Jack Herer by YesIam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Big L je napisao(la):
Nego, jedno mogli bi se reci off topic pitanje:

Koja banka sjemena ima "originalni" Jack Herer jer vidim da ga ima GHS a i Sensi s tim da kod Sensija pise da je njihov oriđiđi, mada je to mozda samo marketinski trik...
Sensi seeds has the original... Sensi seeds all the way, as they are keepers of the original... Sannies Jack Herer is from original "Sensi seeds Jack" stock... ghs jack, we all know that its not REAL jack herer but for price and quality i was happy...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
malo oftopik.
I ja sam misljenja da brideri lazu, evo ja sam uzo od Seedsmana White Widow i mogu da kazem
da nisam bas zadovoljan, svi opisuju neki sativa haj a od tog haja ni H, ovako sam zadovoljan
kako vozi al tesko da je to sativa, znate kako kazu kolko para tolko muzike. Da sam uzo WW od
nekog drugog bridera mozda bi i osetio taj haj al ebg kad je kod drugih mnogo skuplje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
My name is... Sem je napisao(la):
Sensi seeds has the original... Sensi seeds all the way, as they are keepers of the original... Sannies Jack Herer is from original "Sensi seeds Jack" stock... ghs jack, we all know that its not REAL jack herer but for price and quality i was happy
ovo mi je drago cut sensi seeds all the way,moj jack je sensi
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Dobro to je sad tako nebitno, nije uopce stvar seeda (pogledajte foto galeriju sto radi Slo era sa seedovima domacice i obicnog hindua). Covjek uci dok je ziv. Evo ja jacka pratim vec 3 godine konstantno i mogu vam rec da necete ni iz sensijevog paketa dobit ko zna sta osim sto cete dat 150 eura. Bit ce tu svega, treba radit selekciju. Sto kazu ljudi koji su growali sensi seed reg jack : nadas se jednom keeperu i to je to. Uglavnom toliko i dobjes ostalo salata, muski, hermi

*Keeper = mother plant = majka = biljka za koju smo se odlucili da ostane jos neko vrijeme u nasem vrtu : )

Da je bar to samo tako da das 150 eura za seedove i da sami rastu kao magicni pasulj morat cete jos malo zganaca pojest nazalost : )
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
doomer je napisao(la):
Dobro to je sad tako nebitno, nije uopce stvar seeda (pogledajte foto galeriju sto radi Slo era sa seedovima domacice i obicnog hindua). Covjek uci dok je ziv. Evo ja jacka pratim vec 3 godine konstantno i mogu vam rec da necete ni iz sensijevog paketa dobit ko zna sta osim sto cete dat 150 eura. Bit ce tu svega, treba radit selekciju. Sto kazu ljudi koji su growali sensi seed reg jack : nadas se jednom keeperu i to je to. Uglavnom toliko i dobjes ostalo salata, muski, hermi

*Keeper = mother plant = majka = biljka za koju smo se odlucili da ostane jos neko vrijeme u nasem vrtu : )

Da je bar to samo tako da das 150 eura za seedove i da sami rastu kao magicni pasulj morat cete jos malo zganaca pojest nazalost : )
hahahahaha dobar si otkria si ameriku
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.182
358
Kod mene gužva u boxu još uvijek. Skinula sam skoro sve gornje vrhove i one sa grana :). Donji dijelovi na granama su se razvijali i konstantno sušili, ali nakon rezanja su sad poludili i prešli već onu veličinu na kojoj su se sušili u par dana troduplo:). Nikad kraja, ali nema veze, kad mi već HPS gori zbog klonova.
Jednu biljku sam skinula već prije jer se skurila jer nisam upalila stolni vent nakon što sam ga zgasila. Evo, to sad pušim :) i ne žalim se previše. Fina dnevna pljugica koja baca smješak na lice, a i fino opušta mišiće.
Posušila se skroz još u boxu, preko noći i išla je direktno u pluća, haha. Više je puno ni nema :). Neki dan maknula sam još jednu, koja je bila baš bzvz i sva nikakva i zakržljala. Od tada su klonovi na cvjetanju (5).

Evo kako to sada izgleda :)



I još par fotki u međuvremenu:
iFI2uO6.jpg










Klonovi su u agrocz zemlji i perlitom. Nije baš sve sjajno ali se jako fino razvijaju. Velikim dijelom vremena su bili pod krovnim prozorom, a sunca nigdje. Nakon što su se zakorijenili kombinirala sam box i prozor, al dosta brzo nisu više stali u box :).

