Izvanredni liječnički pregled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
opa cupa je napisao(la):
baba (neobrazovan) lovci napucani testosteronom...lovci testosteronci haha nevjerovatno.
Drzite se teme i bez svade.
Što je pisac ovime želio reći ?!

Ne razumijes sta znaci testosteron ili ti se sviđa rima koju si sam izmislio?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
CIKABAJA75 je napisao(la):
odstrjel divljaci koja je bolesna, prestara, ili radi prevelike ekspanzije populacije šteti ostaloj divljači ili seljacima radi štetu na poljima, . Zato drugi put kad sretnes lovca poljubi ga u cizmu i reci mu hvala
o cemu ti pises ...o humanom ubijanju :knockknock: Ovo je Vutra.org i tesko da ces ovdije naci razumjevanje za te porive odstrela divljaci iz ovoga ili onoga razloga...zalutao si


postar-testosteronac ili pekar svejedno je testoseron se nedobiva puskom ili necim slicnim ili ga imas ili nemas.jbg
Znaci potezanje puske na "nekoga"neznaci da si muskarcina ;)
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Pokušavam covjeku objasniti kako stvari stoje, a i drugima jer vidim da vas dosta ne razumije bit lovstva. Ako te ne zanima, jednostavno preskocis i ignoriras. :) i ako do sad nisi skuzio poantu, onda tesko da i oces. Možda i nije mjesto tom postu ovdje ali kaj sad, mozda ni tebi nije mjesto na ovoj temi jer dosad nisi napisao nista sta se tice doticne ali si ipak postao....
sta imas pusku znaci da imas vise testosterona by hopa cupa prije editiranja
Ja to ne mislim a ti misli sta hoces. Ponavljam se, to sto je ovo vutra forum ne znaci da svaki put moras biti mortus dok pises nesto. Vjerojatno i ti zbog manjka znanja ne razumijes sto sam htio reci. Mozda sam i sam kriv za to jer sam brzo pisao pa neke stvari nisam najbolje srocio. Ako ne znas, razina testosterona varira od muskarca do muskarca, pa tako neki, zvat cemo ih gayevi, se ne usude primiti pušku u ruke dok drugi pak, zvat cemo ih neandertalci jer su neandertalci bili nadprosjecno prožeti testosteronom, odnosno imali su ga jako puno, mislili su samo na lov (jer je lov znacio hranu i prezivljavanje) i na jebacinu (produzetak vrste..) jer to je testosteronov ucinak. Pratis me? , Pa sam otuda potegao poveznicu sa danasnjim lovcima prirodno bogatim testosteronima i puskom kao sredstvom za lov koja tim silnim testosteronima omogucuje ubijanje i donosenje hrane doma ženi iz pečine te ispunjava muskarca odredenim osjecajem ugode (slicno kao i kad svrsis). Nemoj me vise nista pitati osim ako nije vezano za temu jer cijelo vrijeme me navodis da skrecem s teme i onda mi tu nesto kvocas. :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
AAAAAAAAHAHHAAHHAHAHHAHAHA .....

cika baja..u danasnje vrijeme se zbog hrane ne ide u lov nego u npr. konzum, a to obavljaju vecinom zene jer muskarci ajmo reci rade i zaraduju za taj šoping, a žene vole šoping i razmisljaju o njemu dosta, e sad taj isti šoping bi poistovjetio sa tadasnjim lovom, znaci postoji velika sansa da tadasnji lovci i nisu bile bas neke muskarcine?? hm hmm..

šalu na stranu, nego ajde ti meni reci, to sto ti uzmes pusku u ruke i tom puskom ubijes neduznu zivotinju koja ti cak ni nemoze nista napraviti, a i nece..cini li te to muskarcinom ili pak nazovimo te geyom?? :)
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
Tarzane razumijem da kao covjek-majmun neznas sastavit ni 2 suvisle recenice i stvarno mi je vec sad pocelo ici na zivce objasnjavati, pa vi stvarno kao da ste zaostali u razvoju, procitaj i one postove prije, a ne samo zadnja 2 pavijane. Ako si gay oprosti sto sam te uvrijedio ali tako stvari stoje.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ajde dosta više ovog prepucavanja, ne treba nam takvo njesra na forumu.

biti lovac i baviti se svime što je u opisu toga nije isto što i biti krivolovac ili seljačina koja ima pušku i ubija samo kako bi napunio škrinju ili još gore, prodavao to meso.

mislim da je sada kraj ove rasprave jer nema veze niti sa ovom temom niti sa forumom.

čovjek je prošao liječnički, to ga je i zanimalo, mislim da sad može jedan lijepi lokot na ovu temu i doviđenja!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.