Jel svira ko šta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Et palo mi napamet pa jel sviraiko kaki isntrument ili slično
Ja sviram gitaru jedno 11 mjeseci tak nešt
Imam klasičnu i skupljam za el. trenutno pare
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja sviram električnu gitaru, ali razmišljam da prejdem na bass jer volim samo duboke tonove :)
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Ja sviram gitaru, doduše, kažu, loše, i da za početak treba akorde da naučim. Al mene nije briga za to. Čim vidim gitaru odma je uzimam u ruke i cepam.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma i ja sam bio totalno trul napočetku al što se tiče akorada nauči ih dobro jer će ti bit korisni i to napočetku štobolje uvježbaj posebno F i druge te s barreom mene danas još muče F i ti taki
Nije da sam sad osobito dobar al dobro je
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Violina,saksofon i klavir su mi predobri instrumenti...
Ja se nekad igrao s miksetama,ali više onako za tulume i privatne partye,baš onako sebi za gušt malo...
House sam najdraže vrtio,i to sa što je moguće više instrumenata,prejebeno hehe:gband: :happy031:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zanima me vi koji svirate gitaru jer svirate prstima ili trzalicom
Neznam ja uglavnom trzalicom ali prstima imam više osjećaja a i neke mi je stvari teško s trzalicom onak gore dole svirat a pokušavam se naviknut na alternate picking.
a i kad nešt bržesviram nemogu to nikako prstima
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ja sam poceo s DJ-anjem prije nekoliko mjeseci, zasad samo sa miksetom i Traktorom na kompu, dok ne skupim pare za playere
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Bass gitaru, kao glavni instrument.
Akusticnu i elektricnu gitaru, pohadjao muzicku za klasicnu.
Klavir, pohadjao muzicku.
Blok flautu, samouk. To je poput frule, samo sto je flauta. ;)
Razne vrste perkusija, djembe, bongose, konge, shejkere...

I da imam bend, trio, sviramo reggae, dub, alternative, ethno. Mozda Head i ja sviramo zajedno, a jos to nismo skontali. :p

Sto se tice pitanja sa trzalica/prsti, odgovor slijedi. :) Kod klasicne gitare (mislim na muziku) svira se prstima, a kod pop/rock (i ostalih derivata) se svira trzalicom. Naravno uvijek mozes svirati ostale pravce prsticima, ali klasiku ne sa trzalicom. To je pravilo. :)