Jel se desilo nekad nekom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Pre jedno 8 meseci ja i ekipa otisli na jednu vikendicu i naravno planirali samo da duvamo dok smo tamo.Ja pre toga napravio pauzu od 2 meseca.Drugar je poneo neku jako dobru vutru,ja uzeo bukvalno dva dima,al sam jako dugo drzao dim u plucima.Sve je bilo ok dok sam sedeo,al kad ustadoh show.Vidim,ja da nesto nije uredu i kazem drugu da mi donese vode da se umijem jer mi nije dobro.Kaze on nema moramo do vikendice da uzmemo.Na putu do vikendice meni se toliko slosilo da sam krenuo da se umivam koka-kolom.U jednom momentu slika pred ocima skroz mi je pobelela i krenuo sam da zanosim kao da sam mrtav pijan.Ubrzo posle toga nisam mogao ni da cujem.Krenuo sam da padam al me je sva sreca drug uhvatio.U nijednom momentu nisam skroz izgubio svest al nisam mogao da kontrolisem telo na jedno 2 minuta.On mi je rekao da cucnem i duboko da disem.To sam i uradio i polako osecaji poceli da se vracaju.Za 10 minuta sam bio skroz ok ali sam se osecao jako jako umorno.Tada sam se jako uplasio i nisam duvao skoro 3 meseca.

Jako volim vutru ali od tad kad god duvam imam malo straha u sebi.Niposto nebih voleo tako nesto opet da mi se dogodi.Da li je neko imao slicno iskustvo i zna li neko zbog cega se to sve desilo.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Nista strasno, ne brini.
Imao si najvjerojatbije pad krvnog pritiska, jer posledice simptome koje si opisao, ukazuju tacno to.
To ti se isto moze desiti i kad nisi nista pusio a posle duzeg sedenja naglo ustanes.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Somibatica

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ako se desilo samo tad onda nema razloga za paniku.Desava se i bez vutre.A jos ako je stvarno dobra...a i ako si predugo drzao dim pao ti je nivo kisonika u krvi pa si malaksao...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A tlak sigurno, ubuduće za svaki slučaj nosi vode uvjek kad duvaš a i nešto slatko neće škodit
Ma znali su se ljudi onesvještavat kad im tlak padne od vutre ako su nenavikli ili nisu ništa jeli taj dan i tako
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Samo tada se desilo ,hvala bogu.I ja sam mislio da je pritisak ali nisam bio siguran

Hvala ljudi
.
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
ha ha meni se desilo kada sam povukao dim jedne dobre vuje,3 sekunde nisam ideo nista.crnilo,kao da je neko ugasio svetlo.skenjao sam se :D .
 
29.05.2008
1
0
0
33
Meni se desilo jedanput nesto slicno ali nije toliko trajalo. Ono, kao kada ustanes naglo pa ti se zacrni sve, jedva stojis... pritisak valjda, nego sto sam hteo da kazem jednom sam mnogo, mnogo drzao dim i zacrnilo mi se sve odjednom. I kako sam koracao napred, nisam mogao da stanem nisam osecao nista 3 sekunde i udario u zidic jedan, sva sreca pa je bio malo iznad stomaka nisam pao preko, bila velika visina, i kad sam udario ispadne mi buxna. I posle sam trazio dole buxnu 10 minuta, da bi provalio da mi je ispala na zidic onda, a ne preko... :D Poenta, verovatno je od dima, meni je barem bilo. Samo sto si ti izgleda imao mnogo, mnogo manje kiseonika nego ja :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nemoj držat ko svinja previše dim i nećeš se onesvještavati
Imam i ja naviku držanja dima pretjeranog ali pokušavam se odviknut jer koliko sam shvatio totalno je nebitno
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Lift šat... pa kad zakrene tlak u mozgu... preporuka mlađima:respect:

Ali zanimljivo kako masa govori dogodilo mi se ovo, ono, ful ludo bilo, čudnovato neobično itd... brija bokte... zato i pušiš, a ponekad opali na malo jaču briju pa kad se misli počnu vrzmat po glavi...fijuuuuu, brain chemistry sto na sto:spliff:


Meni bolje kad se duže drži...dobra roba zabija instant naravno...ali duže držat po iskustvima mene i ljudi oko mene jače zabija... sad, ne ić preko 6-7 sekundi čisto zbog pluća...al bolje zabije štagod tko reko po dokazima nauke (osobna iskustva i uvjerenja uvažavam:p ):balls:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
tak nebitno koliko drzis...ak je high grade marihuana onda mozes pusit ko cigaretu i svejedno se ubit ko guzica...

totalno nebitno...samo se bezveze preforsavas i sjebajes...

a sto se tice original posta...got a good feeling da to sto si ti pusio je bila dobra indica...jako dobra indica :)))))

nisam indicu pusio grooooooo...jaaaa biiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Desilo mi se jednom ali mi je bilo losije nego tebi i to od jednog dima.Naravno da se nisam uplasio,jer je to extra vutra.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Najdraže preforsiravanje vutrom (jer to je rezime ove teme, čisto prepušavanje pa luduje mozak) bilo mi je kad sam imo briju u glavi zatvorenih očiju "kozmičkoj jaje u obliku kocke"... ta mi je bila tad simpa i zanimljiva, ostao sam nakratko i eto fešte u glavi:sun2:
 
25.08.2008
1
0
0
33
Ovako drugar zavrsi neku polutku za 200 kinte i ja otvorim pogledam i kazem pa sta ti dao ovo nema ni polutka jbt.. ma ajde brate zajebo te.. i smotam ja to za mene i druga ispusimo smejali smo se jedno 20 min valjali smo se na neko terenche sa vestackom travicom ^^ i sad ucutimo se konacno i drugar od jednom AAA i ustane i kaze oce zemlja da me proguta nije mi dobro vodite me u bolnicu i ja mu kazem daj be smiri se koj ti ***** samo se smiri ma jok on ne jebe i tu je bio jedan drug sa nama on nije pusio a njegov cale je doktor.. i odvedemo ga kod njegovog caleta i on covek kaze.. legni da spavas bice ok.. sutra dan ja odem kod njega on kaze brate nije mi dobro plasim se ja ga pitam kako se bre plasis on kaze evo malopre sam se pogledao u ogledalo i uplasio sam se samog sebe.. ja reko jbt ovaj prso skroz.. i nista posle nedleju dana ode on kod lekara kad ustanove njemu srce preskache e sad da li je to zbog trave ili ... to se nezna
 
21.08.2008
5
0
0
36
Prirodnjak je napisao(la):
Ovako drugar zavrsi neku polutku za 200 kinte i ja otvorim pogledam i kazem pa sta ti dao ovo nema ni polutka jbt.. ma ajde brate zajebo te.. i smotam ja to za mene i druga ispusimo smejali smo se jedno 20 min valjali smo se na neko terenche sa vestackom travicom ^^ i sad ucutimo se konacno i drugar od jednom AAA i ustane i kaze oce zemlja da me proguta nije mi dobro vodite me u bolnicu i ja mu kazem daj be smiri se koj ti ***** samo se smiri ma jok on ne jebe i tu je bio jedan drug sa nama on nije pusio a njegov cale je doktor.. i odvedemo ga kod njegovog caleta i on covek kaze.. legni da spavas bice ok.. sutra dan ja odem kod njega on kaze brate nije mi dobro plasim se ja ga pitam kako se bre plasis on kaze evo malopre sam se pogledao u ogledalo i uplasio sam se samog sebe.. ja reko jbt ovaj prso skroz.. i nista posle nedleju dana ode on kod lekara kad ustanove njemu srce preskache e sad da li je to zbog trave ili ... to se nezna
ne znam sta da ti kazem, da niste pusili heroin:hotpants:, salim se, meni jedino sto se desi od prepusavanja ili od dobre vutre je da mi se trese telo i noge obavezno klecaju, to je to, nikakva propadanja u zemlju i ulaz u druge dimenzije, mozda to zavisi od coveka do coveka, a mozda ima stvarno zajebanih vutri...:spiderman:
 
11.07.2007
18
0
0
33
GALERIVS je napisao(la):
ne znam sta da ti kazem, da niste pusili heroin:hotpants:, salim se, meni jedino sto se desi od prepusavanja ili od dobre vutre je da mi se trese telo i noge obavezno klecaju, to je to, nikakva propadanja u zemlju i ulaz u druge dimenzije, mozda to zavisi od coveka do coveka, a mozda ima stvarno zajebanih vutri...:spiderman:
Tebro mnogo smo malo ispusili da nas je ovoliko razvalilo ja mislim da je prskano i mogu da ti kazem da me je drzalo dobrih 3 sata ja sam se prebio.. al nisam tolko prso ko on.. bio sam odvaljen proso trip i nikom nista a drug se izbezumio :icon_eek:
Ovo mi je pravi acc prirodnjak sam napravio samo zato sto nisam mogo da se setim sifru to vece LOL xD ali danas sam se setio :eyebrows::hehe::b_cyclops:
 
29.01.2008
26
2
0
35
Ma mogu se bolesne stvari desavat na vutri, pogotovo pocetnicima i onima koji dugo apstiniraju :evilking:
Ja se sjecam, treci put u zivotu kad sam pusio s drugarima, takva paranoja to je nenormalno...
Sjedim u kutu, tresem se, blijed ko krpa, hladni znoj me obljeva... ovi nesto govore, ja ***** ne svacam... srce mi kucalo nenormalno, zabrija sam da ce mi iskocit iz tijela i eksplodirat.... to je trajalo nekih pola sata... onda sam se izrigao ko nikad u zivotu...
Mjesecima poslije sam jos mogao osjetit srce kako mi kuca u bilo kojem trenu...
:spliff:
 
31.08.2008
8
1
0
35
uuuuu da xD.... mojoj priji srce nenormalno tuce poslije pusenja.. nevjerujem da je samo zbog vutre jer inace ima srcanu manu tj rupu na srcu o_O pa joj pusenje vutre ubrza uzasno a od duvana nista....ooohh jednom sam poslije duge apstinencije od vutre :D zapalila doma i totalno san bila ufilmana da me neki ljudi vuku u dubok ponor koji izgleda ko pakao :D brutalaa.. to me drzalo punih pet minuta i onako san se grcevito borila na kaucu.. prebolesno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
i meni se desila tako neka slicna pricha kad sam duvao sa freendovima neka vurta je bila ali do jaja prva liga bilo nas je 4 ispusili smo jedan joint a ja kao uvek volim da vucem dobro i nakon 4-5 dimova samo mi je u usima pochelo da zzzzzzujii kao komarac i tada nisam vise mogao da stojim a kad sam cucno nisam chak nista ni video i poslije jos gore stvari covece odem ja od njih se odvojim par metara tad sam se umivo sokom da dodjem kao sebi a onaj zid mi ide gore dolje ne smem da ustanem i poceo sam da pijem sok zbog suvi usta popio sam dos soka onda me je ufatila jos jos gora jeza nes su stavili u sok neznam stoo nisu mi nikad rekli to me drzalo neki 4 sata i posle kad sam pokusao da sidjem niz stepenice kao bilo mi malo bolje tad sam upa 3 puta sjebo ruku napukla mi kost covece i bio sam izgubljen celu tu vece :b_evil::b_evil::b_evil:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
:balls::balls:ewo zaboravi jos dozivljaj isto sam se previse naduvo kao i obichno nije nigde bilo vode suha su mi usta i dok sam trazio j..nu vodu odjednom ugledam panteru ili "puma" kako stoji i gleda u mene kao oce da me napadne tad sam izgubio najmanje 100 godina zivota gledao sam u nju ne secam se bas ali oko 2 min kad se ona poslije pretvoti u macku tad sam zahvalio bogu