Jack 47

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Da li neko ima iskustva sa ovom biljkom, kazu da je to hibrid AK 47 i Heger Jack -a. Pise da ima THC nivo 18-24% koliko je to realno i sta se moze ocekivati. Ne preporucuju je Novim pusacima, Zasto?

Svaki komentar dobro dosao- Vratio se ******* ponovo u igru posle uspesnog grovinga ORANGE BUD,

p.s.

sad iza sebe imam iskusvo jedne sezone i isterao sam do kraja, SVE SE IZPUSILO IDEMO PONOVO!!!!
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
kolko ja znam ima vise ak47 hibrida, al samo je jedan original. nisam siguran od kojeg proizvodjaca.

thc ovisi koliko ces to kvalitetno napraviti i osuncati , proizvodjac napise max moguce od toga straina.

ne preporuca se jer je proizvodjac zakljucio da biljci treba vise paznje, kontrolirani i stabilnije uvjeti.

vidi tocno na sajtu od kujeg ces kupit preporuku i uvjete za uzgoj, makar ti je vise manje sve to isto i u granicama svih ostalih potreba

vidio sam outdoor od 3 m AK47...super biljka zelim ti srecu
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Narucio sam seme preko alien-a od Sweet seeds female. A pise kako je lako za uzgajanje ali se ne preporucuje novim pusacima. Zar to moze da bude opasno?
Ili je to samo marketing. A planiram da sadim inace indoor. Pa Ako moze tu neka preporuka oko zemljice i to vezano za ovu i slicne sorte.
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
a kao mozda je prejak dim za pocetnike..a opasno jedino to da ne pocnu povracat po sebi i i takve stvari al to je sve mrtvi marketing
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
ma samo ti rokaj :D
to sto je euforija htio rec za prejak dim je da se klonis duhana punis ciste :D

duhan ce ti sjebat pluca XD
 
27.06.2008
21
0
0
45
******* je napisao(la):
Da li neko ima iskustva sa ovom biljkom, kazu da je to hibrid AK 47 i Heger Jack -a. Pise da ima THC nivo 18-24% koliko je to realno i sta se moze ocekivati. Ne preporucuju je Novim pusacima, Zasto?

Svaki komentar dobro dosao- Vratio se ******* ponovo u igru posle uspesnog grovinga ORANGE BUD,

p.s.

sad iza sebe imam iskusvo jedne sezone i isterao sam do kraja, SVE SE IZPUSILO IDEMO PONOVO!!!!

Evo druze ja gajim jack ak 47 vec dve sezone . Gaio sam ga i napolju i unutra i sad ga imam napolju mogu ti reci neverovatno dobra marihuana ukus i rad za cistu desetku.Sve sto pise o jeck 47 je sto posto istina i nije nikakav marketiski potez ni ja ga nebi preporucio novim uzivaocima jer je prejaka vuja a imam veliko iskustvo od 17 godina bavljenja ovom svetom biljkom i uzgojem.....:spliff:
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
Ovo mi se vec svidja, Znaci nema lazi da sto se tce njegove snage. E reci mi kako si ti kupio seme i od kog proizvodjaca? Ja sam narucio postom, preko kartice. E kakvi su prinosi sto se tice indoora?
 
27.06.2008
21
0
0
45
******* je napisao(la):
Ovo mi se vec svidja, Znaci nema lazi da sto se tce njegove snage. E reci mi kako si ti kupio seme i od kog proizvodjaca? Ja sam narucio postom, preko kartice. E kakvi su prinosi sto se tice indoora?
Seme sam narucio kao ti,jedino sto ja uvek kesom placam i nikad do sada nisam imao problema.
alien.jpg

Sto se tice snage tolko moze da bude jak da mozes da se prekines pa da izgledas ko oni na dopu.
Sto se tice prinosa hedovi su puno krupni i tvrdi i teski tako da baca dobro smole je puno cak i vel. lisce
lako se manikira , stvarno vrh marihuana vredi svaki evro ulozen i trud naravno .....
 

zla zla

Aktivan Član
06.10.2009
92
2
0
38
prave sisice ovi iz aliena, nece da odgovoe na e-mail, samo su mi jednom napisali da je kao pojacana carina. Uzeli mi novac i sta sad????? Da idem tamo da ih maltretiram.
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Ne znam, ja sto sam slao neke mailove nidje veze levati ili ne odgovore ili pricaju gluposti o trecim stvarima, tu je izgleda samo naruci, plati pa ako bude bude ako ne trazi drugog dobavljaca. Ne znam yebeno je doci do tih sjemenki i jedina opcija je da neko donese sjemenke a prethodno ih kupi vani, gdje je lakse nabaviti. Cestitam vama koji su vidim imali tu cast :D da rade s tim sjemenkama.