Jel se desilo nekad nekom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
ma nije to speed to je treskavica(biljka koja raste u blizini MALAJA ili ti NIJAGARE)
od speeda bi trecali pocasni krug provereno, a ovaj sto se ukenjo sledeci put na duvanje neka
obavezno ponese toalet papir:dog_walk2:
 

FunkyZ

Aktivan Član
16.03.2009
115
1
0
36
LoL, ja znam (za) lika koji prskao travu trodonima, da bi "bolje radila".... xD
I ni malo nije prijatan osecaj xD
Jbm ti debilne dilere.... :\
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
dogodilo se i meni par purta kada bi imao pauze da bi mi bilo abnormalno lose, pokusavam to uzbjeci tako sto nepravim pauze^^
 
29.05.2007
9
0
1
34
Meni se to redovno deshava. Jednom prilikom sam se srushio preko stola i polomio rebro... :S
Posle takvog dogadjaja obichno ne postoji vutra koja bi me uradila,mozda nekih 15 min ali slabo,
pa napravim pauzu od 15-ak dana i o5 Jovo na novo... iksde
 
02.03.2009
19
1
0
34
I ja sam imao slicno iskustvo ali na 4 sata.Sjedim ja doma i ajde pada mrak
i sada prije spavanja da si zapalim jednu topcinu.I kad sam je ispusio pustio sam si
DJ Pooh-Kumatesh.I tek onda pocela sranja prvo je sve bilo u redu ali nakon nekog
vremena ja sam poceo da zaboravljam disati i jednostavno bi ostajao bez zraka.
Onda jos jedno sranje pocnem se sav tresti,mjenjam mjuzu ne pomaze nista
isao sam 4 puta u WC u 10 min.setam po sobi osjetim srce nesto zajebava
onda osjetio sam u ustima kako mi zubi kao da se mrdaju sami.Popizdio sam.
I na kraju sutra dan zapeo u bolnicu ali sva sreca nisu nista nasli i ako i dan danas imam
nekakvih smetnji na srcu.Ako netko zna dali je to mozda do vutre nesto i da li je mozda
netko imao slicno iskustvo?
 
02.06.2009
32
0
0
32
Jednom je bilo malo više u fruli nego inače. Fino ja i lega to zapalili, i bili još drugi ortaci sa mnom, kad ono odjednom me spiči nešt (mi smo ležali) i počeo sam drugačije čut stvari. Uplašio sam se pomalo. Vrijeme mi je mal drugačije prolazilo, ali je bilo na neki način fora. Kada sam uspio ortake oterat na rođendan, ja sam osto dam slušo mjuzu i čito. Nije bilo loše, uopće.

A drugi ortak je ošo takav ustoniran u grad, nije ništ kuzio sta se dogadja, pa je oso u neki disko i oni fleševi od svjetla su ga ubili u pojam. :D
 
29.01.2009
43
1
8
33
Deshavali su mi se chesto razni napadi paranoje.Uglavnom kad me marihuana udari u telo kad krene srce da lupa i da se tresem.Onda pomislim da mi nije dobro i onda postaje josh gore.
Deshavalo mi se da manichno isteram celu ekipu iz kuce da bi proshetao da se smirim.
Mada,kao shto je neko gore napomenuo,odkako duvam redovno nemam tih problema.To mi se desi tako kad napravim veliku pauzu.Mada kad prodje paranoja polse pola sata rad je savrshen,mnogo bolji nego regular high.
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
jebbbiga deco dozirajte situaciju;)
to je još jedno iskustvo a ovo šo vam se izdogađalo je klasičnonormalna svar...polako drgari!!!!