jel biljke nekad polude?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
neznam jeli ovome ovdje mjesto,ali meni je smjesno pa sam to tu metno.... :facesjump:
pogledajte filmic "kad biljke polude"...

[YOUTUBE]rxN3zQNlUk0[/YOUTUBE]

ako je ovo vec neko stavio sorry.... :vb_kez:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Znači, ako sam dobro shvatio...kad biljke polude ne rade ništa drugo nego se trude čim vjernije poprimiti oblik ljudskih, muških i ženskih spolnih organa. Mora da im ponekad bude stvarno dosadno...:dunce:
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ne mogu vjerovat, [MOLIM TE NE PISI DETALJE O LJUDIMA SA FORUMA, ZBOG NJIHOVE SIGURNOSTI], i opcenito nije normalan!a to se vrlo lako moze zakljucit po tome kako nam pokazuje kako se biljke razmnozavaju!looooooooool
happy-032.gif
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Takvo stablo verovao ili ne možeš sam napraviti. Ne kažem da je brzo, ali ni da je preterano komplikovano, pogotovo ako je stablo manje. To i sama planiram napraviti u bašti i to baš nešto ovako lepo ,ili makar približno (baš skromno). Od prilike to bi trebalo ići ovim tokom:

1. Sagledati drvo i realno uskladiti sa svojom idejom
2. Odseći nepotrebne grane
3. Grane koje zeliš iskriviti, kao i stablo trebaš omotati nekom prirodnim materijalom,najbolje trakastom izdržljivom ljuskom neke druge biljke(pitacu kojom je najbolje ako te interesuje).
4. To sve lepo obmotati žicom(jakom dovoljno da žadrži granu koju obmotava).
5. Kriviš žicu prema zamišljenom modelu(naravno ne toliko da stablo pukne)postepeno,ali je i samo drvo dosta elastično.
6. Figuru treba vremenom sve više približavati željenom modelu.
7. Za manje od godinu sve se može skinuti jer mlado drvo već može zadržati željenu formu, ali se i drvo sa debelom korom može oblikovati ako nije predebelo pa da se ne može saviti.

Naravno ja to nisa probala ali sam svojim očima videla kako to čovek radi na preko pedeset stabala.
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
i ode nam ŠŠ na estradno nebo... Samo se nadam da neće zaboraviti na nas male kad postane mega zvijezda....
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Muzika je extra oraspoložavajuća i obožavam da se derendžam po kući uz njuuuuuuuuuu aaaAAAaaaAAAAAAaaaa AAaaAaa OOOOaaaaAAAA!!!!
HA moram opet da je čujem!
 
08.12.2007
19
0
0
39
neznam jel ovome misto odi, al me ovaj "sex cvjeca" od samana sandora podsjetija na jedan drugi "sex cvjeca" (isto u muzici) od pink floyd-a..pa evo ako niste vidili da vidite...
http://www.youtube.com/watch?v=RXr_pJXKQAY
inace ovo mi je jedna od najlipsih animacija uopce (ovo je iz filma the wall od floyd-a, ima jos animacija i cili film je predobar, malo depresivan al svejedno)
metamorfoze su izvedene savrseno (lica iz zida i ostale preobrazbe..), a i muzika je naravno genijalna : )