jel moze neko da mi kaze koje su ovo vrste pliz, slab sam u tome

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
eto kao sto kaze naslov,
dali mi neko moze rec koje su vrste ove biljke, sve je super s njima samo da mi neko kaze dali su dobre ili ne, prosle godine bile su super a nisam imo pojma koje su

hvala u naprijed



nesto me zeza sa uploadanjem thumbnailova, pa cu kasnije osvijeziti post, ako je moguce da se iz ove slike nesto dozna

jednostavno nemogu uploadati na imageshack
probat cu kasnije
 
04.03.2009
88
175
33
33
kako mozes banut takvo glupo pitanje.zenska je,a sta koja je vrsta koce ti to rec,valja zenska je malo se vise pobrini za nju
 

tropic thunder

Banned
Banovan
17.06.2009
8
0
0
42
Ja cu ti reci,to ti je podvrsta, trece vrste koja je dosla sa planete kentaur, i raste kao zbidelj sa cetri prsta i po 12 lista, sto nas dovodi do zakljucka da ima mutaciju sa kokosovim mlekom koje postaje mucho gusto... znaci ime joj je -fibula rasa x oktagon mma-........
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
putry je napisao(la):
kako mozes banut takvo glupo pitanje.zenska je,a sta koja je vrsta koce ti to rec,valja zenska je malo se vise pobrini za nju


ajde pametnjakovicu molim te reci mi di sam pitao dali je musko ili zensko, pito sam koja je vrsta, tipa sativa, indica itd....

i lijepo sam napisao da nemogu uploadati slike i da cu stavit nove,

hvala svima na lijepim odgovorima,

spremate se na marš kao SVI ZAJEDNO, fakat ste od pomoci, nemoze neko bolje napisati nesto tipa "iz ovoga se neda nista odrediti"

s ovakvim "pomaganjem" necemo daleko

tnx svima na lijepim i naucnim odgovorima

P.S. @putry. ako nisi vidio vec su bila postavljana pitanja tipa "koja je to vrsta" i ljudi su pristojno odgovorili ako su znali, "ko ce mi to rec" neko ko ima vise iskustva nego ti, cak i ja imam vise, samo me zanima koja je vrsta ako se da odrediti