Jel valja ova zemlja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E jel valja zemlja za povrće? Onak je rahla, dosta crna, ima nesto humusa tranu PH 5.5 - 6.5, ima i nekaj NPK u nedamise pogledat kojem omjeru? :sick: sam totalno

Znam da sam prije sadio povrće za starog u tu zemlju (salata, kupus, paprika, paradajz itd) i zemlja je bila kul za ta povrća sve je uspjelo uvjek... E sad jel valja to za ganju?
I jel moram kaj dodavat tranu tipa običnu zemlju da pomješam i to
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
nemam blage veze kakav tocno sastav ima ta zemlja....ali najbitnije sta trebas gledati je PH. znas kakav ph odgovara ganji :)) i onda takvu odgovarajucu zemlju pomijesas sa ostalim stvarima , ovismo o tome sto zelis tocno .

ako je ph zemlje 7.0 ...dovoljno je ubacit stiropora unutra zbog drenaze i boljeg cirkuliranja kisika . . jajednostavniji mix koi postoji i s njim nema problema .

ti mozes smiksat medium na pun ***** nacina !
ali fuck...sve ti pise na forumu :))
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ne razumem zasto bi ti da koristis tu zemlju...Zar ti nije lakse i sigurnije kao i bolje da kupis zemlju u cvecari...Odmah znas i Ph zemlje i sve njene osobine...Ph biti trebala biti od 6.5 do 7,to je najbolja Ph vrednost za ganju...Ovo ti je moj predlog,ne vidim razlog da komplikujes s druom zemljom...Ne kazem da je lose,nego mislim da je bolje ovako...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A ono... bio sam ubijen i bio sam u toj poljoapoteci... i kak sam bio napljugan sve mi se pomijesalo ovo ono i nisam vise znao uopce kaj mi treba... znao sam samo da mi zemlja treba.. i kak sam vidio tu vrecu zemlje sjetio sam se kak sam ja za starog sadio povrce u tu zemlju i ono... povrce je uvijek izraslo zdravo i lijepo i sve to... i uzmem ja tu vrecu... onak refleksno recimo.. e sad jbg ak zemlja nevalja, onda nevalja... al u medjuvremenu sam ja posadio 2 proklijale biljke tranu pa cemo vidit na kaj to lici...

eto to je ta malo duza prica i sad sam isto ubijen pa ne znam jel kuzis... al jebga mrtavs am
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo sad nisam :D
Jos je rano hehe
Ma bit ce to dobro sve...
Nego fala vam svima na pomoci vidicemo u grow reportu kak ce to ispast
L8r