Jabuka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
da vas pitam, jeste li ikad pusili kroz jabuku, vjerujem da jeste nego da vas pitam jel vama to sta valja meni je bilo strasno....

Ako neko nezna probusite jabuku po duzini, na jedan kraj stavite jocksy:) odprilike taman da filter udje i na drugu stranu vucete...

PS ja sam pusio na zelene jabuke kupio u jednom shoping centru(necu reklamirat:), samo za tu prigodu...
 
10.08.2006
23
2
0
Ako si vec zamotao pljugu,zasto ju stavit u jabuku.Jabuka se koristi ko improvizirani pipe(kad se nema rizli ili neznas rolat).Nije tak strasno,puno je finije nego krumpir :lol:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
jesam i ništa posebno. Jabuku treba staviti u frižider da se dobro ohladi i onda tako hladnu probušiti i pušiti ali kao što rekoh ništa posebno...bolje zapalit Pe i onda pojest jabuku, a postavlja se i moralno pitanje: "Zašto napušiti brižnu jabuku bez njenog pristanka" :lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Cuo sam da moze i limun u iste svrhe (i pomorandza i kivi i svo voce u koje mozes da zabodes jox)

hehe... probacu da pusim orange bud sa pomorandzom cisto iz tripa... samo narandza je mnogo vodena pa cu morati da smislim nesto...
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
predobro je na jabuku.... dim neosjetis, a puno ga bude..... i posli se jabuku isjece i pojede.... :banana_skok:
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
@ P.P

Ma nemoj zezat da si pojela poslije jabuku? Ja sam jednom probao na jabuku pušiti i kada sam je poslije rasjekao nije baš izgledala jestivo..

Kakav je okus?
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Svizac_:) je napisao(la):
@ P.P

Ma nemoj zezat da si pojela poslije jabuku? Ja sam jednom probao na jabuku pušiti i kada sam je poslije rasjekao nije baš izgledala jestivo..

Kakav je okus?


kako???? pa izgledala je normalno samo sta je imala rupu.... i bili smo preunisteni, pa je jabuka bila super.... :D
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Pa prepoloviš jabuku na onom mjestu gdje je bila probušena pa pogledaj kako izgleda taj dio jabuke kroz koji je prolazio dim...izgleda odvratno smeðe (kao filter od cigare npr.) i totalno nejestivo pa se zato èudim da ste poijeli to..izgleda da vama trava stvarno otvara apetit!

:kartman_hasa:
 
05.10.2006
0
2
0
Svizac_:) je napisao(la):
Pa prepoloviš jabuku na onom mjestu gdje je bila probušena pa pogledaj kako izgleda taj dio jabuke kroz koji je prolazio dim...izgleda odvratno smeðe (kao filter od cigare npr.) i totalno nejestivo pa se zato èudim da ste poijeli to..

si ikada jeo susene jabuke ili pecene? vjeruj mi jestivo je i tamo di tebi izgleda odvratno to je najbolji dio jer je presladak pa uzivas