Jedna jedina-Northern Light RQS-auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
samo da je pokazem nakon presadjivanja
CAM00174 (Custom).jpg
CAM00172.jpg

otkad je na novom mestu primecujem posetu na hedovima nekih 7-8mm dugackih crvolikih gusenica,lisce skoro svo je pozutelo i osusilo se i mislim da nema vise nekog narocitog smisla muciti je :(
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ako si snimio gusjenice, skidaj da ne bi ostao bez dima poslije tolko zahebancije .
Vole se zavuc u cvijet i pocnu grickat korijene calyx-a i eto ti budj,plijesan,trulez itd. na hedovima .
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
ajde da privodim kraju ovaj dnevničić,otišla NLica pod nož 22.07.
grančice okačene na tamnom ali toplom mestu pa je trebalo čitavih 48h da se prosuše dovoljno da mogu hedići u teglu,ipak nisu to ni velike grane pa da imaju u sebi puno vlage...izmerio sam posle vidim 18 gramića ukupno....naravno da sam :spliff: jedan experimentalni i par reči samo da napišem,nakon drugog dima su krenula usta da mi se suše,do punog efekta prošlo nekih 10min.situacija mi je bila takva da sam bio u nekom društvu i uopšte nisam imao onaj couchlocking efekat,držao sam glavnu reč-i tako sve ukupno nešto više od sat vremena,nema paranoisanja,nema loših video i audio zapisa u glavi itd... Možda da sam više utrošio u joint imao bi duži high ali je meni stvarno i ovo leglo onako kao budali šamar,uglavnom nisam uspeo izvući ono najbolje i najviše iz NL-a delom zbog ranog skidanja,a delom što mi nije baš uspelo da je dignem u vis u vegetaciji.Sad idu malo da odmore u teglicu pa se vidi(mi)mo za neko vreme da napišem nešto i o ukus+miris

CAM00019.jpg
pozz.
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
Nemam sta puno dodati za kraj sem da mi se miris hedova sasvim povukao skoro pa da ga ni nema,ukus je...jbm li ga ja nista lose nisam osetio(gorcinu,ljutinu,grebanje..)pa valjda mogu reci da je ok. U nekoliko navrata sam se prevario pri motanju i pojacao dzoint pa je bilo "dabre,jesam ti rekao da izduvas"
Najjaci kick dolazi uvek nakon nekih 10min. "realnog vremena",ovo napominjem jer dugo nisam doziveo da mi jedan sat traje dva hehehe... Stekao sam utisak da se onaj couchlock pojacao vremenom ali ne preterano,uglavnom super je bilo dok je trajalo,sve je otislo u dim i pepeo
sad cekam moju divljakusu da sazri pa da se uz nove dimove ponekad prisetim ove malecke i njenih cvetova,hvala svima za podrsku
Ajd pozz i kljuc na dnevnik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.