Japashnikova F1 i Auto Haze 2.0 ***ChiliHead***

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Seme: Japashnikova F1 (Kalasnikova automatic X Japanka),Auto Haze 2.0
Box: 50x50x50
Svetlo: CFL 85W 6500k i 78W 2700k,ukupno 163W
Zemlja: Florabella universal sa perlitom,kokosovim vlaknima,vermikulitom
Djubriva: Slavol,Plantela cvet
Saksija: Za Auto haze 4l improvizovani air-pot koji sam sam napravio a Japashnikova trenutno u maloj saksijici,presadicu je nakon 14. dana vege.
Rezim svetla: 18/6 prvih 14 dana zivota Japashnikove pa onda 12/12.

Auto haze 2.0 4. dan:
img1752.jpg


Japashnikova 1. dan vege:
Oporavila se nakon lomljenja taproot-a,Stipe hvala na pozitivnim vibracijama :D
Malo se nakrivila i izduzila,ne znam zasto kad je direktno ispod sijalice,mozda zbog soka od lomljenja korena je*em li ga,dodao sam joj zemlje i sad je super :)
Pre i nakon dodavanja zemlje:
img1746.jpg


img1750.jpg


Zajednicka:
img1754.jpg
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
autohaze 2.0 ako je dinafemov...to sam growala pred nekih 2 god..pa.mozhda su ju doradili malo..jer..sve super shto se rada i arome/mirisa tiche..( rad bi posebno istaknula )..ali prinos im je bbio slabashan jako.
shto se rada tiche..laganica.pozitivica..moj dobar frend (ptsp ima i depresiju kao posljedicu istog ) kazhe da mu je savrsheno odgovarala..lagano digne..ali ne previshe..osjeti se neka lakocha pokreta + sjecham se da je govorio kako mu se uz nju chak dalo chistiti po kuchi ( shto je za njega najvecha muka inache )..ali nije za one koji ochekuju haze efekt i neku razvalu.
+ dosta su bile pipave ( kao i svi automati ..ali ova neshto izrazhenije ) kada je presadjivanje u pitanju..
ostao mi je jedan vrhich koji se kjurao cca 10mj u staklenci..miris onak..citrus+papar+kao neka svjezhina zelenog chaja
( toliko se sjecham...)

edit :
zakljuchak...mogla bi biti dobra za depresiju..pa chak i one sa anxiozom..jer ne rastura.nema brzih misli ili lupanja srca.

edit 2 : zaboravih napisati : Sretno !
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Ja sam iskreno jedva cekao nastavak ove price..
Kad oprasis automatika jel se gubi ruderalis gen koliko sam informiran?
Ili nas sve ceka iznenađenje..
Ta japanska menka ko japanski celik vjecna..
Sretno pratim!
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
E bas to i mene zanima,evo da citiram Powera:
"u f1 semenu nikad ne mozes dobiti
automatika ako je mama fotoperiodna
biljka"
A u mom slucaju je tata fotoperiodna(Japanac) a mama automatik...ne znam da li od Japashnikove F1 mogu da ocekujem autosa,iskusni pomagajte? :D
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Zanimljivo.. Power sigurno zna neznam jel se vratio s godisnjeg..
Ako ispadne auto prasi dalje s majkom automatom bit ce svega tu..
Otom potom sretno!
Neko je reko da ce biti dosadna jesen na vutri, ja kazem no way!!

Edit: rekao si da ces japanku drzat 14 dana u vege, probaj duze da vidis jeli autos, osim ako neko ne potvrdi da smo u krivu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Baci malo oko ovdje

Kolko sam ja skuzio cak je i moguce dobit autosa iz crosanja auto x regular. Posto je automatika recesivan gen, trebalo bi stabilizirati kasnije sa ponovnim krosanjem. A sanse da dobijes auto su 1:4. Barem sam ja tako skuzio. I to sto dobijes je dosta nestabilna genetika posto imas 2 hibrida i pitanje je sto ce od koga pokupit u f1. Al da...volio bi da nas Power prosvijetli malo :D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Tako nesto sam i ja razumeo,da bi tek tamo negde u F3 valjda trebalo da bude 50-50 photo/auto,cekamo Powera :D
Ali u svakom slucaju nakon 14 dana vege je bacam na 12/12 zbog manjka prostora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe