Jadna baka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
scan1om.jpg


"Blic" , 29.01.2005.
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ko bi provalio da stara baka gaji kanabis? I jos je prijavio muriji?
Mozda je baka mogla da dobije status medicinski odobrenog koriscenja.
Ovakve price mi izgledaju kao izmisljene...
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Eto.......kakve ljudi bake imaju.Nek je ona nama ziva jos 100 godina.Apeliram na sudiju nek je kazni samo novcano.
 
18.09.2005
6
0
0
Ja sam za to cuo ranije,e sta bih ja dao za takvu
baku...pa ja cak ne mogu ni sam sebi da spremim nesto sa Kanabisom ko covek zbog matoraca!!!

P.S. U nedelju idem na ekskurziju u Vrnjacku Banju na 3 dana,eto grasa iznenada...umesto cigara...
0098 ~) :pivo ::h2o !~ ::balonja
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Ja sam se neki dan prehladioi skuham sebi caj od marihuane.Nije da mi je i nesto pomoglo,ali nisam bio u bedu ::gulp
 
21.11.2005
47
8
0
shto je oj drug smislio prichu, naravno pod uticajem granja, a takodje se dosta pominje bakuta. pricha kaze:


otisho sam na selo kod moje bake, kao da im malo pomognem oko poljoprivrede i naravno poneo sam neshto vutre. i tako jednog dana je padala kisha i meni je bilo dosadno i uzeo sam i smotao u jox-ove svu vutru shto sam imao.. ispalo je taman da popunim jednu paklicu cigareta... ostavim ja to tako, pored kreveta i odem od ortaka prekoputa [znachi pricha vec gubi koherentnost usled prevelikog napushavanja] da vidim shta radi i ponesem par dzointa. sedeo tamo koliko sedeo, u jednom trenutku odluchim da se vratim kuci...kad tamo imam shta i da vidim... baka sedi na mom krevetu , pord je puna piksla i prazna paklica... a baka plache kao kisha shto je do malopre padala. ja je pitam: pa zashto places bako? a ona mi odgovara kroz suze: shmrc, ubili 2pac-a ....
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
verovali ili ne...
pisao sam vec o tome kada je u EX YU zabranjeno uzgajanje "konoplje"..
deo price se odnosi i na moju pokojnu babu koja mi je ispricala da su oni ranije na ovaj nacin terali bube "zlatice" sa krompira..."ali sine sada je to zabranjeno,pa moramo ovako.."
 
27.08.2006
0
15
0
45
Moja baba i ja gajimo marihuanu i zajedno pijemo chaj od marihuane... xexexexe :rofl:
Moja bakuta je zakon i svi u kraju je skroz gotive bash zbog tako nekih stavova... chak sam je i nauchio samnom da se pozdravlja na "crnachki nachin" a to mu dodje ono sa bacanjem koske jedno drugom i udaranje sa pesnicama i na kraju mi pokazhe 'piece' sa dva prsta i kazhe "What's up Nigga"... XAXAXAXAXAXAXA :rofl: