Jedno totalno morbidno glupo pitanje koje me interesuje a nisam nasao odgovor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2011
33
2
8
47
Koja je razlika izmedju oprasene i neoprasene zenke?

Daklem stalno slusam kako svi izbacuju muzjaka i ostavljaju samo zenke kako bi ostale neoprasene,


Sta im se desi ako ih oprase, to ne moze posle da se konzumira, ili sta, taj deo mi nije jasan, sta se desi sa zenkom ako je oprasi?

Unapred hvala,

p.s.
ovaj neki hush koji sam konzumirao me je naterao da pitam :)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Dobiju djete u obliku sjemenke a kad nije oprašena ženka nema sjemenki to jest nema djeteta . To ti je isto kao kad mama zavede tatu pijanog a ne uzme kontracepciju .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: niksa82
16.09.2011
33
2
8
47
ok dobiju semenke, znaci ta zenka umesto pistila ima brdo semenki i samim time je prinos po zetvi smanjen visestruko?
 
11.09.2011
31
0
0
47
upravo, zapravo svi mi "kusaci vutre" najvise volimo zenske biljke u stanju vjecne i ogromne seksualne frustracije :)
(aktivnih sastojaka ima najvise u "smoli" koja sluzi da bi "zaljepila" polen i time oprasila tucak, sto je curka biljka duze neoprasena to ona vise hoce.......proizvoditi "smolu", si ti nekada curu imao ? :p)

roll on...
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Pitanja = zbroju godina , zbroj godina 12 kvocijent ili IQ = 14 , seksualni odgoj 0= njufer ali ima nade za spas sad kad se registrirao na ovaj forum . :)))) Heekami nemoj se ljutit jutros me krenilo !
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ženske biljke "trave" su jedine na svjetu koje moraju ostati djevice i kao takve jedino vrijede
1ma2kc07nfyqorz4aps.gif
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Pa da nastavimo...i tako dođe vrijeme da se oberbi domaćica:)
Naša ženska ostala neoprašena.Prelijepa.Poberemo ju ,osušimo ju,pušimo ju...i pronađemo par sjemenki za nagodinu.Uslijed 'odrastanja' izbacit će ženska biljka pokoju sjemenku ali ako se kresne sa nekim bajom...fijuuuuuuu
Tako da te ne čudi ako nađeš pokoju sjemenku u finom zdravom hedu.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
A prilikom branja toliko napaljene ženke se treba pazit jer su sklone oprašivanju s kim god stignu , tako da ih u neku ruku možemo nazvat nimfomanke . A njih najviše volimo onako dok su još vlažne a pistile im se šire i pokazuju svoje krasote . A nesmiješ ni pljunit kraj njih jer odma ostanu trudne .

P.S. Nastavak slijedi ipak je ovo vrijeme branja napaljenica .
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Heekami je napisao(la):
neoprasene zenke?
"Sensimilla, or sensi, is the term for flowers produced from a female plant that has not been fertilized and does not contain seeds (literally ‘sin semilla’ translated from Spanish as ‘without seed’). Usually very potent marijuana as none of the buds have turned into seeds and lost their THC."
 
16.09.2011
33
2
8
47
E pa hvala lepo na svim saljivim a i ozbiljnim odgovorima :)

sad ste mi resili dilemu koja me je mucila duze vremena :)

hm dal' ima veze s godinama i iq, nesto cisto ne verujem :) posto godina imam poprilicno, a i iq-a mi ne fali,
jednostavno svugde samo pise da nije dobro, a ne pise tacno zasto nije dobro (uvek koristiti prvo staru srpsku narodnu izreku "ko nema u vuglu ima u guglu" :)

Do sada nisam zalazio previse u celu ovu tematiku uzgoja, dovoljno mi je bilo zadnjih 20 god da zamotam, zapalim i uzivam, s godinama dosla i ozbiljnost pa je red da se nesto i nauci, citam ovde dosta ali uvek ostaje neko nerazjasnjeno pitanje ;)

Starija ekipa se seca mozda filma Woody Alena "sve sto ste zeleli da znate o sexu a niste smeli da pitate" :) e pa ja smem da pitam i ne stidim se cinjenice da cu postaviti nebulozno pitanje , jer nakon toga cu biti mrvicu pametniji :)


Hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S