Jeli krenulo sađenje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Evo nas 22.travanj.U bosni još rano za outdoor,da li ste vi iz drugih zemalja krenuli sa uzgojem,pošto mi iz bosne svakako kasnimo uvijek:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Neznam gdje je to ali u mom mjestu je ujutro i navečer veoma hladno.Sačekat ću još koji dan da nedo Bog ne bude šta biljčicama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
to gore je sarajevo i okolina, fakat ne znamo odakle si a ni kolike su ti "biljcice". al ne moras zuriti, prva polovina narednog meseca je sasvim ok ako imas gde sa njima u medjuvremenu
 

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Nisam jos krenuo sa klijanjem.Čuvam sjemenke.Domačica je al dobra baca kao skank hahah
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Da krenulo je.
I kod mene vec desetak dana odlicna temp. jutarnja se ne spusta ispod 8 stepeni. Imam vec par sjemenki, ali kontam da sacekam tamo negdje pocetak maja. Ove godine hocu da se "uozbiljim" pa i dnevnik da otvorim.
Ono od prosle godine je bilo eksperimentalno, (2 biljke) da vidim jel ja to mogu, i nisam zelio da se sramotim pred growerima, pa nije bilo ni slika ni dnevnika.

Moram prvo "obletiti" sajt od prosle god, jer umalo drvosjece da me syebu. (pisao sam, cini mi se, vec)

Kontam da cu se malo pomjeriti ove godine. Sto je sigurno, sigurno.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja sam ziher da je za automate out najbolji start oko polovice ovog mjeseca. Bitno da jutarnja nejde ispod 5-6 stupnjeva i milina, imao sam i niže temperature od toga i nikad im nije naškodilo :thumb:. Unazad par godina 4-ti mjesec ima mnogo više sunca nego što ga bude u maju, a ta tradicija se nastavlja i ove godine. Da sam sposoban ove godine moji bi se već sunčali vanka, tako da nema šta čekati ;)
 

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Moze jos biti shvasta pa i mraza ko i prosle godine, sigurno ce jos bar jednom osvjeziti i iskišuriti se nekoliko dana, neka nevara ovih par iznadprosjecno toplih dana, nije jos bas zurba stignu one
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.