Jack 47 Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Od vrha zemlje do 25cm sstabiljke biljka ti pusta noco korijenje kao sto mozes primjetiti to su ti ove tockice bijele. Biljka izbacuje novi korijen iznad zemlje trazi jooos zemlje. Poslusaj moj savjet. Iskopaj zemlje sa sajta povrsinski samo i zatrpaj stabiljku skroz do prvih fan listova, zalij s 15l vode popisaj se po tome i opet zalij s vidom da isperes.. Pisaj oko biljke ne na jednom mjestu jer je ph mokrace 0. Za 3 tjedna neces vjerovat na sta slici
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xujarak5

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
pH mokrace je 6,0-6,5 ujutro i 6,5-7,0 navecer. To bi bila optimalna vrijednost. Zapisavanjem biljke malo toga dobrog se moze napraviti, barem koliko ja znam o uzgoju. Ako krivo govorim, molim da me se ispravi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and xujarak5
08.04.2016
65
233
33
33
Stipa u pravu si, ph mokrace uvijek varira oko 6, ali mi nije jasno cemu to. Za koji dan ide update pa ces vidjet da sve ide kako treba. Btw neki dan smo usli u cvat, ide kao ludo :)
 
08.04.2016
65
233
33
33
Drustvo, zadnji update ovog dnevnika. Sajt provaljen. Tek pocela cvjetat prije tjedan dana i netko skaricama poskidao sve vrhove, ne znam koja je poanta skidanja tog bolesnika, ali eto, dobar mu tek il sta god radio. Mozete obrisat ovaj dnevnik, hvala svima na pracenju i podrsci. Do iduceg puta
STEJ HAJ:respect:
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
E jebi ga.. Nikad mi nisu jasni takvi ljudi.. Pre nego sto nesto unistis, zamisli kako bi se ti osecao da si na drugoj strani, znaci da si se ti trudio oko toga i neko dodje i sjebe ti sve... Ja kada bih nasao neciji sajt samo bih bacio pogled na biljke eto da vidim kako ide i nikad se vise ne bih pojavio.. Stvarno ne razumem takve ljude.. Ne daj Boze nikom.. Bas glupo iskustvo za prvi outdoor, ako mi verujes i ja sam popizdeo sad.. Nista, vise srece sledece godine i bolji sajt :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola and xujarak5
08.04.2016
65
233
33
33
Ma sam sebi nisam pricao za sajt, prvo i najbitnije pravilo. Kazem nebi mi bilo zao da je pred kraj bila pa ajde bar ces se dobro nadimit ako nista drugo. A ovo, nigdje veze samo je sjebo i mene i sebe i sve oko nas, iscupao je cijelu i nedam nikome gusta kad ga nemam ja hehehe. Nagodinu opet in, pa kako nam bude. Hvala na podrsci, do sljedeceg dnevnika:vutra: