Jedna biljka-box: snađi se druže

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
pocetnicki: je, zarazno je totalno :) cijeli život sam mislila da nemam jednostavno filing i ruku za biljke, i staroj sam skoro svo bilje uništila doma jer me nije uopće zanimalo, a od kad sam počela sadit vuvu, i to zato jer sam popizdila da mi neki klinac uzima 100kn za gram skanka, posadila sam si ne samo vuvu, nego i još nekoliko biljčica i kaje najbolje od svega SVE RASTU KO LUDE :)
Posadila sam si jedno afričko drvce, MORINGA se zove, nabavila jedva sjeme, imam nekoliko beba limuna i par naranči, imam matičnjak, 2 paradajza/rajčice, i dvije žalosne vrbe :)
Poludila sam skrozzzzzzzzzzzzzzzzzz :))))))))))))
a mogu vam reći ljubljeni moji, da ovaj moj big bang radi, i to lijepo, što se može zaključiti i po mom trenutnom laprdanju, a danas sam ga tek počupala i stavila sušenje... ja mislim da će ovo ubijat.
Hvala Vam svima na pomoći, i hvala ovoj stranici i svima onima koji na njoj rade i sudjeluju.
Bez Vas ovo ne bi uspjelo!! Pusa
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
pusa i tebi m@l@ jer kad vidimo da je netko toliko odjedanput sretan a znamo i zašto onda smo i mi skupa s njim(njom) sretni...........
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Malac jel se ti to bavis Bonsaicima? Moringa je veliko drvo.Ja imam Javora,najobicnijeg naseg javora 5,5 godina je star ima 42 cm..sada je poceo usitnjavati list,,radimo na tome..Imam i Lipu u 20l.. 7godina stara cvjeta vec trecu godinu 1,40cm je visoka.ustvari imam par dobrih komada.Cak i kesten ..sve iz reznica.Javor je iz Spacvanske sume....Vrba je prekrasna ali jako tesko je s njom...ako ju zelis u malu posudu;)ovo je offtopicarenje total..nadam se da necu dobiti po nosu..sorry
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
@opa cupa: nije off topic, dapače :) ne bavim se bonzaicima, nego me udarilo ovo travarenje, klonirala bi sve živo :) napravila sam si clonex od vrbe i radi super, tak da sam i samu vrbu klonirala.. moringa naraste velika u idealnim uvjetima, kao i svaka druga biljka, ali ne vjerujem da bi preživjela našu zimu jer je to tropska biljka... za sada rastu njih 4, jedna je "poludila" skroz, a jednu sam presadila u kantu od 23l, ali je nekako kilava nakon presađivanja... uglavnom, hura za bilje ;) i bravo tebi za tvoje..
hvala ekipica :* have a nice day ;)

btw. ovo je moje najnovije pićence: limunada s ledom, i skuhala sam čaj od granja i to pomiješala :)
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
ne znam Josipa, iskreno... dimila sam prije toga tak da nemam pojma :) al mi je bilo fora
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va
23.02.2008
1.048
1.455
188
grane ne deluju, pravio sam ja caj al nista ebiga ne moze svaki deo biljke da
radi :D
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
drzis na balkonu sta nema nikih kuca oko tebe pa ne mirisi onak............drugo sve 5+
 
16.05.2013
10
3
0
jedan off: moze li da se skida klon od klona i dokle tako? poz za malenu i pratim grow, iako ja jos nisam poceo nista da growam osecam da cu da obozavam to i ne mogu da cekam da pocenm! :) sportski pozdrav za najbolju ekipu i najbolji forum! :) (sad sam kao dokone babe koje narucuju pesme na radiu nedeljom popodne.. :p )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moze klon sa klona dok god su biljke zdrave i ok, nemoj vise off u dnevniku, imas temu o kloniranju
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
@grga: biljke uopće nemaju nikakav miris, a ja sam na zadnjem katu... smrdi jedino kad ih špricam s koprivom protiv gamadi, al nije strašno... biljka koja je bila mama ovim curkama isto nije imala miris dok ju ne diraš, onda se miris osjeti, ali se miris ne širi... osjetiš ga ti ako si blizu... ne znam jedino kako je s drugim vrstama, ali big bang stvarno nema miris kako sam mislila da će imati.


@milos123: dobro pitanje za klonove klonova, to sam se i ja pitala... nema off tema, samo dajte, meni ne smeta :)
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
Ljudi bok. Imam situaciju doma i moram se riješit biljki... šta da radim?? :(
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
u zgradi sam a nemam auto, dvije su fakat velike..jojjjjjjjjjjjjjjj...
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
veći ruksak i jednu po jednu niš joj neće bit do sajta samo nađi sigurno mjesto i odnesi
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
stavi na dno ormana i nedaj im da udju u tu sobu.ne znam kakva je situacija, ovo kazem ako dolaze gosti ili rodbina.a ako dolaze plavci rokni ih u podrum(liftom dole i negde u mrak prekri necim).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.