MFWkHEa.jpg


Prva je topirana i u startu je bila puno manja od druge koja nije topirana :)


Sad sam već malo uzgubila koncentraciju :9, mislim da sam nekaj zeznula sa slikama

[IMG]http://i.imgur.com/MFWkHEa.jpg

[URL=http://imgur.com/HXCpDI7]




:) :) :)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.182
358
Da malo apdejtam i približim se kraju...

Lagala bih kad bih rekla da mi nije bitna količina, isto tako i kvaliteta. Što se količine tiče, moja očekivanja nisu ispunjena. Što se tiče kvalitete, a ono...kako koji vrh, doslovce. Ali, ako smanjim ciljeve i zanemarim želje, nemam biti razloga nezadovoljna, pa i nisam.

Ovo je finalni proizvod.


imgurl


Nakon kjuranja od mjesec i nešto, ustvari je iznenadio i pokazao se jack kakav treba biti :). Kad se to dobro posušilo, ostavila sam teglicu na moru i kad sam se vratila i otvorila....to je to. Na putu do plaže sam izgubila noge, pa me bilo frka ići niz stepenice, pa sam išla okolo, pa se nisam osjećala sigurno skočit na glavu, a polako ulazit nemrem, a kad sam ugazila u slanu vodu, skužila sam od boli da imam krvave žuljeve od japanki...mislim ono...i tak da se nisam ni okupala osim pod ultra hladnim tušem za tri kune...lignje, pivica, cvikse i smajlić....i da, da, nisam pušikla prije toga par dana...

Ma i inače ne mogu reći da je loš, al se čovjek brzo navikne na sve. Sad dosta manje pušim, pa ono ok, nije neko ludilo, ali nije ni loše. Dosta je sve to sporo išlo i nisam sigurna da se baš zakristalilo sve kak spada, al o tome u nekom drugom postu.

Evo i klonova, malo ih smorila temperatura i opet to nekako sve sporo ide....

Na 12/12 su otprilike malo više od mjesec i pol.


how to use print screen


pc screenshot


windows 7 screenshot

Ovo gore su slike stare možda neka tri tjedna, a ostatak je slikan prije par dana.


upload


image hosting imagevenue


Sigurno ste primijetili kanuaste listove, a sad su počeli opet rapidno žutit...to je od temp, nekih par dana bile su i na 36, drugačije nije moglo + malo više vode i evo opet s.anja.Sad im je neko vrijeme oko 30 stupnjeva pod HPSom i 25 po mraku. Vlaga oko 35 do 50. Čini mi se da ih je taj toplinski šok malo zaustavio.

Hesi bloom, powerzyme 1/3 svako 3, tu i tamo supervit. Mislila sam još jednom bloomom pa onda P+.

E, da, tretiram ih još epsonovom solju zbog cal mag, to su te točkice i mrlje po listovima, a evo nisam ni to neko vrijeme, pa je i to možda dodatni razlog za žućenje. Kod tog tretmana bitno je špricati prvenstveno donji dio lista, mislim od ispod i kad je ugašeno svjetlo i normalna temp.


free screen capture

Imam i jednu malu samoinicijativno dvoglavu domaćicu, sad je stara isto oko nekih mjesec i pol od sjemena :). Eo, ustvari baš volim te domaćice.


taking a screen shot


free upload
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.182
358
:sad2: :sad2: :sad2:

Pred nekih tjedan dana ugasila sam svoje privatno kućno sunce.

Mislim da sam cijelo vrijeme gajila bolesne biljke. Čini mi se da ih je zahvatio virus TMV, pa sam nešto o tome tu napisala. https://www.vutra.org/topic/10953-tmv/#entry253005

Jednostavno su se opet preko noći posušile.

Hvala vam svim na savjetima i pomoći. :thankyou:

Game is over ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Preporuka s moje strane, kidaj sve te male budove dolje sto ionako ne dobivaju svjetla, nemoj da ti bude zao. Oni su toliko losi da ih se ne isplati koristiti ni umjesto duhana u fruli... jedino ako volis kuhati s njima :D

ici ce sva snaga u same vrhove pa ce biti veci i jaci ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.182
358
Dragi moj grow support :),

zašto je moj dnevnik završio u nezavršenima, a ja sam završila, i to dva puta, :dada ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.