jbt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.01.2009
4
0
0
33
ja sam iz srbije a sada se nalazim u kaliforniji tamo zavrsavam 3.god srednje...juce sam sa nekima iz skole bio malo da izblejim.Jedan izvadio :maryjane: i spicilili mislim da je bilo manje od grama...ja sam se tako razvalio da nisam mogao da pricam bilo je stvarno u fullu osecaj...zanima me dali je jos neko pusio vu u kaliforniji vasa iskustva???
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Jebiga, SAD, više robe i više toga boljeg za birat (i goreg naravno, zato budeš pametan kupac:)... rađe da si nam rekao koju si sortu probao i koje su cijene, to bi već bio neki info:sun2:

A i kud baš da dal tko pušio robu iz kalifornije?:icon_lol: većina nas nikad ni nije bila preko velike bare:)))
 
16.01.2009
4
0
0
33
sorta se zove white widow...tako su mi bar rekli...jeftino je jako a za robu u fullu za 10 dolara zavsis funtu masnog sto je puno mozes prasinu i za 5 da nadjes neznam kakva je nisam probao.inace sve je ovde jeftinije u odnosu na evropu pa i vu.tehnika garderoba je duplo jeftinija nego kod nas.jbg mislio sam da je neko imao iskustvo sorry.stvarne cene su bas dobre za dobru robu
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
*zanima me dali je jos neko pusio vu u kalifornij*

pa ono... nije white widow sam za kaliforniju... jedina prednost je to sto je tamo jeftinije kao sto i sam kazes :D

sad dal ga pusis tu ili tamo fakat nije bitno, WW udara svugdje, a najvise u glavu :D
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sumnjam da su te cijene kvalitetnog hronika u Kaliforniji. Trava jeste mnogo bolja nego u Evropi ako gledas procentualno cijelu Evropu i Ameriku. Oni su tamo malo organizovaniji i imas tri kategorije regs, midregs i hronik. Tako se i prodaju.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Meni je trava najbolja iz moga vrta ... na Balkanu.
6.gif
 
16.01.2009
4
0
0
33
Vutragenjo je napisao(la):
Sumnjam da su te cijene kvalitetnog hronika u Kaliforniji. Trava jeste mnogo bolja nego u Evropi ako gledas procentualno cijelu Evropu i Ameriku. Oni su tamo malo organizovaniji i imas tri kategorije regs, midregs i hronik. Tako se i prodaju.
moguce je to sto kazes za kategorije vutragenjo ali ja za to neznam jer nisam samostalno zavrsavao nego ovi iz skole pa znam koliko mi kazu.al jeste jeftiniji dobar staf nego kod nas i ne samo to nego je sve jeftinije npr nike patike airforse 80 dolara,lap topovi sve...to je zato sto je velika konkurencija pa mora da bude jeftinije da bi neko kupio.al evropski zivot je mnogo opusteniji nego ovde,kod njih nema bleje nego samo ajde da se napusimo bar mi se tako cini,i mnogo smo mi obrazovaniji od njih u svakom pogleda...