Jack Herer Hydro vs Jack Herer Terra -200 w trilite - hps 400 agro- clf 125 w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.08.2014
25
15
3
Super ti je dnevnik, trebo bi ovaj herrer hidroponic biti 3 puta veći od ovog u zemlji, živi bili pa vidjeli, sretan grow
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
uhljebile su se ispod hps-a al neka je žarulja iz kit-a pa nisam siguran da ima plavog spektra .. ne izgledaju baš oduševljene al barem se grije garaža u ove zimske dane :) mislim da je osram vialux izgleda puno crvenije nego osram plantstar koja ima plavog a spremam i mad grower gdje će bit eksperimenti da ne spamam puno ovdje za poćetak će bit onaj ružni kratky ,drugi sa pruningom korjena i jedno iznenađenje za lijene outdoor growere ..spojio sam dva tuđa izuma u jedan i teoretski netrebaš na site nikako eventualno par puta ....
 
Poslednja izmena:
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
jadna zemljica prestigao je hydro trostruko po volumenu i dva noda , morat će mo joj pomoć dobit će jedan mali reflektor od ledica a dno od pitara ću uronit u papicu sa zračnom pumpom i velikim difuzorom da bar vegetaciju budu blizu ovako će joj uskoro zaklonit sunce...ako ko ima još koji prijedlog koji bi mogao pomoć neka ga da na razmatranje....slikice popodne,e i promjenjena je žarulja sad je sylvaniya sa plavim spektrom al nakon onog debakla sa metal halide strah me je i pogledat koliko su mekane osram je trvd nikad nijedna mi nije pukla a ove ko da su napravljene da što prije puknu klimaju se ko baba od 100 godina
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
morao sam prototip samonavodnjavajućeg air pruning beda (rezervar od kanalizacijske cjevi velikoj bačvi dat za mito jer me susjeda uhvatila kako ga testiram i rekla da joj se sviđa pa sam joj ga morao poklonit jer je znala često uhvatit moje outdoore a nije me nikad prijavila :) al imam djelove za novi pa će umjesto cijevi rezervar bit od lopte za pilates...savršenog je oblika i veličine
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Uletio si ko zadnja šlapa na forumu, počeo pametovat grow supportu i bahatit se. Skoro si bio banovan par puta.
I dalje radiš gluposti i nikom nije jasno šta se događa. I evo u ovom trenutku ti post nema nijedan lajk a postan je jučer.
Al kapa dole, tvoja biljka u hydru izgleda bolje i zdravije nego mariova a on ima pro opremu i trilijun lajkova. Teško je pratit što sve izvodiš i iskreno, malo si lud. Al takvi su svi genijalci. Cijenim tvoj duh, od tebe će nastati viša klasa growera. Svaka čast :respect:
Od mene imaš lajk
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and cerak1000
19.01.2015
31
8
8
32
ahahh istina,to je samo zato što se ne ustručava probat nove stvari,npr mogu se kladit da 70% foruma ima više growova odrađenih od tebe a nisu probali hydro,svaka čast za biljke lijepo rastu,bit će nešto od tebe :watch:
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
hehe bez ludosti nema napretka...i tesla je bio lud ko šlapa a još ga niko nije dostigao...još dosta njegovih izuma nismo prokužili ...a evo djevojčuraka: hydro je dobro jedino ima malo flekica po dolnjim listovima nasam se da je od prskanja a zemlja je dobila privremeni turbo dok ne nađem bolje rješenje balončići ulaze kroz 4 orginalne rupe i oplakuju cijelo dno nešto slično sam radio i bilo je ludo doduše ovdje je manje rupa jer mi žao uništit pitar..sorry zbog cropa ovdje nemam photo shop a drugi komp koji ima je blokiran silnim "nagradama" prvih dana zbog gore navedenih grijeha :(
 

Prilozi

  • patunavanje.JPG
    patunavanje.JPG
    125,4 KB · Pregleda: 55
  • bubler.JPG
    bubler.JPG
    156 KB · Pregleda: 57
  • patunavanje.JPG
    patunavanje.JPG
    125,4 KB · Pregleda: 53
  • bubler.JPG
    bubler.JPG
    156 KB · Pregleda: 49
Poslednja izmena:
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
sječate se ružnoga kratky-ja bio je 3-4 dana pod pumpom pa sam ga stavio na kratky sa tim da sam ubacio malo spužvi nebi li natjerao korjene da se uhvate na njih i da doslovno treniraju :) ukoliko su imalo pametne uhvatit će se i skužit da malim potezom mogu dobit kisika i papice... možda ih natjeram na rade :) biljka izgleda super s obzirom da je ostala bez glave i bila na štednima pa je dobila mjesto pod hps-om...moglo bi bit što od kratkyja a čini mi se da treniraju :)
 

Prilozi

  • doogy leeppy.JPG
    doogy leeppy.JPG
    154,1 KB · Pregleda: 46
  • Sviđa mi se
Reactions: mar1o
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
obije su u šestoj brzini hydro gazi po starome a zemljici se očito sviđa umakat intimne djelove (korjene:))u papicu pa je i ona poludila hydro je prilično lijepo razgranat pa možda i izbjegne dekapitaciju(ako ko bolje poznaje vrstu nek se ne ustručava dati savjet dal da režem il da pustim) ja ih obično pustim dok glavni vrh nebude velik za sigurno ukorjenjivanje pa budu prilično guste a ostane i za nekoliko dolnjih grančica ukorjenit
a kao najavu Mad Growera upoznajem vas i sa nirvaninom tetevikom raste ko luda a zovem je tako jer raste ko tetevika i guši sve oko sebe najvjerovatnije je ak48 a možda je i ice ili neki freeby(pomješale su se u rodilištu)
 

Prilozi

  • terra18.2.JPG
    terra18.2.JPG
    276,1 KB · Pregleda: 60
  • hydro grane.JPG
    hydro grane.JPG
    224,3 KB · Pregleda: 62
  • korjen1.JPG
    korjen1.JPG
    158,2 KB · Pregleda: 60
  • korjen2.JPG
    korjen2.JPG
    124,3 KB · Pregleda: 58

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Jako je tesko citati tvoj tekst. Niti ima tocke, zareza, velikog slova nista. I priznati cu ti da procitam prvu recenicu i onda odustanem. Da li sam jedini? Neznam, nije ni bitno. U svakom slucaju pogledam slike cisto da vidim do kud si dosao.
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
Dobio epileptični napadaj čitajući ovo od početka... Al svaka čast... Bar mislim. :)
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
hehe to je nepismenost :) ako ima koji lektor da prevode moje tekstove sa čakavske ikavice koja je prajezik hrvata,srba i ostalih sarmatsko-iranskih naroda i ostalih a danas izumire zbog takvih i vuka karađića koji nam je nametnuo bih ijekavicu i ostala pravila najčešće iz novo srpskog jezika treba se borit za svoj jezik pogotovo mi što se razumijemo to je naše največe blago
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and mar1o
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
hehe tako je treba se vratit biljkama i budučnosti a ne jeziku i prošlosti....književni slabo poznam jer se kod nas još govori kako prije 1000 godina uz primjesu taljanskog i turskoga pa me teško razumijet a dugo sam živio u tuđini pa neznam ni pisat ali trudim se a i nerade mi sva slova i neki brojevi :) pa se malo potrudite a mogu ja pisat kako govorim bar će te se nasmijat:) samo da najavim odbrojavaju se sati do mad growera ja ću kačit neke svoje eksperimente a ako ce se ko uključit dobrodošao je sve neobično je dobro došlo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310