Jedna dama i tri Afgana / Adults Only Grow / - Afghan KR, WW Auto, 400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Vozdra vutrašice i vutraši!
Samo mali apdejt u vezi nemile situacije i sex skandala koi je buknuo u mom boxu.
Nakon obavljenih istražnih radnji, izvršenih obavjesnih razgovora ispalo je da niko nije kriv i niko ništa nije vidio. Svi imaju alibije i kunu se u svoju nevinost.

A onda sam u skladu sa svojim avatarom pristupio forenzičkoj obradi crime scene i nakon što su supruzi i meni oči iskapale od piljenja u badove, našli smo krivca!
ĆAMIL! :fuck:

Dakle, moj mezimac iz najmanje saksije kojem sam tepao da je moje malo siroče i pazio ga kao malo vode na dlanu mi je zabio nož u leđa. Dobro skrivene u popcornu na dnu stabljike otkrili smo dva žuta muška, da izvinete, polna organa kojim je oprašio sve živo oko sebe. Da, malo čudno zvuči, ali i PreCedniku je napravio djecu, jedino za Sanelu još nije sigurno.

U svakom slučaju, @hazeri svaka čast na intuiciji. :)

Eh, sada pitanje: šta raditi sa sjemenkama?
Ako je Mali sam sebe oprašio, onda se genetska konfiguracija u DNK nije mijenjala i to je onda, k'o biva klon (100% ista genetika). Ili možda griješim?
Također, trebalo bi da sjeme daje samo ženke, u igri su samo X hromozmi, u ovoj kući bi trebalo da samo ja imam Y hromozom. Ili sam i tu u krivu?
Ako je prva teza tačna, onda se i odlika autoflowera zadržala i kod ovih sjemenki?
Ukratko, isplati li se zasaditi dobivene sjemenke? :puuuh::
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
rokaj ih odma negdje out :)

edit; mislim,nemam pojma šta će ispasti iz tih sjemenki al' sam se pravo nasmijao u predzadnjem postu...da ih je šteta ne posaditi :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vidi ti Camila..kakav je to kvarnjak..sve ono tepas mu,volis ga,a on pobjeze dok te nema u zivot i jos se usudi skrivati dole negdje u dnu boxa.Nista kolega,ubuduce samo cvrsto i ostro,neka se nauce disiplini..he,he....;):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Ovo je najpametniji članak koji sam našao na datu temu: https://www.autoflowering-cannabis.com/hermaphrodite-cannabis/
Uglavnom, ispade da bi se zeze radi ove sjemenke mogle posaditi sa velikom vjerovatnoćom da ispadne OK biljoza. :joint2:

Naravno, ako sam u pravu i ako mi je Ćamil pohermijao zbog visokih temperatura i tri ventilatora koja udaraju 24 sata, a ne zbog genetske sklonosti.
Inaće Ćamil je prava curica po svemu izuzevši one dvije bananice. Nešto kao one ljepotice iz Bangkoka, prelijepe i prezgodne, kući bi ih vodio, sa starom majkom ih upoznao, kad ono između nogu... Neću dalje, ipak je ovo jedan fini obiteljski forum. eyessss:
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Mnogo toga je ostalo pod velom tajne i nedorečeno u cijeloj priči oko malog Ćamila i njegovog tajnog sexualnog života, ali valjda je to tako sa svim velikim, sočnim skandalima.
Bio mi je sladak i drag u onoj svojoj saksijici, tepao sam mu i mazio ga, krišom sam mu davao gutljaj Blooma i kada nije bio njegov red.

Imao je čudne, velike, tamne, a kasnije i krte listove, pa je pred sami kraj ličio na kakvog ratnog vetrana iz rodne mu zemlje koji je čudom preživio vlastiti samoubilački napad.
Ipak, da ga nije bilo ovaj grow bi bio mnogo dosadniji... :)

S osmjehom ću se sječati malog Ćamila svaki put kada ga zapalim... :joint:

Ćamil - AKR 70. dan

1 x.JPG
3 x.JPG
2 x.JPG
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Vutroljubci vozdrica!
Dok se prvi plodovi ovoga grova polako dime iz džointa, vrijeme je za zadnju zajedničku fotografiju dvije istinske ljepotice. PreCednika planiram posječi idući weekend ( 83. dan), a Sanelu ću pustiti dalje. Trihomi su mi samo neki orijentir jer su se npr. kod Sanele svi zamutili 50-ti dan.
I to je to, puštam vas da uživate u ljepoti spoja prirode i genetskog inženjeringa koji je izrodio ova dva prekrasna strejna.

PreCednik - Afgan 16 litara - lijevo - 78 dana
Sanela - WW 16 litara - desno- 69 dana
1xxx.JPG 2xxx.JPG
3xxx.JPG

PreCednik
5xxx.JPG p1xxx.JPG p2xxx.JPG

Sanela
s1xxx.JPG s2xxx.JPG
 
Poslednja izmena:

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Vatroljupci vozdrica!
Priča se završila, svjetla su pogašena, utihnulo je zujanje HPSa i šum ventilatora...:(

Dakle danas je, nakon 81 dana, harvestovana udovica Sanela, posljednja biljkica u ovom mom growu. Pokazala je na sve načine da joj je vrijeme; lišće je požutilo i sasušilo se, trihomi su se počeli bojiti u amber. Bila je prava ljepotica, elegantnih listova i lijepo oblikovanih badova. Stvarno je uživanje bilo uzgajati takvu biljku. :gled:

Eto, bio je ovo interesantan grow, čak smo i sexa imali. :fuck: Nadam se da sam uspio da vam prenesem barem dio uživanja koje sam osjećao dok sam uzgajao ovaj grow.
Sada ide pauza, prva u zadnjih godinu dana, a onda box preuzima moja supruga sa vrlo intersantnim izborom strejnova. :bocni::

Ja ću se javiti još jednom sa konačnim rezultatima. :joint2:
Viva la Vutra, Viva la Revolucion! :vutra:

1ok.JPG 2ok.JPG 3ok.JPG a2ok.JPG
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
To je to kolega.Opusteno kroz zezanciju dosao si do kraja sa punim topovima.Cestitam na uspjesnom growu i nadam se skorasnjem.Budi dobar!:):thumb:

:clap:::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Vutraši vozdrica!
Ostalo je još da objavimo konačne rezultate:

up.png


Tu je i tabela sa istorijom zalijevanja u .pdf formatu, pa ako nekome zatreba referenca za ove strejnove i slično okruženje, bujrum.
Hvala svima na riječima i klikovima podrške. :wave:

To je to, vidimo se u septembru. :joint2:
Viva la Vutra, Viva la Revolucion! :vutra:
 

Prilozi

  • Zaljevanje 3 OK.pdf
    53,8 KB · Pregleda: 50