jedete li vrhove

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2007
0
1
0
37
evo otvorio ovu teemu posto nisam nasao istu?
jel i vi jedete vrhove ko ja ?????mislim nisam valjda jedini kojemu si vrhovi fini za jest:icon_cool::wave:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
ti ih stavis medju 2 snite kruha ili?
ja ono jedem sam kada to moram ali to ugl bude jos u nekom paketicu tako da nikad nisam bas dobro okusijo :D
pojo par puta ono ali i zapalio sam u isto vrijeme tako da nisam nis skonto... sad kad napravim indor kontam probat garant... jel glupo mi vak bi uzo ket za 2oo kuna i sve bi moro pojest... a otog srolam dost... takda... ima vremena..
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Najviše i jebe ta brija - skupa vutra - bolje pušit - al ono, pričo to frendu pred par dana, i on meni ladno da kul i jest vrhove, gram po osobi taman da duže drži i finjaka opali. Al nemam blage koji su konkretni podaci... uvijek brijo kako vu oralno treba više po glavi, nekih 2-3g, jer da vu na želudac bolje udara al više treba (jer ovo ide dim-pluća-mozak instant, a ovo dok se probavi, pa ona kiselina bla bla)... al kad malo bolje pogledaš, vu kad se kuri instant zabija jako, ali većina thc-a ode u vatru zbog topline... a ovo sve pojedeš i sve se iskoristi:)) tako da, volio bi jest vrhove...al petice nažalost skupe :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bravo pec svaka cast
evo bas jucer bio u vrtu otkinuo vrhic
i dio mali otpo pa sam ga pojeo
Imo okus po smokvi.. bas si kontam da bi mogo to cesce radit

al fini su samo kad je biljka svjeza.. ovo osuseno valja samo u rizlu pa light up
al svjeza biljka za jest je super
Nije da me puklo, malo sam uzo, al da je fina, fin je

EDIT
a ima vas tamo jos koji vole vrhic ponjupat jelda hehehee
 
22.10.2007
0
1
0
37
Tarki je napisao(la):
Bravo pec svaka cast
evo bas jucer bio u vrtu otkinuo vrhic
i dio mali otpo pa sam ga pojeo
Imo okus po smokvi.. bas si kontam da bi mogo to cesce radit

al fini su samo kad je biljka svjeza.. ovo osuseno valja samo u rizlu pa light up
al svjeza biljka za jest je super
Nije da me puklo, malo sam uzo, al da je fina, fin je

EDIT
a ima vas tamo jos koji vole vrhic ponjupat jelda hehehee


morat ces mi dofurat malo da probam tvoje :family1::icon_mrgreen:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ne mogu da verujem da jos neko to radi.Ponekad ko krava pocnem da zvacem ali je odvrtnog ukusa,miris me privuce i stalno to ponavljam
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
super tema bravo care ja jeo davno al se nesecam kako je radilo al pojeo sam dosta mozda i 3-4 grama... secam se da mi je u stomaku pocelo vrteti kao kad hoces da povracas od alkohola al mnogo fini osecaj ... nesecam se kakav je osecaj u glavi bio mada mozda je to bas u glavi bilo... a posle sam se napio tako da se stvarno nista nesecammm..
radi to nas puno al treba pametan mozak da nas provali... poz brate..