Javno pismo moderatoru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Dosao sam na forum da se druzim , ne pravim probleme nikome , niko se nije zalio do nepoznatog moderatora koji medju 5000 postova nadje 3-4 moja i kaze ovo je spem
Sto je uredu , ako je to spem a ovih 5000 nije moze biti da je do mene . Nek se brise Ne ulazim ja u to sta je posao moderatora u temi iz 2000te.


Po meni to je teranje dobronamernih ljudi , skrnavljenje . Kaznjavati nekog za druzenje . Oterao me ranije iz nekih drugih tema , sad i odatle i poceo da preti
To je po meni izivljavanje koliko na meni toliko i na forumu , siguran sam nisam jedini zahvacen moderatorovim postupcima , i siguran da je u pitanju i nesto licno po sredi

Ako bi postojalo bolje mesto da se sluzbeno zabelezi protest moli se moderator da premesti temu .
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
dedskin, po meni je ovo bezobrazno od tebe...
1. Moderator ne može biti nepoznat nikako :D
2. Ti si ovdje novi član foruma ;)
3. Forum ima svoja pravila, svi ih poštuju a ti po svom lupaš
svakakve gluposti i nije te briga...
...veliš, ma "nek se briše":)
4. Vjerujem da si bio upozoren više puta i to s pravom...umjesto da se poklopiš po ušima i pokušaš se prilagoditi, ti glumiš žrtvu i još javno prozivaš moderatore koji su bili sigurno i više nego blagi prema tebi ::poguzi::

5. Ako se osjećaš ugroženim, nitko te ne drži ovdje...
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
ma opusti se, njihov forum njihova pravila, kako bilo, samo nemoj napuštat forum,
Ne sviđa se ni meni sve i svatko ovdje, al štaš.!? :razvaljen:::razvaljen:: iskuliraš.
Nit je moj forum, nisu ga pravili za mene, gledam šta me zanima.
ostalo ignoriram. Kad preporučujem nekome forum, obavezno naglasim da ništa ne pita.
Samo čitanje. kakvo druženje?!
pa ja ne volim sam sa sobom da se družim. ::ludak::