krv,onda neznam.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
duze se zadrzava u mokraci i kosi nego u krvi, mozes u roku od 24h dati krv i da bude sve ok (zapravo i ranije, pogledaj graf), ako si siguran da je samo test krvi u pitanju slobodno furaj. kod testa krvi sati su u igri, kod testa urina desetine dana su u igri, da pojednostavim ;)

+

test urina je mnogo zeznutiji, i tu ne mozes bas kako hoces, tj. kad hoces

 
28.01.2013
5
0
0
32
Teško VenloNL.

Situacija nevezana za ovu temu kad sam bio pao sa 0,14g trave, s obzirom na maloljetnost išao sam na pišanje u toksikološke laboratorije i nakon 2-3 tjedna ne pušenja opet mi je bio thc vidiljiv.

Siguran sam da je test krvi jer sam zvao poliklinika di se obavlja to

Napomena:

Težak sam 60kg i bavim se rekreativnim boksom ako nešto nekome znači radi boljeg odgovora
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Hm zanimljivo, moj frend je isto imao neugodna iskustva s tim testiranjem i isto mu je pokazivalo štošta, nesjećam se kako je to završilo. Znam da će se od 1.7. krenuti nešta striktnije u kontrole vozača u HR i da će svaki grad tj. policiska postaja dobiti minimalno 2 testera. Ići će se po principu nekih europskih zemalja pa ćeš birati između vutrice ili auta. Amfetamine i benzodiazepame sadrže većina lijekova za prehladu i neke kapi za nos, pa ti je vjerovatno od toga to pokazalo. Koliko ja znam bubrezi filtriraju krv i krv se čisti nakon 48 sati, a da poboljšaš tu filtraciju i čišćenje deri tablete za izmokravanje, rekao bi čak i Uvin-H čaj. Nisu me nikad testirali prek krvi, išao sam na test urina svaki mjesec i svaki sam bio negativan iako sam pušio čak 16 sati prije testa, sve sam riješavao sa Uvin-H čajem i aktivnim ugljenom kojeg sam pio dvije čaše dnevno razmućenog sa vodom ili sokom. Koliko se sijećam u to doba u ambolanti su govorili da najduže ostaje u kosi, pa u mokrači pa tek onda u krvi, tako da vjerujem da nećeš imati problema, samo nemoj variti 2, 3 dana prije ništa, i nemoj jesti slučajno neke makovnjače ili peciva od maka jel ćeš onda biti pozitivan na opijum. kako god sretno ti bilo
 
28.01.2013
5
0
0
32
Hvala poweerseed na priloženim grafovima, skuzio sam sada da se radi o satima
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
@No Joke
no joke ja ti sa 100% sigurnoscu tvrdin da vec dobrih 75-80% ako cak ne i skoro pa svi prometni plavci imaju "lizalice", znam jednog osobno pa mi on to reka

na pisanju sam bija negativan 3 dana nakon pusenja, to mi nitko dosad nije uspija objasnit, a za krv sam se ocito vara heh
 
28.01.2013
5
0
0
32
dite_splita je napisao(la):
@No Joke
no joke ja ti sa 100% sigurnoscu tvrdin da vec dobrih 75-80% ako cak ne i skoro pa svi prometni plavci imaju "lizalice", znam jednog osobno pa mi on to reka

na pisanju sam bija negativan 3 dana nakon pusenja, to mi nitko dosad nije uspija objasnit, a za krv sam se ocito vara heh

Šta si pao na testu krvi ili?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma pišanje vam je najmanji problem, svako sam prošao bez problema. Aktivni ugljen majka za to, u apoteci svega 30 kuna posudica i čisti pišalinu samo tako. Eto ja sam 8 pišanja prošao da sam veče prije bio navaren i svaki put negativan. Istina da je ogavan za piti al jbg. kad se mora mora se. Gotovo sam siguran da se krv čisti još brže od urina negdje između 24 i 48 sati.
dite_splita ja sam siguran da u mom gradu nemaju lizalice, imali su jednu i kreteni u stanici su prčkali po njoj, lizali i pokidali je, hehe, šta drugo očekivati od njih. frend mi je drot pa mi je to rekao.
 
