Jel se desilo nekad nekom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2008
47
4
0
42
Ja prije ev mjesec dana sa dva drugara iso 10 grama da pusim..Kupili oni ljevo desno i mene ubacili u spiku,uglavnom..bilo jutro ja nisam spavo cjelu noc budi mene drugar i veli aj dolazi,ja se oblacim vidim pici mene temperatura reko idem roknit andlol i antibiotik,popio ja to sve,picim ja prema lokaciji..kad ono cjelo vrjeme si mislim bolje da nes pojedem,a ja ko ga jebe bit ce sve u naj boljem redu...Doso ja sjednem pocne da me dere stomak vjerovatno zbog lekova na prazan zeludac...mota kolega prvu...mota drugu..mota trecu...kad ja ono pogledam ovog sto sjedio kraj mene...onak ko da je kraj svjeta...dignem se i izrigam dusu iz sebe,popucase mi kapilare u ocima..poceo da se tresem..ono ko da umirem..ja na pod ocu da zaspem i da sve zavrsi...a cim zatvorim oci ko da sam sjeo u vrtuljak i da ga neko prikacio na motor,a kad otvorim oci pocne da me dere neko cudno bjeljilo,oblici se mjenjaju...pogledam u pod(neki tepih bio sa figurama) vidio sam cuda ono jeeeboteee...drugari gledaju sta ce sa mnom,uvatili me i pici van na zrak kupuj vodu i burek..ja poceo da derem ko svinja hodo 20 minuta i pustilo me...ono nakon tog sam se naucio da se kontroliriam i pravilno ponasam...jel fakt je trauma ko da se skidas sa heroina...XD
 
28.01.2009
45
6
0
41
Yoda je napisao(la):
Ja prije ev mjesec dana sa dva drugara iso 10 grama da pusim..Kupili oni ljevo desno i mene ubacili u spiku,uglavnom..bilo jutro ja nisam spavo cjelu noc budi mene drugar i veli aj dolazi,ja se oblacim vidim pici mene temperatura reko idem roknit andlol i antibiotik,popio ja to sve,picim ja prema lokaciji..kad ono cjelo vrjeme si mislim bolje da nes pojedem,a ja ko ga jebe bit ce sve u naj boljem redu...Doso ja sjednem pocne da me dere stomak vjerovatno zbog lekova na prazan zeludac...mota kolega prvu...mota drugu..mota trecu...kad ja ono pogledam ovog sto sjedio kraj mene...onak ko da je kraj svjeta...dignem se i izrigam dusu iz sebe,popucase mi kapilare u ocima..poceo da se tresem..ono ko da umirem..ja na pod ocu da zaspem i da sve zavrsi...a cim zatvorim oci ko da sam sjeo u vrtuljak i da ga neko prikacio na motor,a kad otvorim oci pocne da me dere neko cudno bjeljilo,oblici se mjenjaju...pogledam u pod(neki tepih bio sa figurama) vidio sam cuda ono jeeeboteee...drugari gledaju sta ce sa mnom,uvatili me i pici van na zrak kupuj vodu i burek..ja poceo da derem ko svinja hodo 20 minuta i pustilo me...ono nakon tog sam se naucio da se kontroliriam i pravilno ponasam...jel fakt je trauma ko da se skidas sa heroina...XD
Mislim da je tvoj glavni problem bio sto si u napred razmisljao da moze bite eventualni bed,posto nisi jeo nista a pijo lekove i pusio.....meni je npr.poseban trip da pusim pod visokom temperaturom....poseban trip....ali moguce da ti je pao i imunitet...ono sto hocu reci sve dolazi iz glave,ne da bih ti sudio vec te razumem,ako si vec znao da ides na uzivanje sa ortacima,treba da se pripremis,jedes,pijes,seres....:)sve sto bi ti eventualno smetalo posle kada pocne pusenje........:sun2:
 
19.05.2008
47
4
0
42
Znam znam....Bio konj :ludaci_lol:......naucio sam na tezi nacin...al sam naucio :bis:...gle svako se mora jednom zajebat..:pat:

Il nemora heheee....
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
joj i meni se desava tako nesto slicno :D


ovako nisam bio duvo mjesec dana nikako na raspustu jebiga nije se imalo kesa i onda je jedan drug zavrsio jedan ketpa i mi smo mu odvadili pola joksa klepili ga ostavili njemu pola sebi pola;
i to pola smo sjebali ja i jos jedan mi smo se poderali ko stoka i fuarli tako neka 3 sata;
a vutra je luda do bola
i kroz 3 dana sam ja zavrsio ketpa i nije bio neki sa kolicinom izvadio sjemenke i srolo jedan joint sa malo duhana i zvao ovu dvojicu ortaka,tad sam toliko bio nabrijan da je pusim;znaci svaki dim je bio ono konjski povecno i drzano u sebi i ispusili mi taj joint;
pustili muziku i pricamo neku pricu losu do bola;znate svi kakava je prica i onda meni dodje nesto ono ubedo se previse sjebo se;i ja im kazem ljudi ja odo leci;i ja legnem spavati;muka mi nekaka dodje;a povraco sam i prije od vutre;i oni mi kazu ajd ba ustaj da furamo nemoj to;ja nisam htio u pocetku da ustanem osjeco sam se tako ako bi mi bilo na celu 100 $ ne bi ih mogo skinuti;ono nikako se ne micem;i ja ustanem kad sam ja poceo povracati sjebo sam se skroz;i kazem sam sebi ljudi ko sam ja i odkud ja ovdje;kako sam dospio;a ova dvojica umiru od smijeha;i tako sam povratio par puta istrgo se;oni su otisli kuci;ja sam zaspo i sutra sam bio ko nov;a mislio sam da se nikad necu moci oporaviti;
a tako mi je u posljednje vrijeme al ne povracam vise al se ubijem i nije mi ni do cega znaci uvijek se ubijem da moram leci i ugasiti svjetlo smeta mi sve;
znate li sta je to;i kako mogu vratiti one stare dane duvanja;da furam a da se ne umrtvim toliko;
znaci ubijem se skroz lako nije ko prije;jel mozda sto stalno mislim na nju hehe;
ajd dajte mi odg ako neko zna;jel bio u slicnoj situaciji
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
rasta-mare je napisao(la):
Mislim da je tvoj glavni problem bio sto si u napred razmisljao da moze bite eventualni bed,posto nisi jeo nista a pijo lekove i pusio.....meni je npr.poseban trip da pusim pod visokom temperaturom....poseban trip....ali moguce da ti je pao i imunitet...ono sto hocu reci sve dolazi iz glave,ne da bih ti sudio vec te razumem,ako si vec znao da ides na uzivanje sa ortacima,treba da se pripremis,jedes,pijes,seres....:)sve sto bi ti eventualno smetalo posle kada pocne pusenje........:sun2:
joj tako smo mi ubedali jednog lika;
prvi put pusio tad;ono nije lik znao kako ce se osjecati;
lik je bio zut ko banana ono unaprijed se nadao da ce biti neki bed
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
Kako sam jebeno ljubomoran... xD
Zasto mene ne guta zemlja, ili pocnem da umirem ziv, vrti mi se soba or stuff... (mislim od trave xD)
Meni je "najgori" trip bio da sam se napusio kao dupe, nazdrao slatkog ko stoka, nalio kokakole, i u jednom trenutku mi je palo na pamet... "Jbt, ko ce da svari sve ovo..."
Otiso u wc, 2 prsta u usta, ispovracao sve to, i vratio se i nastavio da jedem... xD
(ali mi je mnoooogoooo dobro bilo :D)
 
