Jel ko svira šta?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Smotam i ja 5..6 strasno zar ne ??!!
Svirao sam gitaru.Svirnem ponekad i sada...blues manje,vise to jedino i znam.Ne necije stvari.Vise onako bezveze a svoje :)
Mozda i montiram neki video pa zakacim...dobar sam za fajrunte haha
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
@No Joke znam da se zajebavaš, al fakat ima jedan bend u kojem, uz standardnu gitaru i bubanj, sviraju frulu :D

Ne zezam, moje prijateljstvo sa frulom seže još iz osnovno školskih dana. Na glazbeni svi morali furat instrument, većina nosila mandoline, sintisajzere, gitare i tambure, ja kupio frulu jer je mogu furat u džepu. Pa nisam bio lud furat kontrabas na leđima kao neki frikovi. I pjesma po pjesma nauči se. E da znam i temu od titanika odsvirati na fruli :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Frula da jbt i ja sam to morao znati svirati u osnovnoj...bratec martin,bratec martin.Al znao sam i onaj kondorov let haha smijesno...ponovilo se :) al nece
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and irieman

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Eeee , dobre su frulice i blok flaute skroz . Sećam se da je u osnovnoj školi bilo obavezno da ih nosimo na muzičko . To mi je bilo mnogo bezbolnije nego da pevam u horu :)
Elem , ja sviram instrumente sa dirkama , evo navršava se 25 godina tačno . Sviram i gitaru , i bas i bubanj mi je do jaja al ga nemam kući ...trip mi je poslednjih godina da uzmem neki Akai električni saksofon al nikako da skupim lovu za tako nešto :)
Ej , pa ima nas dovoljno za neki vutra session orkestar , zamislite koja bi to koma bila :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ja klavijature, prvestveno klavir-funk,jazz,fusion ili nesto solo emotional improvizacija za dusu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman
17.04.2015
9
24
3
eh glazba - bilo je vrijeme dok sam bio opsjednut no dosla je bolest i od tad nis, a do tad:

Poceo s tamburicama u OŠ, preciznije brac, kasnije presao na bugariju i tu imam cca 18 god staza.
Uz to na klaviru imam 12 god staza, orgulje 12 god, na gitari 9 god, bas gitari isto 9 god, bubnjevi nesto slabo, nisam imao gdje konstantno vjezbat pa onak osnovno znam...

sad na zalost vise nist jer me bolest sputava...no vjerujem u oporavak i povratak bar na klavir...