Jednostavno, biciklo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Morao sam da pokrenem ovu temu. DA LI VAM SE DESILO DA ODETE NEGDE BICIKLOM, ZDRAVI I PRAVI, I ONDA TAMO NEGDE DODJE NEKO KO IMA DOBRU VUTRU. A TI VEĆ POPIO DESETAK PIVA. I DUNEMO TU DOBRU VUTRU.

I SVE SUPER, PA ONDA ONA FAZA, DOBRO MI JE,MENE OVO NIŠTA NA HVATA, MOŽE JOŠ JEDNA, A I PIVO RADI, I ONDA PROPAST...

VRAĆAŠ SE KUĆI, SVESTAN DA NISI SPOSOBAN DA VOZIŠ BICIKLO, GURAŠ GA PORED SEBE, TETURAŠ, ZANOSIŠ, I U MOMENTU KAD OSETIŠ DA SE VRTI SVE OKO LO PUŠTAJ KORMAN. NEKA PADNE BIcklo, bolje nego ti...

I TAKO TRI PUTA...

LJUDI, MENI JE 52 GODINE...

I HEBE ME NA TASTATURI CAPS LOCK...

I NADUVAN SAM, I STIGAO KUĆI, I BICIKLO JE TU...

VELIKO JE SRANJE VOZITI ILI GURATI BICIKLO KAD SI NADUVAN, A STIĆI BEZ POSLEDICA .

MOLIM ISKUSTVA NA OVU TEMU.

VOLI VAS hook
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Prije svega, veliki pozdrav za tebe Hook. :D Nema te nešto često na forumu... :razvaljen::

Iskustvo koje sam ja imao sa bajkom je bilo takvo da sam prije koju godinu bio toliko skršen da mi je bajk služio kao štaka. Ako ne mogu da vozim, naslonim se na njega, pa lagano do kuce pjehe. :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Alkohol i bicikli... Uvijek se sjetim jednog lokalnog majstora (inače nekad bio svjetski čovjek, francuski legionar, tečno pričao par jezika), kad bi previše popio u lokalnoj birtiji, sjeo bi na svoju prastaru "specijalku", stigao do prvog zavoja i hop u jarak, pa bi tamo jednostavno ostao, pokrio se biciklom i zaspao...
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Ali su zato duvka&bicikl zakon. Kako volim svoju sativu kresnut u subotu ujutro pa u planinu pa na biciklu. Sad je po ljetu bilo najbolje solio otić napljugan na sljeme sa 4 do 6 frula uz vodu u ruksacku.:sun2::watch:
Edit , ERROR420
Kako je dobro kada dođeš na vrh napokon ležerno ubijen zapiliti top i "uroniti u stazu" kojom se spuštam nizbrdon, jednom se ja tako spuštam serpentina i zavija i ne vidiš više od 25-30 metara naprijed jer zavija oko planine u tom zavoju žestoko, i odjednom vidim na 30 metara ispred mene nestala staza ja idem 35 na sat cca srečom bacio se sa bajka na dupe i jedva stanem jer me nosilo a isti odletio u pizdu mile matere niže više od 15 metara i stijene dole i zemlja tvda. Bolje on nego ja.:rolleyes:
 
Poslednja izmena:

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Težak je život nas umjetnika...
Jebiga, mi umjetnici i svinje tek poslje smrti nešto vrijedimo
Al, sranje je kombinacija alkohol-duvka-bicikl. Jednom sam naebao dobro. Mulac glupi. Ujutro mi sestra čistila, dezinficirala, vadila kojekakve komadiće sa desne strane lica. Nemam pojma kako i šta... pretpostavljam da sam neku fasadu pokupio
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Riječ alkohol dolazi iz arapskoga, od riječi Al-Khul, što znači zloduh koji jede tijelo. Istočnjačka vjerovanja kažu da kada je tijelo opijeno, duša izlazi iz zatrovanog tijela, i onda neki entitet (džin, što god) može uskočiti u tijelo i malo se "provozati". Zato žestoka pića imaju naziv "spirits" jer "vade dušu", u što se koristi u travarstvu da se izvuče esencija biljke i spravi lijek.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
stidi se :lol:

Riječ alkohol dolazi iz arapskoga, od riječi Al-Khul, što znači zloduh koji jede tijelo. Istočnjačka vjerovanja kažu da kada je tijelo opijeno, duša izlazi iz zatrovanog tijela, i onda neki entitet (džin, što god) može uskočiti u tijelo i malo se "provozati". Zato žestoka pića imaju naziv "spirits" jer "vade dušu", u što se koristi u travarstvu da se izvuče esencija biljke i spravi lijek.

da

lajfenerdzi.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Uf,teme :thumb: :razvaljen:::cool::zvezda::,meni alko
baš i nesmeta,dok nije u kombinaciji
sa vujom plus biciklom...
Meni je ovaj 'nov' bajk,treči ove godine...zadnji,drugi,je bio u "let preko balance u njivu":zvezda:::fuck:...par praska,
al biciklo za bacit.Ne vozam"Rolex" bicikla..
✌by Lovetogrow,and stay high folks,
just high :cool: :razvaljen:::lol::zvezda:::lol: