Ja sam izabrao ljubav, sta bi ste vi izabrali?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Nisam ja nikakav plavac drug ako mozes mozemo se naci na skajpu da popricamo, samo sam momak kojeg muce neki problemi kroz koje vjerovatno svi mi prolazimo, mislim prosli ste vecinom jer ste vjerovatno stariji od mene. Upravo sam dosao kuci pricao sam sa svojom djevojkom i zapalio dzoint dok je ona bila tu, mislio sam da ako proba promijenice misljenje nazalost nije htjela cak smo se malo i posvadjali... Sada je sve u redu a sto cu dalje ne znam ni sam, ne mozete da vjerujete koliko mi je lakse sto sam ovaj problem iznio sa vama ovdje jer kad bih to spomenuo osoba sa kojima se druzim uzivo samo bi me digli na sprdnju sto se kaze, hvala vam svima :thumb:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Nisam ja nikakav plavac
Ne uzimaj za zlo... Siguran sam da su komentari na ovoj temi dobronamjerni, i tu su ljudi sa razlicitim zivotnim iskustvima. Svi smo pomalo sareni, svako na svoj nacin, ali imamo jednu zajednicku stvar.
Kanabis!
Gledaj to na taj nacin, i uvidjeces koliko tek mozes da dosegnes, bez obzira kolika je (i kakva) ljubav u pitanju.
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Ma razmislicu i pokusati u ovih par mjeseci da sredim stvari, jer kuci mi nisu saznali nikad da pusim, tako da ako sam sve ove godine mogao kriti od roditelja moci cu i od zene valjda, ali to ipak nije ono sto zelim, bed mi je kriti se cjelog zivota :plac:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Brutala ste ekipa,očito dečko nije papučar jer da je, ne bi mu doslo do mozga ovo pitat, pa vidite da se nije ostavio trave zbog ucjene žene koju on voli, mlad je ali dovoljno inteligentan da osjeti da to nesto nije u redu i otvorio se ovdje trazeći savjet riskirajući bas ovakve komentare.. Razmislite malo o tome, zar nije tako? Tko smo mi da nekom uopce sudimo to je ili nije ljubav, pogotovo na ovakav način.. Mozda mu zelite poručit da ce mu se tako rugat ljudi ako ostane s takvom djevojkom koja je jos mlađa i moramo imat na umu da je onima koji nisu u tome, trave=heroin =kokain=narkoman, stvar edukacije.. Djevojka ne zna da je alkohol po tom pitanju 10 puta gori i da je svjesna toga, odnosno educiranija, molila bi Boga da zavrsi u braku s 'rasta manom "nego alkoholičarem! Nazalost postat ce svjesna toga tek kad se kanabis pocne prodavat na kiosku isto kao cigarete i alkohol.. Rekao bi jedan forumas meni drag "nije se fino rugat ruđoj nesreći".. A dečko i tebi ovi svi komentari i dobronamjerni i sprdnje nek ti budu putokaz sta te očekiva u pravom životu ako se takav njen stav održi.. Moras se odlucit, mozes si kupit vremena i ne mora znat da zapalis dok se ona malo bolje ne osvjesti. Ako ona popije čašicu alkohola moras joj dat do znanja da je to gore nego da ti sad izvadis trubu i zapalis.. Nemojte misliti da ikog prozivam, nisam tako mi svega, kuzim ja dobro vase komentare, treba mu i takvi komentari da mu pomogne donjet ispravnu odluku.. Al dajte nemojte ga prcat jer mu sigurno nije lako, jbg par godina s nekim djeliš zivot i vjerujes da je to do groba.. Neke stvari jednostavno treba osjetit na vlastitoj koži, ma sta god ti netko savjetovao, to znaju svi mislim koji se naslađuju.. Nadam se da mi nitko nece uzet za zlo ovo niti se osjetit prozvanim, bratu bi ovo rekao isto kao i vama. Nista zlonamjernog nema ovdje,:ljubav::udarac::djede::vutra:
@mencentry ja ti zelim svu sreću i da na jesen otvoris dnevnik i ostavis ženi biljke da ih topira i cropa:D:svadja:
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
A što ako joj se ne svidiš nenapušen?
Ja sam mojoj draži naduvan.
Kad sam čist i kad ona nešto govori i govori i govori kako bi nešto trebao drugačije raditi, misliti, ponašati se... obično kažem JAWOHL MEIN FUHRER i ponesem se kao kreten. I onda se malo svađamo, a kako je ona osjetljivija, ponekad i zaplače. Ja ne. Ja sam muško!!!
A kad sam naduvan onda joj kažem hoću miško, jebiga šta sad, ajde vidit ćemo... jel te to opet bole leđa? A u kuratz...Dođi izmasirat ću te malo...
I onda opet nastavim po svom i nikom ništa

Pazi samo da napraviš ono što ti misliš i osjećaš... ne ona, ne okolina, ne forum... tako ćeš morati stati iza odluke i ako zajebeš okriviti sebe, a ne drugoga. I saznvati štogod putem. To nikada nije loša pozicija
 
Poslednja izmena: