Jel se desilo nekad nekom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Vjerovatno ti se ne bi desile ovakve stvari da si malo polakše išo,treba iskustva čak i što se trave tiče u nekim situacijama,a ove dimove šta odjednom vučeš padne tlak prebrzo,zato meni to nikako ne paše,a kad nabong pušim uzimam skroz male dimove polako,možda zvučim smiješno sad al mislim da i s travom treba bit oprezan pogotovo kad tek počinješ,jer par puta sam se doveo u takvu siuaciju da sam mogo napravit glupost koju ne bi zaboravio lako,i još pogotovo kad zapališ nešto šta ti mozak rastavi:vb_smash:...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
biće da si bio u crnoj gori
tamo je i mačka puma
znaš kad pričaju vrabac i glista?
veli glista njemu
oo sokole sivi
on uzvraća
dje si zmijo ljuta
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
TotalUnderground je napisao(la):
da tebi nije neko izrendao pechurke u vutru???:)))

To se i ja pitam, jbt 10 godina duvam i nikad nisam imo nijedan ozbiljniji trip sve su to neki tripovi koji ti se mogu desit i dok si normalan.. a sto se tice pritiska to mi se znalo desit kad naglo ustanem i to nema veze sa vutrom nego sa dugim drzanjem dima u plucima ccc

1.ne duvati na gladan stomak !
2.ne drzati dim vishe od 5 sec u sebi !
3.i na kraju krajeva ako neznate furat vutru nemojte je ni pusit, radije uzmite alkohol ,jednostavno postoje ljudi koji to ne podnose, postoje chak i oni koji glume IDIOTE kad se napushe i pocnu se glupirat.Pa majku mu sto uzimat nesto sto ti skodi, mislim ne skodi ono koliko ljudi naskode sebi svojim glupim furkama.

Chuj pumaaaaaaaaa oj hljebe/krusheeeeeeeeee, ti ili se drogirash nekim tezim halucinogenima il fakat imash problem sa vutrom, pa je nebi trebo ni pusit.
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
a jebiga neznam sad sta je bilo pucami ***** verovatno su me zavalili nechim jbm mater sve je bilo ok tu i tamo dok nisam popuo sok i onda puffff:notnice::notnice::notnice::notnice::notnice::notnice::notnice::notnice: a verovatno nisam jeo pozz:spliff:
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
a ja mislim da nije bilo ti pecurki preda mnom je moto ja sam kupi vuje i onda smo duvali jbg je dao je lik zavio jedan veliki i jednu turu na flasu mislim zajesno smo k0onbinirali flasu i jox pa verovatno to ako0 nes nije bilo u cugi i od tad vrlo retko duvam jer ima onaj jebeni osecaj koji me ubija jedino kad pijem i kad je dobra ekipa
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
meni se desi nekad u zatvorenim prostorijama,gdje je puno ljudi,zagusljivo,slika pocne bijelit i ko da neke tockice vidim...malo svjezeg zraka udahnem i sve ok
 
13.11.2008
14
0
0
43
Jbg,i meni se takvih stvari znalo desiti,kao i mojim prijateljima,npr i mene uplasi a ima raje, oni vole kad im se to desi jer i ne desava se tako nesto cesto :)
Ja npr mzim osjecaj kad sav utrnim,pa pocnem nekad i jezikom zavrtati dok pricam,isto mrtav pijan :) dok mom haveru to kad se desi on iscoolira i okrene to na zajebanciju i onda je cirkus 15-tak minuta. Moj ti je savjet,kad ne duvas dugo nemoj s prvim dzoksom previse forsirati,uzmes 3-4 normalna dima (bez da ga cuvas ko lud u sebi) i polako dodaj,pa onda opet koji dim lagano uzmes i bit ce ti super,bolje nego da se naglo poslije pauze preforsiras i onda ti bude lose .
 
02.10.2007
31
2
0
33
slicno se meni dogodilo danas, ostao sam sam kuci, pustio neku muziku i zarolao dzoks od neke trave sto mi je ostala od vikenda...
i nista napusim se ja, super sve... 3-4 minuta kasnije, pocinju simptomi kao da mi je pao secer ili pritisak, malaksao sam, ne mogu da se kontrolisem, padam itd... brzo sam otisao u kuhinju i uzeo kocku secera... ne pomaze. onda sam uzeo da jedem nesto... ne pomaze. legoh da spavam kao bice mi bolje. TEK SU TAD poceli tripovi. cula su mi se pojacala, zvaku koju sam zvakao osecao sam 10x jace, vrelina u prstima, svi zvukovi koje sam cuo su se prelivali, kad zatvorim oci pocnu slike da mi se vrte, slika za slikom, 1000 na sat. poceo sam da umisljam stvari, da se ne znam otvaraju vrata sobe, da me neko budi, da neko koraca pored mene... jebote mislio sam da cu umreti.

i uspavao sam se na kraju nekako, i evo probudio sam se pre sat-dva, totalno malaksao, sad mi je bolje ali nisam uopste sjajno...

nije do pritiska onda, jer bi secer i voda i jelo pomogli, ovo je bilo do zajebane vutre...
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
vandalx je napisao(la):
meni se desi nekad u zatvorenim prostorijama,gdje je puno ljudi,zagusljivo,slika pocne bijelit i ko da neke tockice vidim...malo svjezeg zraka udahnem i sve ok

Ako mislish na one "zvjezdice" koje poput jata pcela prolete na par sekundi, mislim da i to nema veze puno sa travom, meni se deshava i kad nisam napushen a i ostalim ljudima, mislim da ima veze sa pritiskom ..
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
CyberJack je napisao(la):
slicno se meni dogodilo danas, ostao sam sam kuci, pustio neku muziku i zarolao dzoks od neke trave sto mi je ostala od vikenda...
i nista napusim se ja, super sve... 3-4 minuta kasnije, pocinju simptomi kao da mi je pao secer ili pritisak, malaksao sam, ne mogu da se kontrolisem, padam itd... brzo sam otisao u kuhinju i uzeo kocku secera... ne pomaze. onda sam uzeo da jedem nesto... ne pomaze. legoh da spavam kao bice mi bolje. TEK SU TAD poceli tripovi. cula su mi se pojacala, zvaku koju sam zvakao osecao sam 10x jace, vrelina u prstima, svi zvukovi koje sam cuo su se prelivali, kad zatvorim oci pocnu slike da mi se vrte, slika za slikom, 1000 na sat. poceo sam da umisljam stvari, da se ne znam otvaraju vrata sobe, da me neko budi, da neko koraca pored mene... jebote mislio sam da cu umreti.

i uspavao sam se na kraju nekako, i evo probudio sam se pre sat-dva, totalno malaksao, sad mi je bolje ali nisam uopste sjajno...

nije do pritiska onda, jer bi secer i voda i jelo pomogli, ovo je bilo do zajebane vutre...

Ja mislim da si se ti jednostavno prepusio. :D Kasnije kako budes vise pusio nema sanse da ti se isto dogodi hehe
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
m4r3 je napisao(la):
To se i ja pitam, jbt 10 godina duvam i nikad nisam imo nijedan ozbiljniji trip sve su to neki tripovi koji ti se mogu desit i dok si normalan.

dimio si deset godina,a nisi dobio ni jedan trip?
pa čemu to :D?

m4r3 je napisao(la):
Pa majku mu sto uzimat nesto sto ti skodi?
mislim ne skodi ono koliko ljudi naskode sebi svojim glupim furkama.
Chuj pumaaaaaaaaa oj hljebe/krusheeeeeeeeee, ti ili se drogirash nekim tezim halucinogenima il fakat imash problem sa vutrom, pa je nebi trebo ni pusit.

upravo oni kojima "škodi" bi trebali uzimat,
jer kao što si napisao ne škodi vutra nego glupe furke te osobe
a one su tu sa i bez vutre samo što te thc učini puno osjetljivijim pa osvjestiš to.
(mislim ludilo anksioznost paranoja sve je to već tu samo skriveno,
thc osvjesti to pa ako se potrudiš možeš se čak i riješit problema.
i da stvar bude još bolja riješavanje tih glupih furka je ko neka duhovna avantura :D
poslje se osjećaš pročišćen i možeš se promijenit na bolje :banana_dred: .
zvuči ko neko patetično produhovljeno sranje :D al drugačije je to uživo)-:kackepieksen:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
evo moj dozivljaj sa padom pritiska:
za bombardovanja, sedimo ko d ortaka, a dnevna rutina je bila takva da smo nonstop navareni, i stalno cekamo struju(!), da bi igrali sony.
bilo je vece, popaljene svece na stolu, i ja ti ustanem sa stolice... nekako sam se okrenuo ledjima stolu dok sam pokusavao da ostanem na nogama, ne vidim NISTA , sve cujem ali ne mogu da progovorim. ostali su vec skontali sta se desava, i skocili s obe strane stola i uhvatili me da se ne razbijem.ali, ja ne mogu da stojim, savila mi se kolena, i tako visim na ortacima u nekom polucucnju sa dupetom iznad stola tacno iznad dve svece. i ne mogu da prozborim nista, a dupe mi gori. tako nekih 10-ak sekundi dok me nisu odvukli na krevet, gde sam se oporavio brzo, al imao sam plikove na dupetu.

drugi put, ja i kolega dosli u novi sad da radimo, i uvalimo se kod jedne poznanice na par dana u stan.radili smo bas krvnicki 12-ak sati dnevno i bili smo konstantno premoreni.jedno vece dodju noj na gajbu neke drugarice, pa jos par drugara...i skupi se masa.svi vare, ali nisu bas hard core, pa smo morali ja i taj lega da zavrsimo nesto. i izvucemo mi jednu debelu pljugu, ja se razbijem kao kreten.odlucim da se okupam ne bih li dosao sebi.i ustanem... imao sam utisak da tako sporo padam, kao da je trajalo minutima...isto nisam mogao da progovorim neko vreme, ali mi je bilo strasno smesno to sto se dogadja, narocito kad mi se povratio vid, pa sam skontao da su svi osim lege izbezumljemi. pretpostavljam da su prvi put videli tako nesto : D
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
meni se jednom desilo da sam se toliko utripo da sam mislio da oce da me proguta neka crna rupa, i da me sve vise uvlaci i uvlaci... gadan trip
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
meni se desilo da sam se onesvjestio od marihuane par puta.Nije da se ponosim tim al sta cu kad sam bio mlad i lud i vuko ko da ce mi neko otet i zadrzavo u sebi ko da mi je zadnji put.Ne ne to radit,pogotovu mladjim od 18. A to se desi zbog nedostatka kiseonika u organizmu.Ah to pretjerivanje,vrati me u mladost na tren:b_evil:
 
24.12.2008
5
0
0
31
Ja sam pocetnik i vukao sam k'o debil...i posle toga mi srce pocne da udara kao ludo i leva strana tela mi trne a cuo sam trne leva strana kada se shlogiras...i imam pitanje da li moze da se skuva chaj od ove travice i da te uradi? I TREBA UVEK UMERENO PUSITI!!