Jack Herer by YesIam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
Evo da i ja otvorim dnevnik. Biljčice su sada stare oko mjesec dana, mislim da su posađene 26.12. ili su tad već niknule. Klijanje u vlažnoj maramici između dva tanjurića na toplom, oko 25 C. Sve su isklijale za par dana. 4 su odmah išle u velike tegle, 13-14 l, ostale dvije u par litara. Prvi put sam ih šibnula odmah u velike tegle, a i pod HPS, al mislim da više neću. Jednu sam presadila, a druga još čeka. Situacija nije bila sjajna od samog početka, niknule su žute sa zelenim kotidelonima i samo su dalje žutile i nisu napredovale, ali se to sredilo. Još uvijek su u privremenom boxu i čim završe radovi neki di mi je box, idu u svoj pravi i novi dom.

Evo kako je to izgledalo kad su bile stare nešto manje od 3 tjedna i nakon desetak dana.




/Picturesssss_010.jpg[/IMG]


:leafblunt:pa ću sutra sve detalje.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.675
163
...pa daaaa,lijepe biljoze,samo naprijed-e a kakvo je sjeme -fem??? javljaj kako ide-PRATIM-o sve u redu
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nice... s hererom se nemoze fulati :) daj malo box , svjetlo :) bas me zanima u koju si velicinu potrpala tih 6 biljoza...
sretno jesam :))) bit ce finih hedova :)

peace out !
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
Sjemenke:Jack Herer od Greenhousa+ još jedan Jack Herer i 1 Lemon Skunk od Rokerijseeds

Rasvjeta: 400 W Sylania Grolux, udaljenost na početku 50 cm, pa 35, sad sam malo ponovno digla da se malo izduže, režim je 18/6

Box:improvizacija, od postolja za stol okrenut na bok, s jedne strane mylar diamond folija, s drugih strana zidovi+stiropor na vanjskom zidu, četvrta strana je otvoreana, tu je stolni vent između biljčica i lampe, dim. otprilike 1 m x 0, 50, al se uskoro sele u 1, 20 x 0, 90 x kolko treba, a ja računam 1.50., Mislim da im je u tu bolje nego šta će im biti tamo, ali kaj sad. I još su kraj prozora sad.

Temp: po danu 25-28, noć 17-20, +-, al zna se dići na 32 il spustit na 12, al misslim da su to iznimke.

vlaga je sad 40 pod Hps, 70 bez. +-

Zemlja: Substralova, ali nije Tera Magma, nego Naturen. Ima nešto manje N, a više kalija i nema treset nego drvena vlakna, sve ostalo isto. Fino je prozračna i upijajuća i to.

Ph držim na 6 uz ph testeri i 6 % vinski ocat, al ga mislim zapravo dić na 6,5, zapravo ne znam

Gnojivo: nisam ih mislila baš gnojiti u vegetaciji, al ispalo je da sam ih gnojila i prije desetog dana jer su bile totalno žute i nekako zaostale, s manje od 1/3 Valentin 8:3:5, što se pokazalo kao pun pogodak, pa sam ih opet zalila s pol doze, i opet prekjučer s pola Hesi blooma. Dakle, na raspolaganju imam Valentin, Hesi Bloom i P+.

Trening: lagani LST, u cvjetanju ću svijati glavnu stabljiku, možda i grane, ak bude mjesta.
 
09.01.2013
32
13
0
41
Zdrave su, dosta se cine grmolike, lice na indicu. Cudno za Jack Herer ali izgled moze varat, volio bi ih sada vidjet kako napreduju. Sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
tester667 je napisao(la):
... lice na indicu. Cudno za Jack Herer ali izgled moze varat ...

a sta te cudi, za njihov jack vazi:

"Known Phenotypes:
1.: long, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #3
2.: long, stretched, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype
3.: long, compact, fastly blossoming, sativa-dominant Phenotype #2
4.: long, stretched, fastly blossoming, sativa-dominant Phenotype #1"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
09.01.2013
32
13
0
41
Znaci po ovome ove bi bile 1.: long, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #3,
samo sto i nisu bas long ali ajde.. vide se jasno da su short i bushy i jako mala razlika medju internodovima - indica stil.
Da se razumjemo to ne mora znacit da je tako kako izgleda zato i kazem da bi volio vidjet novu foto kako napreduje.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.188
358
Da, povukle su na indicu, što mi je malo žao, ali tak im je uglavnom i u opisu. Ali isto im se omakne i paran broj pera, ili prstiju, kak se to već veli , a i ponavljaju se slijedovi, recimo, od tri ili pet pera,a neki listovi i nisu baš recasti.. A sad trenutno mi i nisu više tak lijepe, ostale su bez donjeg lišća jer ih nisam nahranila u nedjelju jer mi se činilo da previše gnojim, a i bile su lijepo zelene, a pao je i lagani LST, koji im e nije svidio, a u utorak je već bilo totalno žuto i ...Imala sam već JH koji je bio puno više sativast, i na kraju sam morala vezati grane...hehe...a morala sam ga pokupiti i ranije.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ph 6,0 je u preporucenim granicama..skolski.. ali je ipak malo nizi od idealnih 6,5.Vec na 6,4 biljka cmizdri za magnezijem,cinkom.Mislim da je bolje drzati ph 6,5 pa i vislji do 7 nego da pada ispod te granice od 6,5...malo sam u dimu pa se nadam da te nisam zbunio;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.