28.01.2009
45
6
0
41
FunkyZ je napisao(la):
Kako sam jebeno ljubomoran... xD
Zasto mene ne guta zemlja, ili pocnem da umirem ziv, vrti mi se soba or stuff... (mislim od trave xD)
Meni je "najgori" trip bio da sam se napusio kao dupe, nazdrao slatkog ko stoka, nalio kokakole, i u jednom trenutku mi je palo na pamet... "Jbt, ko ce da svari sve ovo..."
Otiso u wc, 2 prsta u usta, ispovracao sve to, i vratio se i nastavio da jedem... xD
(ali mi je mnoooogoooo dobro bilo :D)
Sto bi reko brat Funkyz,ta propadanja i vrtenja su i meni pozeljna,ALI ZATO STO ZNAM DA JE OD TRAVE SAMO I DA MI NECE NISTA LOSE BITI....JOS KAO KLINAC SAM SEBE OBEZBEDIO CINJENICOM DA NIKO NIJE UMRO OD TRAVE:sun2:A te lose tripove sto imate...to moze biti najvise iz glave,mada i lose trave...meni je bilo muka samo kada sam pusio(neponovilo se) shiptara....cak sam nekada i zavrsavao pakete u BG-u,gde na dno kesice ima nekog belog praha....od tada nikada SHIPTAR....tj.nikada vise ne pusim nesto sto ja nisam napravio:sick:Mora ti biti jasno da covek nije sacinjen samo od tela....tu je i duh koji podivlja pod dejstvom THC-a,ako ne znas da vozis,ili nisi pripremljen...ali opet kazem to su knjiski primeri naduvanosti....imam neku knigu iz 82g. neki hindusi pisali...kako trava koja ne izaziva efekat odvajanja duha od tela,nije uspela i od nje prave gace:))))))))))
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
haha sve ovo citam i umirem od smijeha svasta se desava...ja sam isto tako jednom sam otiso u jednu kucu napustenu i pola jointa sam stajo i pusio pola sjeo i pusio i kak sam zavrsio sjedim i nemog krenit kuc sjedim nekid 15 min i jedva se ustanem i idem kuci namazan ko pravi i dodem u sobu sjednem na stolicu,nemog ni sjedil pa sjednem na krevet ni tam nemogu cijelo vrijeme me naginje na jednu stranu i legnem spavat i sve se vrti i mislim na neka sranja i pizdarije i onda zabrijem da sam na plazi i suncam se...kad me malo pustilo dignem se skuzim prozor otvoren i vani kisa pada....idiot hehe
 
19.05.2009
37
129
33
Evo da podjelim pricu prije par dana samo zapalili neki extra joint.....bilo je oko 5g u jednoj pljugi nas je bilo 8 bila je dosta velika...nako tog jonta bilo je super zapalimo drugi covjece poceo sam se oduzimati nisam znao za sebe sjedim ,a ne osjetim tjelo.....ludnica....XD

dali je imo tko takvo iskustvo??
 
21.11.2007
19
0
1
ja sam imao nesto slicno.....samo sto sam se ja uvijao cijeli ...ono...osjecaj neki...povuko dim(bila 2) i jednostavno bam u glavu....sam od sebe se onako sklupcao oci mi se malo zakrenule.....ludnica...
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
iz iskustva znam da je to sve stvar psihe. imao sam sličnih problema jedno vrijeme, i nakon jednog takvog iskustva mi je svako napušavanje bilo prava muka dok nisam ponovo počeo biti opušten i shvatio da mi neće biti ništa ako sam dobre volje i opušten.
nije loše i napraviti malu pauzu, pa onda početi s manjim količinama.
a meni je znalo biti zlo i od slatkiša, jer inače ne podnosim slatko a kad pušim jedem sve što mi padne pod ruku, pa naravno da mi bude muka ako previše pojedem. to zna totalno s*ebati trip pa to više ne radim.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
To se zna desiti kad se nakon uličnog smeča naleti na nešto bolje,ali ne mora značiti.
Nas 6-7 smo prije 12-13 goddina skrpali 50kn i dobili cca za jednu frulu.Još u ono vrime pljačka ali...
Zapalili,nas bar 3-4 je doslovno palo unazad i izgubilo doslovno svjest nakratko,ja san se još koji minut pokušava digniti s leđa,dovatija neku žensku koja je isto duvala i počeja je baliti,bože te sačuvaj.Valjda je bilo nešto sa imenom ili me tek puklo 1 put pravo,tek se počelo tu i tamo duvati laganini pa možda i zato.
Sada me ipak zasad nemoguče oboriti s nogu,vidiču kad mi moje potencijalne curice pružu užitak kako če biti a do onda:watchplant:
 
17.06.2009
14
0
0
36
Da li se nekada nekome desilo da se toliko naduva da počne da se trese...
Nas troica, naj ortaka, počeli smo da duvamo pre 5 meseci intenzivno, znači svaki dan, kada ne kupimo onda otkinemo neki list sa moje biljke i rolamo listove, jbg, kad nema...ali smo duvali bukvalno 2 buksne (prave) na dan, ali jedno veče, ortak donese ogroman paket, srolali smo 4 buxne, pocepali se....posle 10-ak minuta počeo sam da se tresem, toliko smo se naduvali da smo nas dvojica povrćali, ovaj treći ortak se onako naduvan ukenjao, ovaj dok je povraćao se zagrcnuo, zamolo da umre...sutra dan sam čuo da je vutra bila prskana spidom, i to žešće, da li je to tačno, ***** ti hemiju.....???
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ima li goreg tripa nego kad čovjek pomisli da će da umre jer se zagrcnuo :rofl:

ko zna što je to
možda su vas pesticidi saranili ili nikotin