Jel ovo manjak ili višak gnojiva???slike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Ne koristim nikakvo gnojivo a imam po nekoliko istih takvih listova i nemam pojma sta je to.Mislim da je koren u zemlji naleteo na nesto sto mu ne odgovara ili mu je zafalilo nesto.Ipak mislim da mu nesto smeta u zemlji jer mi je biljka zdrava.
 
11.07.2008
14
0
0
36
PA druze ako ti neznas dali si sipao puno prehrane ili malo kako mi da znamo???
Ako si cesto sipao onda je visak a ako nisi onda je manjak!!
Obicno nedostatak K ima slicne simtome!!
Ali ako je to samo par listova na biljci onda nemas potreba da brines!!
Odseci to i gledaj ako pocne jos da se pojavljuje onda nam javi kako si i sta radio oko prehrnjivanja!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Pa iskreno da vam kažem nisam prihranjivao več dobrih 2 tjedna...a to se počelo dešavati kad sam lst-ovao biljku pa mi je pukla glavna stabljika pa sam ja to sve odsjeko i ostale su mi one dvije najdoljnje grane a onaj oštečeni dio se sasušio!Inače biljka je u cvetanju nekih tjedan do dva pa bih ja htjeo pitat dali če to utjecat na veličinu vrhova ili da ja nastavim gnojit sa plantelom cvet ili da ostavim kako je i čistom vodom zaljevam još neko vrijeme???Inače dvoumim se između manjka kalijuma i viška cinka jedno od ta dva je sigurno
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
to ti moze bit manjak vitamina, e sad kojeg : )

uz standardni n-p-k biljci ili zemlji moras davat i hrpu vitamina i elemenata (to je moje misljenje)

tipa zasto se u hesi programu koristi supervit, s tim da supervit napumpa 20 vitamina i elemenata a sad moze ti jedan falit i biljka ce ti se pigat, pogotovo je problem u outdoor uzgoju ako nemas kemijsku analizu zemlje ili ako ne uzgajas vec na provjerenom zemljistu, zato i moras dovuc hrpu svoje kupovne zemlje na outdoor