Jako velik problem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Zanima me vaše mišljenje oko jedne škakljive teme:
Prvo, nemojte me kritizirati, svjestan sam koliki sam konj ja i moja velika lajava usta i stvarno sam naučio lekciju :(
Nikad puno ljudi nije znalo da pušim, a oni koji znaju da sam sadio se mogu izbrojati na prste jedne ruke, ali i to je previše, znam, ne treba nitko znati i sada sam saznao da je policiji netko rekao da sam sadio i da inspektori znaju moje ime ali da nemaju ništa konkretno ni materijalno, samo riječi.... Ja kod sebe nemam vuje trenutno niti išta....
Sumnjam na jednog "prijatelja" :)
Što sad mogu očekivati? Hoće li me pratiti i ako da koliko dugo?
Jel postoji šansa da me zaborave pošto mi ime nije zapisano i nemam nikakvu povijest, samo te glasine ili sam do kraja života policiji "potencijalni grower"?
Ako nikome tko diše (a i ovim drugima) ništa ne kažem više nikada, jel se moram bojati praćenja i zasjede (pošto sam sadio outdoor a kod sebe nemam ni sjemenku)?
Što mogu očekivati?
Hvala
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
ako nemaš dosije i ako te vani neskinu s ničim....doma možeš imat sto kila.....samo nemoj vani ništa imat niti pušit....i onda buraz im i guzicu kroz prozor pokaži :))
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Ne znam kako si saznao da oni znaju, ali definitvno iskuliraj na neko vreme za svaki slucaj... Koliko god da je potrebno... I kad mislis da je stvar safe, onda kreni opet sa growanjem ali naravno, nikome ni rec! Operz na prvom mestu!
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
E sto dalje,to ti se siri ko kuga to moras znat,uvik ce bit tako..nema tu prijatelja u kojeg mozes imat povjerenja,mislim ima al rijetkost...e sad neznam bas hoce te pratit,al ako ubuduce budes sadi ima da samo ti i bog znate,pusi uzivaj sam..ko druge je..nemozes isto znat koliko je to lajanje islo daleko,pogotovo ako si iz malog mista a pandurima dosadno uf..nebi ti ni outdoour preporuci pogotovo ako neko od tvojih zna sajt,minjaj il pici indoor za svoje potrebe...pomalo uzivaj
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Pa recimo da imam krticu u policiji hehe :))))
ma nije bitno kako sam saznao, uglavnom to je kao policijska tajna i uboduće ćemo doslovno znati samo Bog i ja, ali da li će me svejedno pratiti negdje oko moje adrese npr krajem 9. i u 10. mjesecu i takve šeme?
A outdoor mi jedina opcija
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Pozdrav svima!
Nekaze se dzabe kad zna jedno to je tajna a kad znaju dvoje to vec nije tajna!
Ako ti vec nisu banuli u kucu sa nalogom ili startovali na ulici mozes da budes polu miran,ali moj savet ti je da odstupis od daljih aktivnosti na tom polju narednih 3-4 meseca u bilo kom smislu reci i da te za vutru u tom periodu samo secanja vezu...za taj period ce te vec ili startovati (nece naci nista) doci u kucu sa nalogom (nece naci nista jer predhodno eliminises sve pa cak i male beleske koje si imao na papiricima....a onda cekas nekih mesec dana .Ukoliko se to ponovi u bilo kom obliku ili primetis nesto sumljivo vezano za neciju aktivnost oko tebe bice ti jasno da te prate.
E sad imas i kontra odgovor na sve to a to je da molis Boga da te startuju na uici ili banu u kucu a nenadju nista (kao sto rekoh ocisti sve pa cak i vikendice,kolibe ili neznam sta vec posedujes jer ce traziti svuda gde se tvoje ime vezuje) a onda ti odes lepo kod obdusmana za zastitu gradjana i podneses prijavu protiv policije i sluzbenika kojima si vec saznao imena naravno_Onda ce oni prestati da te gnjave a ti imati satisfakciju i naravno moraju pruziti neki dokaz da si neposredno povezan sa onim za sta te terete.Ako ti nista nisu nasli i postupio si onako kako sma ti vec rekao onda jos mozes da podneses i prijavu,tuzbu sudu za pretrpljeni stres i uvredu (bla,bla) da dodje dotle da oni moraju reci izvor informacije ili ti uputiti izvinjenje.A onda napises transparent preko prozora DZABE STE SE TRUDILI!

Mozda ti tu zvuci zamrseno ali veruj mi ako ti nepreduzmes sve opsezne korake da zastitis sebe (napad je najbolja odbrana) niko te zastiti nece.
nemoj dozvoliti sebi da ti paranoja udje u glavu jer se tada najvece greske prave ali kako kazu budi oprezan jer STRAH CUVA SELO!

Zelim ti puno srece i speha!
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Može mi netko reći kako da editiram post? Ne mogu naći opciju ispravljanja post nigdje za postove koje sam još prije postao....
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......opcija ispravi post vrijedi 24 sata nakon postanja......poslje toga vise nema ispravljanja......
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja mislim da je 24 sata sasvim dovoljno da se isprave greske. Ukoliko je nesto bas hitno mozes pitati moderatora. Ali samo ako je bas bas hitno.


Grownisha ja mislim da policija nema sredstva da tebe uhodi dje se kreces i sta radis ali zivot pise price na cudan nacin tako se cesto desi da naletis bas kad ne treba na mjesto dje ne treba. Nemoj da postanes prica u selu :)
 

homegrownisha

Aktivan Član
27.04.2011
49
4
0
44
Pa problem je što sam već postao priča u selu, zato je do toga i došlo, hebem ti selo i ljude koji nemaju život pa guraju nos u tuđe živote...
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
znam kako ti je,prezirem takve ljude,dosta je da jedna budala nesto cuje i drugi dan pola ljudi zna.gamad.preporucam ti da ne govoris nis vezano za to,nikome,i ako planiras outdoor grow da pronadjes lokaciju di te niko nece vidit da se seces onuda a to je dosta tesko,ako zivis sam zaboravi outdoor i prebaci se na indoor.sretno
 

Holyherb

Banned
Banovan
13.02.2012
6
1
0
37
Ako nisi evidentiran dosada nastoj ni da ne budeš.A to ti je veliki plus jer se prvo sumnja na okorjele kriminalce pa zatim balavce pa klošare,ti nsi moj prijatelju zadnji po redu,ali za svaki sluča ne pričaj ništa na mob čak ni šifrirano te ne šalji por jer i ja sam nekad imao problema s tim isto kao i sa drukerima.Ako te baš zanima pravilo br.1.nikad ali baš nikad nitko ne smije znat ništa o dimu povezano s tobom.