Jack Herer Hydro vs Jack Herer Terra -200 w trilite - hps 400 agro- clf 125 w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
423
1.740
143
uebersicht-supreme_01.jpg
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
lol ne happy cat piše na kanti, švabe rade velike besplatatne kante :) kod nas vjerovali ili ne nema ni kante a kamoli bačve za kupit nekoliko puta su pokušali otvarat poljoprivredne apoteke al pošto je poljoprivreda na razini vremena austrougarske svi propadnu u manje od godinu dana,ako se legalizira ja ću dat otkaz i otvorit jedan growshop sa tehnologijom iz ovog stoljeća :) al kako je ostavljeno za rujan to je sigurno samo predizborni spin :(
a evo i klončića uspješno su ukorjenjeni dva su u zemlji a 4 u tuperware-hydru napravljenom za 10 minuta :)(privremeno),blente znate a ona lijepa razgranata u pravom airpotu je royal medic klon kojeg ću poklonit jednom bolesnom frendu koji jadan leži ispod osunčanog prozora možda mu da volje za život a i zanimaciju
ragazze.JPG
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
urekao sem blenta sa muškim imenom več je procvijetao al još bolje taman sam tražio jednoga muškog automatika za se igrat sa genetikom a konačno sam uveo reda u jedinicu intezivne njege pa su one tri iz jogurta i vaza udomljene u socjalnom bubleru a dodao sam im i jednog klona iz trke tako da imam odakle brstit :) uletio mi komad stiradura za kojega nisam imao pojma da je čvrst i da se da lako oblikovat.... sa nožem i okruglom rašpom (turpijom) sam napravio skoro sve toplo ga preporučam sve ću napravit od njega :)
blentopastuh.JPG
 

Prilozi

  • stiradur-jogurt bubler.JPG
    stiradur-jogurt bubler.JPG
    194,9 KB · Pregleda: 36
Poslednja izmena:
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
to no joke : ono su tek klonovi koji su bili pod jednom štednom pa su kržljavi ( sad su malo jači :)
opet imam gadnih poroblema sa svjetlom kad me nije bilo prošli tjedan ponovo mi je pregorila hps i ostavila masu toga u mraku nešto je propalo a nešto sam izbacio u šumu a tamo ih je neka budala počupala zbog par jointa sumljam na jednoga koji se tu muva iz istih motiva postavit ću mu zamku poput onih u vijetnamu pa kad se nabije na kolac ili ostane visit naopačke će se uhvatit motike umjesto da uništava nedonoščad ..da je čekao do kraja i ubrao pola još bi mu četsitao a ovako će bit rata....
tako mi i treba kad pišem gluposti pa svak ko me zna može iz mojih blebetanja skužit što radim i gdje :)
al djevojčice iz trke u prekrasne počele su se mastit a zdrave su ko da su plastične svaka čast "i love grow marihuana.com-u" na genetici nikad nisam sadio ništa lijepše i zdravije a sav im je rad i savjeti vrhunski a i besplatna biblija će poslužit pogotovo početnicima toplo ih preporučam za naučit štogod naravno ako znate engleski al i ko nezna sa translatorom se isto može skužit ako se ne smije prijevodu :)
moram poslom u urugvaj par tjedana a dolje je totalna legalizacija možeš legalno zasadit koliko hoćeš prodavat i izvozit koliko hoćeš nebi me začudilo da ostanem dolje, prodam ovdje sve i kupim imanje i živim od zemlje cjene su više nego dobre vidio sam super rančeve (ograđene zidinama) za pedeset tisuća dolara i to kraj mora a ne ovdje rintat za hranit uhljebe i pušit žuto lišće pot prijetnjom 3 godine odmora u hrvatskom zagorju....prestao sam ga pušit sad ga skupljam pa ću ga koristit za co2 ko oni iz vreče
http://www.hempatia.si/c.6-exhale-bags
ovi su se obogatili sa idejom a prodaju biljni otpad i to masno malo prokuhaš,osušiš dodaš micelija i uštediš pare skup je co2 kako god okreneš
i još par umotvorina: sječate se ružnog kratky-ja kako je bio muško skončao je svoj mladi život a napravio je posao je potvrdio da će kratky bit moguč čak i bez ove zemlje planiram jedan klon samo sa kratkyjem pa će mo vidjet imam ideju kako unaprijedit kratky al otom potom a ovaj dio što je bio u zemlji sa spužvom za klizanje je ispao savržen air pruning je radio pa je korijen gust lijepo složen od vrha do dna i nigdje nije zapetljan tako da spužvi dajem zeleno svijetlo a i blento nam je skončao al je umro sretan oplodio je sve ženke u blizini a rastao je točno kako treba dio ga je ušao u posudu i popunio je ber aeracije jedino je dobivao zrak kroz onu rupu provat ću jedan klon u istu posudu da nebude opet muško
 

Prilozi

  • pokojni kratky.JPG
    pokojni kratky.JPG
    191,9 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena:
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
vratija se...a skoro da nisam ostao... diskretno su me "vezali" na aerodromu jer sam htio tražit politički azil jer me moja domovina progoni :) ....nesmije se ni duhan sadit a kamoli što jače .......pređimo na ljepše stvari kako je "pošast" poharala flower boxić ostale su same točnije sad su glavne pa svaka ima svoje svijetlo i ne kukaju da je malo 3 svijetla su mi crkla u par mjeseci jer uhljebi iz elektroprivrede i stručnjaci iz detuche telekoma drže žice na istoj ruti kroz planine pa svaki udar groma dođe u struju i u telefon a kad ne grmi onda vjetar prekida u prosjeku svaki sat sve izgara i nikoga nije briga jedan od uhljeba je na pitanje kad će provuć žice kroz zemlju rekao sa ćekaju da neko drugi iskopa jer zašto bi oni kopali ovima iz vodovoda ili nedaj bože kanalizacije:) razmišljam o kupnji stabilizatora čak i ups-a isplatit će se za jednu oluju ako ništa ne izgori :)
evo dama lijepo su se pružile i omastile terra još ima pomoč bublera a izgleda da su prestale rast pa je mislim stavit u gel
 

Prilozi

  • hydro pajcek.JPG
    hydro pajcek.JPG
    392,3 KB · Pregleda: 52
  • terra odojak.JPG
    terra odojak.JPG
    340,1 KB · Pregleda: 50
  • zasićene masne kiseline.JPG
    zasićene masne kiseline.JPG
    266,9 KB · Pregleda: 50

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
u kakav gel? i zasto mislis da bi u tom gelu nastavile rasti, neznam sta te buni ..normalna stvar, sad hedovi rastu i debljaju se ;) budi strpljiv do kraja i bit ce to super
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Halide kralju. Koliko god ti zakomplicirao biljke rastu. Pune se :D Samo ti prebaci u gel pa da i to vidimo :D
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
423
1.740
143
razmišljam o kupnji stabilizatora čak i ups-a isplatit će se za jednu oluju ako ništa ne izgori :)

Agregat u zemlju zakopan, sa sve i ventilacionim otvorima i auspusima, to je isplativo za tvoje strujne probleme...

Ali ti, inovator kakav si, bi ipak trebao porazmisliti o prelasku na solarne panele.:D
1b2-solar.jpg