Jako jako cudna biljka - Molim pomoć u raspoznavanju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
Prije mjesec dana sam zasadio u posude od litre 6 sjemenki koje sam narucio...
svih 6 su mi skakavci "topirali" ja sam ih samo ostavio na sajtu i skoro zaboravio na njih
i odem ja danas da uzmem to jer mi je trebala zemlja kad ono na jednoj izrasla biljčica, izgleda kao da ima 10-ak onih prvih "listova" onih zaobljenih iz kojih dalje rastu normalni
sad me zanima dali ce iz toga uopce izrasti normalna biljki ili sto ?
evo slika, ljubicasto zelene je boje jer je inace za biljka trebala biti ljubicasta, pa zato
ukggc03wyyfeapn1kwr.jpg
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
moze bit da su se tih 6 spojile u 1 [underground] i pretvorile u nekog super vutra mutanta :ridinghorse:
salim se naravno xD po mom misljenju nije nikako vutra niti ima 1% sanse da bude, najvj se neki organizam slucajno pojavio i napredovao u tih mjesec dana...

peace out !
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
oprostite na smetnji, nisan znao, zato san i pitao...
ako nije biljka ja cu ej danas uklonit, a vi mozete ovu temu
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nije nikakav problem, samo sta se moglo pitanje postavit i u nekoj slicnoj postojecoj temi. ali vjerujem da se moderatori ne ljute jer svatko grijesi :) (moje prijasnje teme bolje da neznas) haha :)

peace out!
 
14.03.2011
11
0
1
ostavi da poraste... ko zna šta će izaći.. možda bude neki leeeeep cvet... :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Biljka je napisao(la):
ostavi da poraste... ko zna šta će izaći.. možda bude neki leeeeep cvet... :)

Bacaj to,sa tim se o jadu zabavih u bašti,korov obična,kad se zapati ne možeš istrebiti,raste ko puzavica po zemlji.Ne mogu ni na slici da je gledam...
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Prijatelju nema te tu šta čudit vidim da si na forumu od 2011 i sigurno si vidio 1000 primjeraka kako izgleda prvih 5 dana vutre i meni se dešavalo kad bi mi bile biljke još u lončanici da još sa strane izrastu neki biljčice jer normalno je da ce i druge stvari izrast jer tko zna sta je u toj zemlji zaostalo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.