Jadni outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.03.2009
22
0
0
33
I kako da se covek ne iznervira cita li ko sta ja napisem ili samo gledate slike BILJKE STOJE NAPOLJU HOCU LI DA I PORED VISE OD 12 SATI DIREKTNOG SUNCA UKLJUCUJEM SIJALICE??? Ako tako treba onda cu ukljuciti mozda im je zima na 50 stepeni pa da se i ugreju ujedno???!!!! Jbt ljudi ako pisete nesto nek to bude bar malo pametno... Buraz izvini na komentaru ali jbg iznervirao sam se jbg...
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
koj ti je jbt on je samo rekao svoje mišljenje,a nekim delom si i ti u pravu...stavi te male pod štedne par komada i razvijace se bolje nego sto ti se razvijaju sada trenutno na suncu,napravi neki box nije toliko tesko iskucati 10 ploca,to si trebao ranije da posadis kad i one vece ili stasi vec radio...
 
08.03.2009
22
0
0
33
E sad cu ja da izbrisem ovaj dnevnik i da zapalim sve one biljke na sajtu.... Zasto bi to radio kada biljke imaju preko pola metra svaka a porasce preko 1.5 m svaka do pocetka cvetanja kada su za 10 dana porasle 40 cm i zasto bi ja stavio biljku u box neki tamo molim te nemam iskustva objasni ti meni????
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
racko je napisao(la):
E sad cu ja da izbrisem ovaj dnevnik i da zapalim sve one biljke na sajtu.... Zasto bi to radio kada biljke imaju preko pola metra svaka a porasce preko 1.5 m svaka do pocetka cvetanja kada su za 10 dana porasle 40 cm i zasto bi ja stavio biljku u box neki tamo molim te nemam iskustva objasni ti meni????

da razjasnimo ono oko limenki jer izgleda nisi ukapira.ja sam ti reka da ne stavljas u metalne posude ili limenke iz prostoga razloga sto zadrzavaju vlagu vise nego sto treba,a kad je premnogo vlage trune ti korijen i biljka ti ide u *****.znaci ima neki razlog nismo ti to rekli iz zajebancije.

ps

ako ti ne trebaju savjeti i mislis da ce ona sama od sebe porast sto trazis savjete na forum:baby:
 
08.03.2009
22
0
0
33
Kako moze da se zadrzava vlaga kad imaju RUPE KAO I NA PLASTICNOJ SAKSIJI???!!! To mi nikako nije jasno a komentari kao napravi box za biljke koje su napolju i to u sred leta ili stavi sijalice na 50 stepeni to necu da komentarisem.... Ali nema veze STAVIO sam ih u saksije nisu u limenci kao sto sam napisao u 1 od komentara koje niko NE CITA sto se vidi iz prilozenog....
 
08.03.2009
22
0
0
33
Nego da mi zaboravimo na sve ovo i da ja pitam ljde kako im se svidjaju ove slike sto sam sinoc okacio??? Jesu li dobre ili nisu da nastavljam ili da pobacam govna????
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
ne bacaj nista. bice nesto i od toga. a nemoj da se ljutis brate, ovde ima GRO ljudi koji pocinju kao i ti, i stalno se vrte ista pitanja i greske itd... pa kontam i da ovi stariji nemaju bas strpljenja za svakog ponaosob. mogao si ti tu stosta da odradis bolje, nisi pa jbg. bice i od ovoga sto imas nesto da se zamota! samo napred, imas na forumu odgovor za svaku jbnu stvar koja bi te mogla zanimati, trazi citaj, i sledeci put ce biti bolje. znaci strpljivo, pametno i sretno!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
ma i ja lupetam gluposti,radi ti po svome kako znaš i umeš i videcemo na kraju štace biti :)
Ni ja nisam ništa bolji heheheh :p
a sto se tice malih biljaka ja nisam upucen ali mi je nelogicno da ona raste na 36 stepeni onako mala,rastće ona ali kako :S...kolko sam ja shvatio dok su male i po logici one klijaju npr od maja juna...sve zavisi o vrsti,a ne sredinom jula!
Probaj nista te nece kostati nemoj da bacas to zbog drugih ljudi cuvaš to radi sebe a ne drugih.
Sretno pa kako bude neka bude to i ja za svoje uvek kazem ;)
 
08.03.2009
22
0
0
33
E za te male si mozda i u pravu videcu kako se budu drzale pa cu ih shodno situaciji prebacivati petljati nesto.... A velike ja cenim da ce izaci preko 1.5 m i da ce imati bar po 200 g sta mislite vec sada imaju po pola m imaju jos 1.5 mesec da rastu...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
One velike ti nisu loše bit ce nešta za male neznam to je pitanje vremena,al dobro...kako bude bit ce.Sam ces vidit...pozz
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Pa ja ti i pricam za male covece svo vreme njih bi trebao u BOX a za velike naravno da mogu napolju dovoljno su velike a i potrebno im je sunce sada sto vise,a sto se tice koliko ces imati ne verujem da ti iko moze reci sada,i ne verujem da ces imati 200 po jednoj po mojoj nekoj proceni :S mozda i bude daj boze sto vise to bolje :) samo polako...
 
08.03.2009
22
0
0
33
Ja sam mislio da pricas buraz za velike ja reko sta covek lupeta... Hehehe... A za male si verovatno i u pravu videcu nesto da iskombinujem... :)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Ovo se odnosi na male biljke,njih bi bilo poželjno stavit u nekakav box pod svjetlo da malo napreduju to se svi slažu.Tako bi ti bilo najbolje da napraviš...poz
 

grudva

Aktivan Član
24.09.2008
80
6
0
46
preporucujem ti da male stavis pod 24 h svetla icpod 85w cfl sijalice par nedelja da ojacaju pa ih tek posle izbacis na balkon, male nemoj da djubris samo velike i to ne sa propisanom dozom vec sa dve trecine propisanog na pakovanju. Sakri koren biljke od svetla da ne pozeleni i propadne na kraju , skidaj uvele i pozutele listice mozes dodati u te posude glistenjak da ih prirodno prihranis bes straha da ce se shebati od djubriva . bilje ti generalno izgleda sta ja znam na skali od 1 do 10 reko bi da je slaba trojka ali bice nesto od njih za na rizlu ne sekiraj se.
preporucio sam ti da stavis malene ispod cfl zato sto priroda cveta unajvece a tvom bilju bi trebalo malo vegetativnog perioda da ojaca i ponese sve one cvetove koje ocekujes. od djubriva neznam sta ti je sve dostupno pa ako nemas nesto kvalitetnije moze i plantela samo poslusaj gore navedeno da ne spalis biljke . drago mi je da si presadio male u saksije to isto ucini i sa velikima . posveti im malo vise paznje i bice sve ok.
 
08.03.2009
22
0
0
33
Ja mislim da su sada sasvim solidne imaju po metar samo sto je ovaj u plavoj kanti bio muzijak pa sam morao da ga iscupam hteo da mi guzi moje dame djubre pokvareno..... :)