jako važno:ZAŠTO NEMA ŽIŽE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.06.2006
10
1
0
pa kaj se ovo dešava u zagrebu,dzike ni za lijeka,kao šatro neki skunk pod navodnicima prodam ti spiku,ljudi moji pa ja pušim 15 godina svaki dani znam šta je jebote trava,da mi je samo uloviti budalu koja je pokrenula taj glupi trend,i sad svi kao imaju taj skunk,zasto bi prodao nesto za 50 kuna kad moze za 250,ma koga vi jebete,morao sam se malo ispucat,nego sta se desava,zasto se to desava,kad ce se to promijeniti???
zelim cuti vasa misljenja jer mislim da je ovo krajnje ozbiljna situacija jer ovo traje vec mjesecima.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
kada ljudi kao ti i ja dignu te ljene guzice iz naslonjaća i kažu ostalima
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ni kod mene nema vec mjesecima nesto naleti ali ode brzinom munje ali zato u svaka doba noci i dana se moze srediti ekstazi, heroin i kokain.........vazda za 15 minuta

pa ti izvuci pouku a mozda i previse ljudi duva danas :)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
a nije to tako samo u zagrebu. nigdje ako ne poznas prave ljude neces dobit kvalitetnu vutru...ovi ulični dileri prodaju sranje da vece nemoze bit zato nema druge nego sam uzgajat bar oni koji imaju uvjete jer od ovog uličnog sranja se nemos naduvat da popusis kilo...jedino taj "skank" je za nesto al je nevjerojatno skup tak da treba odmah odjebat od toga...
sad bas sretnem jednog poznanika (koji inace ne duva bas) na cesti i pitam dices i kaze on idem zapalit jednu i pokaze mi paketić a u njemu čista prašina stvarno unutra nije bilo jednog heda...
ajde sretno mislim si u sebi, ak se naduvas s tim sranjem
stvarno jadno zato grow the weed for the yourself and be the happy...the:banana_rasta:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Pa u tome i jeste poenta...puno su se ljudi obrazovali pa u stanovima sade albanku(navodim primjer albanku,sadi sve zve zivo) sensimiliju i guraju pod skunk...jebati je i ona lupa kad je sensi i dobro gnojena...i gram te albanke uzgojene u dobrim uslovima je 5-6 puta skuplji od one albanke sa sjemenjem i liscem...sad je "skunk" trend koliko vidim u hrvatskoj zato sto se dosta veca lova obrce neg na "obicnoj" travi..
i zasto da ti neko proda panj trave za 50 kn(neznam koliko je to kod vas grama) kad moze fino "skunka" da gura gram 100kn...
za srbiju ne znam kakvo je stanje al pretpostavljam da ima albanke zato sto ste blize siptarima...
Kod mene je stanje standard "skunka"(jebote moram li uvijek stavljat navodnike kad pisem skunk :))) ) ima na vise koliko hoces al na ulici skoro pa nikako jbg sirotinja al ima albanke(il domacice isto sa sjemenjem) koliko hoces..
Jbg kod vas u hrvatskoj jebe to sto se gram "skunka" uvijek moze prodat pod 100kn ima se para zato i nema "obicne" trave jbg veca obrt love..nisu ni dileri budale:)))
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
U podgoricu je katastrofa!ista stvar,prodaju ti skank,kakvi skank jebote klosar obicni se razumije u genetiku,zaamisli to...A kokaina i ostalih viagri u po dana u po noci.
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Tako je jer, ako te uvate nastradas i s Marihunaom i kokainom skoro pa isto...
Pa ljudi racunaju u kokainu se bar vise zaradi....
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
pa ne bi baš reko da je nešto puno veća zarada a i moraš se bakćat s kojekakvim majmunima kad radiš s kokainom.
gledaj da se "skunk" prodaje po 100 kn gram a onaj ko uzima kilu dobije gram po 10-15 kn! znači zarada je astronomska , a na kokainu nije sigurno 6 puta veća zarada jedino se radi o većoj cifri ,500 kn gram, pa je malo više novaca u igri. ali potražnja za travom je sigurno veća nego za bjelim.
dok je heroin sasvim druga priča !
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
ček koja cijena je bullshit?
500 kn je maloprodajna cijena , a sad što se to lupa pa pada cijena i kvaliteta to je druga stvar
 
02.03.2008
12
0
0
39
u brodu isto,jako tesko naci..ima isto samo neki kao skank koji zapravo nije skank uopce nego neko sranje...al isto ko i u svakom gradu,žutog ima gdje god se okrenes,ni ne trazis,sami ti se nude...zalosno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.