JA bi IGRO nešta!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Izluđujem jer bi igro neku igru a stvaro neznam šta jer ne mogu naći ništa da mi valja.
Najdraže bi mi bilo ako netko zna neki rpg u kojem je combat u potpunosti na poteze poput final fantasy x ili chrono crossa.
Ubijam se 8 godina u herojima 3 i sad malo počeo opet igrati heroje 4 par mjeseci ali neda mi se cijeli život samo heroje igram.
Koju god sam novu igru probao mi se nije svidjela jer imaju predobru grafiku a igra ništa posebno. Često grafika uništi igru kao u heroes 5 ili kao što su wormsi prešli u 3d jednostavno ne valja tak da su dobrodošle starije igre

POMAGAJTE
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam dugo godina igrao samo jednu jedinu igricu i to besplatnu:

wolfenstein enemy territory

Cak sam bio u jednom klanu i super je stvar igrali smo 20 protiv 20 ma ludilo jedno vrijeme sam bio samo covert op to jest snajperista koji moze uzeti odjelo protivnika i uvuces se u njihove redove...koljes iza ledja onda ljudi popizde hehe


mada vise ne igram igrice pogotove ne protiv kompjutera malo mi je glup komp sve se svodi na neko ponavljanje.


e da probaj pocket tanks super je mala igrica za dvoje ima na warez-bb ja mislim:

http://www.blitwise.com/ptanks.html
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma i pocket tanks igram od svoej osnovne
E jel mi miože neko riješiti crack za igru metal fatigue to sam davno igro demo i onda sam nabavio i sad napokon instaliro i traži mi cd u igri a htio bi igrat pa ajd ak može neko dat pa nek se obriše moj zahtjev
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Ako zelis neki dobar RPG, nabavi Temple of Elemental Evil. Igra je uradena skoro u potpunosti kao pravi P&P D&D :) Jedini problem jeste da moras da skines neke patcheve, jer neces moci da stavljas iteme u inventory :D
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Šaman Šandor je napisao(la):
ma i pocket tanks igram od svoej osnovne
E jel mi miože neko riješiti crack za igru metal fatigue to sam davno igro demo i onda sam nabavio i sad napokon instaliro i traži mi cd u igri a htio bi igrat pa ajd ak može neko dat pa nek se obriše moj zahtjev
Zasto ne napravis image od igre, primer *.iso i onda to stavis na virtuelnom CD/DVD-u ?
Onda to instaliras sa Viruelno CD/DVD-u i tako bi rjesio problema, da ti ne trazi vise CD.

Pozdrav...:ludaci_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E sad gledam to na wikipediji i čini mi se dobro ko da d&d igraš čak je i combat ko kad se d&d igra odma ima da skidam ali davajte još ideja
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
pecko88 je napisao(la):
Zasto ne napravis image od igre, primer *.iso i onda to stavis na virtuelnom CD/DVD-u ?
Onda to instaliras sa Viruelno CD/DVD-u i tako bi rjesio problema, da ti ne trazi vise CD.

Pozdrav...:ludaci_lol:

I je tako ali opet traži cd nemože da ga ubiješ, probo sve vrste emulacije na daemonu uključit i odjednom i odvojeno i opet neće
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Šaman Šandor je napisao(la):
I je tako ali opet traži cd nemože da ga ubiješ, probo sve vrste emulacije na daemonu uključit i odjednom i odvojeno i opet neće
Jel mi mozes dat download link, pa da i ja probam i vidim dali moze da se nesto uradi.
Ako je zabranjeno ovde postati link, prati mi ga na PM-u.

Pozdrav...:ludaci_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ne mogu link dat jer sam to skinuo prije par mjeseci i neam pojma odakle a sad tek pošo instalirat

He evo skinuo na eMule-u neki crack i ovaj iako je njemalčki radio i za ovu verziju juhu
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Vutragenjo je napisao(la):
Ja sam dugo godina igrao samo jednu jedinu igricu i to besplatnu:

wolfenstein enemy territory

Cak sam bio u jednom klanu i super je stvar igrali smo 20 protiv 20 ma ludilo jedno vrijeme sam bio samo covert op to jest snajperista koji moze uzeti odjelo protivnika i uvuces se u njihove redove...koljes iza ledja onda ljudi popizde hehe

Aye, znam kako je. Igro/igram America's Army vec 4 godine (doduse s velikim pauzama), isto besplatno, isto bio u klanu, dobra vremena, vrlo dobra. Je da je igra prepuna usrane propagande, al ak to ignoriras, odlicna je.

Sad vecinom perem po UT-u 2004.

Inace RPG-i na poteze su mi medju najgorim igrama opcenito. Ne volim kad igra igra za mene, volim sam vrsit radnju i volim da ishod ovisi o mojoj vjestini ili nedostatku iste, a ne da komp sve radi sam na temelju nekakvih kalkulacija :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Probaj dotu igrat ak ti je dosadno a nesto bi igroč.
Ja uopce ne igram igrice i vidim neki dan dotu maliu buraz hala na kompu (a aja volio prije warcraft malo bacit al malo onakio) i sjednem ja da za komp da vididim sta to je i onak zakacim se..
all sad vise ne igram točlko mozda cuku dve denvno..
Ima puo elemenata rpga, leveli, skilovi magije itemi i sva ta sranja.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Ne zamlaćujte se igrama previše, to je jedan veliki porok koliko to god zvučalo smešno_Odaberite par igara koje možete da igrate stalno, i preko interneta sa drugovima i vozite.Tipa, Quake 3, CS 1.6, TeamFortress 2, Call of Duty itd.Uđete, odigrate sat vremena, dosadi vam i super.Nema nerviranja oko prelaska, super zezanje sa ljudima, ne sa botovima, i sasvim dovoljno.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
DOTA-allstars
vrhunac igre za pc po mom misljenju, kad sam nju vidio i upoznao sve ostale igre su dosadile..sad nemogu igrat nista vise jer je dosadno... samo dota nije...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma ne sviđa se meni warcraft ni malo od strategija volim red alert stajl
Ova igra urban terror je nekako pre spora mislim pre sporo mi hoda ovaj lik s kojim ihraš ubije me to ja am naviko na Ut brzinu i sad ovo mi presporo