Jedno pitanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
:) LOL :icon_lol
Ne znam, al' nasmijah se baš... gdje ćeš lišće pušiti? :)
ali istinu za volju, u jednom periodu, na biljci (što "zadnji" gornji listovi) na početku (dok jedan "krak" izbija samo) on je prekriven malo kritalima, na obično oko eno kod mene u indoor-u se vidi, a pogotovo sa nekim manjim povećalom... eh, sad ne znam koliko je kod tebe tu bio "placebo" efekat, iako i ovi listovi (ako si i na njih baš nabasao) oni bi dali kao mali "šmek" i opet kažem, um je moćan do bola, da može čak zdravog čovjeka bukvalno razboliti (psihologija) tako da vjerujem kako je ovako nešto i kod tebe stvar (nije se bilo, velika želja za dimom - sasvim dovoljno....)
...i da mogu "nešto" osjetiti oni koji nisu zapalili joint, nekoliko mjeseci nikako !!!... ali opet je to igra sa umom,...

P.S. Trebali bi vutra.org da ima nekog psihologa (npr: nekog ko je završio i radi to... pa da ga "zaduži" da odgovara na pitanja... (kao neki doktor što imate na raznim portalima / forumima i sl.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:spliff:
Placebo veliš.Ok, ako postoji ta mogućnost onda je to sigurno to.
Psiholog bi možda mogao dati odgovor na ovo pitanje, ali možda:)
Napominjem da sam imao prije prve pljuge od lišća pauzu od 4 dana.Danas poslije podne sam zapalio...efekt je isti kao i jutros,kao i jučer kao i prekjučer kada je bila prva.
Placebo...ne bih ti znao odgovoriti ali sam odrezao listova za otprilike 2 pljuge i prošetao do prijatelja...neka testira.Pa ću i ja znati više:)
Pošto se biljka suši u komade naopačke...siječem listove odozdo,tj od vrha prema gore:)
Kod mene npr,postoji placebo efekt,takav da...ako ne vjerujem da je dim ok prije nego li ga zapalim....uvijek bude dobar.A svaki puta to mislim jer isto kao i ti Zmijice ne vjerujem još uvijek.
Eto,ne bih htjeo smetati na tuđoj temi samo me 'malo' ovo interesira.:leafblunt:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
ZmijugaLoma je napisao(la):
P.S. Trebali bi vutra.org da ima nekog psihologa (npr: nekog ko je završio i radi to... pa da ga "zaduži" da odgovara na pitanja... (kao neki doktor što imate na raznim portalima / forumima i sl.

Evo,obzirom da je prvenstveno mene interesirala ocjena i mišljenje od 'mog burazera',glede lišća.....
Ovako;Na moje pitanje...pričaj????,dobio sam otprilike ovakav odgovor kakva je pljuga od ovog lišća;
''Dobra je,čak ustvari...nije loša.Smiruje,lagano voza pozitivu do trenutaka kada te 'opomene' da je prisutna i to poprilično.Baca 'nekontrolirano' i to 2 do 2,5 sata.
Ugodan dim sa intenzivnim mirisom marihuane.Čudo:)

Uglavnom na drugo pitanje;Ocjena od 1-5???...3, i to dobra:leafblunt:
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Pa istina, može biti... jer i na lišću ima THC-a to se zna (pa od njega prave hash!!!???? ) znači da je moguće, ali naravno razlika između lisšća i cvijeta je ogromna, to svako zna....
ali istina je da ima na lišću THC-a, to je neosporivo... ali veoma malo... tako da dosta treba lišća i dobro se isitniti... (kao kad se priprema hash)... samo hladna hoda i led (da ohladi) ubrzava proces, tj. sa lišća skida THC, tako da lišće koje je bilo potopljeno u hladnoj vodi (malo, i leda) dobro izmješati (da spadne thc...)
Znači ima ga... i moguće je da si se napušio, ali samo ako nisi neko vrijeme nikako zapalio "normalnu" vuvu... pa se org. "očistio" i naravno da ćeš se napušiti od lišća... sad koliko to zavisi od tvog org. koliko se "navikao" na vuvu, ako non-stop puši neko dobru gandžu, i zapali lišće - to na njega ništa neće djelovati... to hoću reći - nadam se, da sam dobro istipk'o tj. da skontaš šta hoću reći....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Sve 5.Kontam:)
Istina je da količinski treba 'natrpati'... ali šljaka,barem ovi dijelovi sa vrha biljke.Nije to u tolikoj mjeri kao kada se zapali 'cvijet'.Ustvari kada bi se stavilo toliko prave robe u pljugu....ajoooj.Tko zna kako bi završilo:)
No dobro,u iščekivanju 'svojih ženski',ne preostaje mi ništa nego odoh zafrljit jednog, pa kud' puklo da puklo:)
Pozdrav.