Je li ovo normalno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gagiba

Aktivan Član
Razumemo i više nego dobro, ali to valjda dolazi sa godinama...iskustva!! ;)
Vutrica je socijalna zanimacija, mada ima puno onih koji više vole usamljeni da se dodaju, jer tako uživaju kompletniji rad. Ja lično ne bežim ni od kakvih varijanti. :rasta1:
Zapravo, kad god sam pomislio da sam provalio rad vutre i da me ništa više ne može iznenaditi, uvek mi je priređivala nova iznenadjenja!
Jednom sam sa ortakinjom spalio dž. i odmah posle toga sednemo u kafić da popijemo piće i u jednom momentu istripujem da čujem apsolutno svaku komunikaciju u objektu. Pogledam ortakinju a ona mi ladno kaže onako prepadnuta: "E brate, ladno čujem svakoga ko šta kome priča!" a bez da smo reč progovorili pre toga na tu temu!! :)

Vutra je puna iznenađenja a poenta konzumiranja iste je da ti provališ nju a ne ona tebe.


Sativa, aj malo da spamujem temu, ionako će se za desetak dana pojaviti nova tema sa novim akterom, identične sadržine! :D
Kad god te vidim setim se one vrhunske fotke sa dugim lepim svetlucavim čarapama, niskog procenta likre i vakum-teglom punom do vrha!! :respect:
Ne znam što sam to pomenuo, al eto došlo mi ;)...nego glavno pitanje je šta si uradila na konkursu za najbolje ljubavne poruke (ako se dobro sećam, bila je dozvoljena i lira i proza)? Nađe li se neko da ispuni kriterijume ili si i dalje u posedu svoje opreme i razočarana u inspiraciju muškog dela zajednice utehu tražiš u negovanju dragih nam biljkica...?!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
HAHAHA!! ja ću poludit s vama i gotovo! :D :D baš si sladak e.. drago mie da ti se svidila ta fotkica..

dada, bilo je da box osvaja onaj ko napiše nalipšu poeziju.. no, nije ispalo kako san zamišljala pa je box na kraju završia kod također jednog od natjecatelja showa, da služi svrsi, a ne da skuplja prašinu kod mene .. toliko od mene ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
... i u jednom momentu istripujem da čujem apsolutno svaku komunikaciju u objektu. Pogledam ortakinju a ona mi ladno kaže onako prepadnuta: "E brate, ladno čujem svakoga ko šta kome priča!" a bez da smo reč progovorili pre toga na tu temu!! :)
skroz mi poznat ovaj fenomen ;) meni tako na ulici bude, koja zurka sa izostravanjem cula :)
 
06.11.2013
27
9
8
36
Više manje slična pitanja i odgovore sam i sam nalazio kada sam bio poprilično neiskusan sa vutricom.

Najviše čudnim je baš bilo to kada zapalimo pokoju i odem u kafić gdje je masa ljudi. Osječaj da gleda svatko baš u tebe. Premda si dobio samo onaj random pogled od ljudi pokraj kojih prolaziš/mimoilaziš. Kako su vremena prolazila dođe sve na svoje mijesto.
Opustiš se kada shvatiš da te ljudi gledaju gotovo u istoj mjeri kao i kad nisi uduvan.

Kako i svi tako i sam imam najbolje mjesto za izlazak u koje odlazmo na početku večeri. Mesto gdje je više manje ekipa u istoj igri gdje znaš kada sjedneš za stol da svu svi oko tebe manje više uduvani i ne smetaju ti pogledi. Pa i kada sjednem sam za šank ne osječam se ko crni labud među ljudima. Sjedneš ladno uduvan, imaš blagi podsmjeh na licu, svima oko tebe je jasno da nisi ništo manje uduvan od njih =)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
24.08.2014
7
2
3
znaci ja sta si god umislim,to ce mi se prividat? jer dns sam opet,samo nisam mislio na te poglede ljudi ni nista,bio sam skroz opusten i bilo je jebeno hahah :D

i pusio sam LSD,pre dobar strain :D