Ja sam izabrao ljubav, sta bi ste vi izabrali?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Druze mislim da to ne ide tako,pogotovu ta poredjenja kakvo ce nam dete biti.Nemas tu mnogo opcija,ili da budes svoj i da drzis do sebe ili da rolas dok ti zena nije kuci pa kao ides do kladionice pa kapi za oci i zvake:)U svakom slucaju ti se sada nalazis u periodu kada mozes da palis 5-6 buksne dnevno ali vremenom kako budes bio stariji stizu i obaveze,deca,kuca,posao...tako da i ako hoces,neces moci toliko da varis po ceo dan.Najbolje je naci neki kompromis,a to je da joj obecas da ces smanjiti malo pa vidi sta ce da ti kaze,slozi neku pricu kako to nema veze sa tim da si ti ozbiljan decko i da ces brinuti o svom detetu i da mu neces dozvoliti da bude kao ti:)Ako ne pristane trazi drugu!
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
@Tem@ Hvala sto razumijes situaciju u kojoj se trenutno nalazim, neka ih ne obazirem se na "provokacije" jer znam da se sprdaju i vrv im je smijesno sve ovo ali eto nisam tip muskarca koji voli da mijenja partnerke pa da se ne ozenim nikad u zivotu kao mozda ovi sto se zajebavaju .:) Volim svoju djevojku i odreci cu se svega ako treba da mi ona bude srecna


Pazi samo da napraviš ono što ti misliš i osjećaš... ne ona, ne okolina, ne forum
To cu i uraditi ali ipak smatram da ako vec planiram provesti zivot sa njom da treba sa njom i da se dogovorim kako i sta, dosao sam na forum iznijeti ono sto me muci ali ovdje ocigledno ima dosta ljudi koji vole tudje probleme cast izuzetcima:respect:

@blaske Hvala na savjetima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and likfrik
D

Deleted member 63729

Guest
Volim svoju djevojku i odreci cu se svega ako treba da mi ona bude srecna
ako je toliko volis kao sto kazes mislim da onda nebi ovdje postavljao ovakva pitanja,dal trebas bit snjom il ne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Duvanje je stil zivota!
Prihvati,ili ostavi draga..Ja se ne mijenjam...kasno je,a i do jaja je biti naduvan :)

edit
kasno je bilo vec poslije prve pljuge...
kralju, potpisujem!...to je taj moto :thumb:
“Ljubav ne mudruje, a kad mudruje, više nije ljubav.
Dok god volimo nekog zbog njegovih vrlina, to nije ništa ozbiljno, ali kad ga počnemo ljubiti zbog njegovih mana, onda je to ljubav.:djede:
 
Poslednja izmena:
D

Deleted member 63729

Guest
da si toliko siguran da volis tu svoju djevojku i da se mislis odrec svega zbog nje kao sto si napisao nebi nas pitao sta da ostavis ganju il djevojku
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Opet grijesis nigde nije pitanje bilo da ostavim djevojku ili gandzu, ovdje sam da mozda ostavim samo gandzu? Ili sam ovdje dosao da mi iskusniji forumasi pomognu da izadjem iz ovoga sa dzointom u jednon sa zenom u drugoj ruci? Ocigledno nisi dovoljno zreo da neke stvari ukapiras najlakse je doc i spamovat sa necim sto veze sa vezom nema, molio bih admine da lock temu jer sam dobio ono sto sam trazio jos jednom hvala svima :thumb:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
da si toliko siguran da volis tu svoju djevojku i da se mislis odrec svega zbog nje kao sto si napisao nebi nas pitao sta da ostavis ganju il djevojku
Potpisujem. Nebi trazio savjete od hrpu "neznanaca", bio bi siguran. Osjecaj nesigurnosti prema njoj te tjera da predispitujes svoje odluke.
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Evo jos jednom da kazem ja sam gandzu ostavio i bez foruma, znaci prvo donio odluku pa se javio na forum da vidim eto kako bi neko od vas postupio, nisam mislio da ce se ljudi zajebavat povodom toga i bit tako neraspolozni, puni negativne energije ako te zanima tema napisi nesto korisno.
 
Poslednja izmena od urednika:

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Čini mi se da si nervozno shvatio situaciju. Tražio si da neko iskusniji štogod kaže i ustvari dobio si to. Samo treba pročitati.
Ako misliš da je život sa tom ženom = sreća - nije. Sreća je trenutni poremećaj, uglavnom hormonski. Zadovoljstvo i mir je nešto drugo, a nitko ti ne može garantirati da će ono zamjeniti trenutnu euforiju. Možda ti ti slijedi teško sranje kad zaljubljenost prođe. A ti sa prstenom oko vrata. I bebom.
Ustvari, bolje savjete nisi mogao dobiti. Pamet u glavu i ispravi leđa bez metle u guzici. Jer tvoj život ipak ti trebaš igrati.
Ako si odlučio ne duvati, ok. Ali ako je i najmanja prisila u igri, onda si u govnima. Život je dug. A ta odluka ga može cijelog obojati
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Nisam shvatio nervozno ali kao i sam sto vidis namjerno pisu neke stvari a ni ne znaju o cemu se radi naravno da cu se iznervirati, odlucio sam neduvati tacnije neduvati svaki dan sa vremena na vrijeme cu zapaliti i tako cu se valjda naviknuti a mislim da je i vrijeme da napravim neku pauzu. Duvanje svaki dan je okej ali kada duvas travu koju ja duvam to je onda zaista lose, kazacu nesto sto mozda krsi pravila foruma ali ljudi u mom mjestu su jako pokvareni, prosle zime zove me drug sa kojim sam fakticki poceo da pusim i kaze da je dobio neku super cool stvar. Izasli mi srolali frulu jako malu, ispusili je sve okej, prodje mozda 5 minuta ja glavu uopste nisam osjecao znaci utrnila citava meni kao da neke kockice crne idu lijevo desno a totalno sam nepomican bukvalno kao drvo. Desilo se to da sam zaspao na skolskom gdje inace pusimo i drug me je probudio proslo dosta vremena i konacno mi je bolje, on meni priznaje da je po travi isprosipan heroin, toliko o tome sta su sve spremni uraditi ljudi sa kojima si jako blizak a kamoli neki kojeg ne poznajem, mozda je moja djevojka u pravu a ja da sadim nemam uslova jer jbg zivim sa starcima
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Dobio si dosta dobrih savjeta, između sve zajebancije.
Moj savjet ti je da se nikako ne ženiš ovako mlad, bez obzira koliko trenutno voliš djevojku, ne znate ni ti ni ona u kojem će vas smjeru život odvesti ni hoće li vaši putevi ići usporedno. Da bi nekoga ženio odnosno upoznao dovoljno, potrebno je provesti par godina zajedno, a pogotovo je bitno da probate živjeti zajedno na neutralnom prostoru, da vidite da li i kako funkcionirate zajedno. Znam za ljude koji su bili i po 5-10 godina u vezi i sve je palo u vodu kad su uselili zajedno jer su tek tada stvarno upoznali jedno drugo. Mlad si, pametan i samosvjestan, od 20-30 godine je zapravo najintenzivniji period odrastanja jer se moraš suočiti i sa svojim stvarima i navikama iz djetinjstva kojima više nije mjesto u tvom životu, a tu je i svijet oko tebe koji nosi mnoge stvari za koje te nitko nije pripremio ili ti uopće rekao da postoje, i sve to utječe na tvoj proces odrastanja. Možda dođe do toga da ne odrastate jednako brzo, pa jedno postane teret drugome jer svatko ide u svoju stranu i svojim tempom. Uglavnom, strpljen-spašen. Upoznaj sebe i zavoli se 100%, onda je lako voljeti druge i znati je li nešto ljubav ili "krpanje" emocionalnih praznina iz djetinjstva.
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Treba se opustiti,a ne biti mlohav !
Ja nisam za te ziher fore vaganje,isprobavanje i sta ti ja znam.,ugovori o postivanju pravila hahah Buduci zivotni suputnik na probnom radu hahah
Pa sta ima veze i ako ne uspije nakon 10 godina. Stepes prasinu sa koljena i ides dalje,pa nije neuspjela veza kataklizma..
Poanta i je u tome sto ne znas gdje ce te zivot odvesti...zar to nije izazov?!
Planirati unaprijed,davati ciljeve vezi..stvarati fikcije...Boze sacuvaj.Obicno te napete veze dozive krah...zbog ne ispunjenih ciljeva !!!

Znaci kompa ..ako ti se zeni,zeni se jbt
Hocu reci...zenis se da bi se danas sutra mogao rastati ako ne bude sljakalo i sve 5..nikom nista...cak i to vrijeme provedeno u takvom braku vrijedi.Nije izgubljeno..je ako gledas na materiju,a to je drugi par opanaka.
Podjele se ormari..minus na racunu i ako nema klinaca.Sutra vec sve zaboravis.
Ako ima klinaca...ajmo bake i sa jedne i sa druge strane..u vrstu po velicini da podjelimo uloge hahah
Zivot je to..igraj se.Pusti zihericu..
Bilo bi cudno da pogodis od prve hahaha
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Mislim da je život prekratak da bi na neku krivu osobu potrošio 10 godina i da još na kraju košta živaca i svega. Želim djecu sa osobom koja je dovoljno zrela da svaku stvar možemo riješiti i koja me poštuje koliko i ja nju. Želim da djeca u nama imaju primjer kako se ponašati međusobno i prema drugima. Rastave su bolne i najviše pate djeca, pogotovo ako ljudi nisu zreli pa onda "ratuju" preko djece, pa još kad se umiješaju bake i dede...

Nisu to neke kalkulacije i uvjeti, upravo suprotno -čista jednostavnost. Znamo da želimo ići generalno u istom smjeru, sve ostalo su sitnice koje ćemo putem riješiti.

Da citiram Venla: "odluke se donose par puta u životu, sve ostalo je tekuća problematika". Za mene je imati obitelj s nekime velika odluka, jedna od najvećih u životu i mislin da treba dobro dobro poslušati sebe prije takvog koraka.