28.01.2013
5
0
0
32
No Joke je napisao(la):
Ma pišanje vam je najmanji problem, svako sam prošao bez problema. Aktivni ugljen majka za to, u apoteci svega 30 kuna posudica i čisti pišalinu samo tako. Eto ja sam 8 pišanja prošao da sam veče prije bio navaren i svaki put negativan. Istina da je ogavan za piti al jbg. kad se mora mora se. Gotovo sam siguran da se krv čisti još brže od urina negdje između 24 i 48 sati.
dite_splita ja sam siguran da u mom gradu nemaju lizalice, imali su jednu i kreteni u stanici su prčkali po njoj, lizali i pokidali je, hehe, šta drugo očekivati od njih. frend mi je drot pa mi je to rekao.


Nije baš tako. Ovisi na kakvo pišanje te šalju.
Moj frend i ja u isto vrijeme smo išli na pišanje,on je išao u ljekarnu di su mu stavljali listiće u čašicu i uvijek je prolazio iako je večer prie dimio, a ja sam išao na toksikološke testove di su mi i nakon 2-3 tjedna ne pušenja pronašli u tragu kanabinoide i u nalazu pise broj nekakav di oni točno znaju kad si pusio zadnji put i koliko a popio sam par tabletica tog ugljena. Tako da sve ovisi na šta vas šalju.

Mislim da cu kupit u ljekarni test iz urina i napravit ukoliko budem negativan onda sam siguran i da cu na vadenju krvi proći.

A ovo šta mi zovemo "lizalica" nije baš da ližeš nego pljuneš u malu bočicu koju ti oni dadnu i onda oni to guraju u taj aparat di izađe nešto kao račun na kojem pišu skraćenice raznih droga (AMF,BZO,THC,COC....)
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Bio sam danas na lječničkom za dozvolu držanja i nošenja oružja (lovac) i između ostalog vadila mi je sestra krv i dao sam urin. Jučer sam pušio. Oću dobit dozvolu ili sam se sjebo? Stvar se zbiva u RH
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Dobio sam dozvolu za držanje i nošenje oruzja. :) Ubuduce da se zna, vadili su mi krv i davao sam urin, ispunjavao sam njihov obrazac i na sva pitanja koja se ticu droga i alkohola sam zaokruzivao ne (nikad ne pijem, nikad ne pušim, nikad nisam zlorabio i zloupotrebljavao nikakve psihoaktivne i ostale supstance itd.) i nisu me testirali i prošao sam lječnički. Vjerojatno da sam na nešto od prethodnog odgovorio sa da testirali bi me i ko zna šta bi onda bilo.

ja se nadam da nećeš,jer šta će svijetu još jedan lovac
Ovo je klasičan stav jednog neobrazovanog samoprozvanog ljubitelja prirode koji misli da sve zna i protiv je lova jer je ubijanje životinja nehumano i divljački, a lovci su divljaci napucani testosteronima koji nose puške i ubijaju, jeli tako stara babo. Ne kažem da nema i takvih, ali lovstvo je nešto posve drugačije i samo netko ko nezna ništa o prirodi može reći ovakvo što. Da te pitam ljubitelju životinja koliko puta si u svom životu istim tim životinjama tijekom zime dao prihranu, kad su poplave koliko puta si ih išao spašavati, koliko mladunaca bez majki što ih je neki krivolovac upucao si spasio i vratio u divljinu, koliko si novaca i truda uložio za tu divljač ti veliki ljubitelju prirode i protivniče lovaca odgovori mi molim te jer moj deda to radi gotovo svake godine i najviše voli kad sretne ovakve koji su puni pameti ko ...... da im može ukazati na njihovo laprdanje jezikom. Čitaj malo, obrazuj se i onda uđi u raspravu sa smislenim argumentom a ne ovako.
Bez uvrede :thumb:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
baba (neobrazovan) lovci napucani testosteronom...lovci testosteronci haha nevjerovatno.
Drzite se teme i bez svade.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba and CilI

stara baba

Aktivan Član
18.11.2013
183
197
43
47
Sagittarius A
pa istina,sa lovcima sam samo imo problema.
di god sa psom prođem svuda smetam,tjeram divljač...

a nosio sam i ozljeđene više puta veterinaru,udomio dvije lutalice...
+ne trošim ni meso,
tako da moglo bi se reć možda
previše volim životinje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Ovo sa psom ti apsolutno ne vjerujem jer ako se određeni dan lovi zna se di se lovi i samo budala može ići šetati psa tamo gdje se puca. Recimo da i ne znaš da je taj dan lov i naiđeš na lovca i on te lijepo usmjeri, ne misleći ništa loše, podalje od kretanja lovaca kako bi se mogao obaviti odstrjel divljaci koja je bolesna, prestara, ili radi prevelike ekspanzije populacije šteti ostaloj divljači ili seljacima radi štetu na poljima, ne misliš li da taj lovac i tebi cini uslugu držeci tu divljac podalje od tvog vrta i nadziruci njihovu populaciju, da stiti ostalu divljac od prosirivanja bolesti, a tako i tebe i tvoje pse koje si udomio. Zato drugi put kad sretnes lovca poljubi ga u cizmu i reci mu hvala gospodine na tome sto radite i kako se brinete o meni, o šumi i o divljaci u toj šumi jer jako puno ljudi to ne razumije. Pogotovo kad zivimo u RH gdje se lovacki ispit polaze, a pricam iz iskustva, na nacin da polagatelji sjednu za stolove, izvade rjesena pitanja i odgovore te zajednicki prepisuju i rjesavaju test. Normalno je da takav neće znati apsolutno ništa osim pucati iz puške i samo ćeš od takvog čuti izjave u stilu ja imam pušku i morem ti streliti cucka jer ni zavezan. Od lovocuvara ili voditelja lova ili neke druge pozicionirane osobe to neces cuti, barem ne bi smio jer postoji razlika izmedu onoga koji vodi lov i upravlja lovistem i onoga koji samo drzi pušku i puca a ta se razlika ocituje u znanju, znanju koje ti ocito ne posjedujes pa opet baljezgas dugim jezikom.
A sto se tice tvog nejedenja mesa, obozavam takve, ne znam jel ti to vjera ne dopusta ili si se sam odlucio, ali u svakom slucaju stetis samo svom organizmu i svom novcaniku jer opet (vjerojatno zbog istog tog manjka znanja) ne razumijes da je ljudsko zubalo gradeno na nacin da trga i reze meso osim sto drobi bilje, odnosno da smo mi prirodno svežderi. Možda netko više voli meso, a netko salate ali mi smo svezderi i jedemo meso isto kao sto tigar,lav, shark i ostali predatori jedu meso. Sta bi ti reko na to ljubitelju životinja, te životinje koje toliko voliš i paziš, iste te jedu jedna drugu i to je sasvim prirodno, a za covjeka, za mene (ne znam kako ostali ali ja sebe isto smatram dijelom prirode), to ne valja. Valjda je evolucija pogrjesila kada smo dobili ovakvo zubalo i crijeva kakva imamo, ili je vas zaobisla. Kako su stvari krenule dobro da se ne trazi da vuk postane biljojed jer on jede ovce,srne i zeceve, a mi ih toliko volimo i pazimo i suosjecamo sa njima. HALO, priroda je rekla svoje a to sto se tebi gadi kobasica i sto udomljavas zivotinje zbog vjerojatnog osjecaja krivnje za nesto je tvoj problem (ne kažem da to nije dobro; bravo spasio si 2 cucka, ali sto je s ovim ostalima). Sto nisi posvojio crnca iz Afrike, ne mora biti iz afrike, sto nisi nekog gringosa tu kod nas posvojio, šta, ljude ne volis ili ti smeta sto i oni jedu meso?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.