Ja sam izabrao ljubav, sta bi ste vi izabrali?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
eo https://atma.hr/ovo-ga-odaje-kako-prepoznati-ljubavnog-psihopatu/

treba imati na umu da je ovo kompilacija raznoraznih stručnih i nestručnih tekstova, pa onda i gotovo svih elemenata psihopatije , a koji u stvarnom životu ne moraju svi biti prisutni i koja se lako zamijeni i s nekim drugim poremećajima
ne bih nikako htjela da ovo ode u nekom krivom smjeru jer ovo je forum, a ne profesionalno savjetovalište, a tebi je tvoja situacija ozbiljna i samo si ti u svojoj koži
 

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Hvala hvala :)
Ma ne, ne brini, nikako nije toliko ozbiljno u mojoj glavi da bi se nešto vise dogodilo, barem ne trenutno. Niti to sto sam podijelila situaciju ovdje nije zbog traženja rijesenja nego, činilo mi se prigodno podijelit ovdje s nekim jer stvarno, nemam potrebu s nikim u stvarnom životu..takve su okolnosti.

i eto, čak je i pomoglo :)
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
prvo zi zabrani tra*u , pa sad uskoro ce zabranit kave s frendovima ... poslje ko neki šonjo samo ideš s njom okolo ...
kroz par godina ono dodješ joj više ko kucni ljubimac nego kao muz ..... za cc 30 + godina se rastanete i onda pocneš bit jedan od onih kaj žale zakaj nisu davne 19xx napravili nešto ......
nemoj me krivo shvatiti ali da te zaista voli nebih te pokušavala promjenit ......
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry and Badi

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
lol nema mi jačega nego kad se vratim na teme na koje sam ujutro odgovorio ..... zna me dobro odvalit :)
nefi ne krivo sam shvacen.
Ja sam odgovarao na post od
mencentry

ne od doticne
KonneR_nyna


kaj se nje tice ..... ja sam otvorenog uma :D......
 

GoLee

Aktivan Član
04.11.2019
194
942
93
Under the sea
Još uvijek sam za dobru staru poslovicu prije nego se pretvoris u rikverc iz leptira koji ide sa cvijeta na cvijet nazad u larvu i to u najboljim godinama. "Bolje je biti i sam nego sa bilo kim da te vrti oko prsta" i "Nikada na vrat na nos to zna kratko trajati i jako zna da peče" (ovo se misli da ste u istom stanu 24/7 probaj iznajmite stan radite i sidjite sa sise od roditelja). Sve ovo dok ona ili on imaju gdje otici (mama-tata) najesti se, oprati veš, drugi placati rezije i extra troskove, okreciti, prozore oprati i cistiti stan je piši propalo. Brrrr naježih se. Tek pogotovo u ovo danasnje vrijeme ljubav se gleda za oba spola sto bolje i raskosno da prodju po mogucnosti bez imalo muke i truda. Dok cim dodje da se skrate racuni eto problema. 1. Da nisi pusio sad bi imao Merz-Benz, a ne Forda (ma meni je i Focus TOP)!! I eto zapali se barut... onda na razvodu ti moras bjezati iz stana ostaviti sve jer jbg musko si sudija kaze snaci ces se:udarac:... ne zamjerite mi malo sam prema zakonu jako razocaran. Yeebes stakleno zvono je nista kako su zasticene. Čast izuzecima nisu sve troglavo tvrdoglavo čudovište.

Sretno tebi želim pa sta god da izaberes, samo neces valjda i nas vremenom ostaviti.
 
Poslednja izmena:
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry and Badi
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Ma kakvo ostavljanje drug na ovaj forum cu bit sigurno jos dugo dugo dugo ::listomahanje:: neki su me mozda krivo shvatili moja cura me ne zeli promijeniti(bar u neku ruku) jer svo ovo vrijeme dok nismo u braku zna da duvam nije joj bas drago ali ne bi bila samnom toliko vremena da joj to bas bas smeta ali znate kanabis je ilegalan i zbog toga se realno moze svasta desit u buducem zivotu.. nazalost svi smo toga svjesni a i moje drustvo je kako reci problematicno te zbog njih dosta puta da i ja na***em..u super sam odnosu sa curom nadam se da ce tako biti zauvijek:ljubav: na ljeto kao sto rekoh svadba na pauzi sam od vutre(cilj 6 mjeseci) nije bas lako al jbg izguracu da joj dokazem da mi trava ipak nije na prvom mjestu, eto ja sam ipak izabrao ljubav jer je to smatram ipak bitnije od bilo kakve trave.Travu volim i bila je tu kroz citav moj zivot tako ce i ostati ali da ne zaboravimo svi smo mi valjda kad smo palili prve pljuge rekli sebi "na prvom mestu zivot pa onda vutra" slazete se samnom? Jer kad je trava na prvom mestu onda postaje zeznuto;)
Jos jednom hvala svima na savjetima i oduzetog vremena da bi pokusali da mi pomognete:vutra:one love !
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
E ovako red je da se obratim u ovoj temi, zbog situacije koja nas je sve zadesila naravno nista od vjencanja, nadajmo se da ce ovo sve sto prije proci nazalost bice odlozeno do daljnjeg :D