jeli smrdi + chat

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2007
7
0
0
42
Ima ženu i dite doma zanima me jeli smrdi uzgoj travurine
jer smo u malom stanu. I problem je ako ko dođe i ovo ono
jer se pretvaramo da smo normalni....

koliko treba da naraste od pocetka do kraja cca mjeseci ili dana = ?

i bilo bi dobro ubacit chat u ovaj site

inače super ste objasnili i redizajnirali malo....puno ozbiljnije
pozdrav ivanko


www.dizajntatjana.com

ps. ubrzo cemo imat u ponudi chat pa cu Vam ga poklonit i montirat ako ste zainteresirani

:love001::smileysex: seeeeek
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
pa mozemo reci da se osjeti, neke sorte malo neke dosta, a neke jako ali i za to postoje sistemi kako to rijesiti tako da miris i nije neki problem ako sve napravis kako treba.

hehehehehehe bilo bi dobro da za mjesec naraste od pocetka do kraja ali to je vec S.F naime racunaj da treba (ovisi o nacinu uzgoja) od 2 i pol do 3 i pol sa susenjem a moze i vise naravno a i to ovisi prije svega o sorti a zatim i koji stil sadnje koristis (aero,hidro,soil) ili metodu poput 12/12 od pocetka do kraja itd.......

a sto se tice chata imas danas zapoceti topic o toj temi...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Vidim da si novi pa vjerovatno nisi upoznat sa činjenicom da se ovde shout (trebutno na remontu) štuje poput božanstva ...

Glede smrada, ne smrdi ako tehnički dio boxa odradiš kako treba. U svakom slučaju prolistaj forum, pročitaj malo. Nije uzgoj vutre atomska fizika, al neka osnovna znanja moraš imati.
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
e da i sto se tice toga kolko im treba-to ovisi o vrsti i tako tome....
minimum ti je 3mj.....za prvi grow...poslje mozes imat svaki mjesec berbu...naravno ako imas minimalno 2 box-a...

pozz:respect:

jbg dok ja utipkam poruku vec ti dvoje odgovori..... lol
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ivanko, dobrodosao! :D Kao sto su ti vec rekli mozes koristiti razne vrste filtera, na netu mozes pronaci kako se prave kucne varijante. Ako uspijes nekako da sprovedes da ti ventilira direktno napolje, ili u dimnjak/ventilacioni kanal, mozda ti taj filter nece ni trebati.
Sto se tice chata, kakve su mu specifikacije? Pises/pravis ga ti, ili neko tebi blizak, ili ces ga kupiti/skinuti za dzabe?

P.S.
Torcida, sto si toliko protiv chata? :D
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
TorcidaSpalato je napisao(la):
Sve je to relativno ... Zašto bi prvi grow morao trajati baš 3 mjeseca ? Zašto ne duže ili kraće ?


duze moze...al mi reci kak bi ti krace? mozda bi navuko na 2 i pol al manje nikako nebi mogo...zar ne?
 
14.12.2007
7
0
0
42
Thank you very much my brothers....the force is with us

nego jeli mi može neko iz splita (torcidasplit pliz) prodat malo te domaće koju je sam uzgojia
pun mi je ***** zvat onu dicu po kvartovima da mi prodaju trave

žena mi brani uzgoj u stanu jer smrdi i priti mi da ćemo presta puši travu

torcidasplit ocemo li zapalit jednu sutra te domacice....vraticu ti nekako ili platit


inace mozemo kompenzirat sve a sto se tice chata imacu gotove chatove pa cemo montirat kad bude u ponudi, bice i foruma, besplatnih oglasa, web shopova,
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Mislim da si zasluzio ban zbog ovog al tako ti i treba kad si papucar hehehehe:bananabang: pa di ces takve gluposti pitati to je nesta sto najvise mrzimo, a jos vece gluposti su pm-ovi i mailovi pa nismo mi ovdje da nekom takve stvari radimo pa jel nije dovoljno sto dajemo savjete u vezi sadnje jos treba da vam sredjujemo vutru stvarno ste bolesni.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Nije poanta u banu ako ništa ne naučiš ...

Ovde nećeš od nikoga nabavit dima, možeš samo dobit informaciju i praktičan savjet kako da uzgojiš svoju travu. Nema kupovine, nema prodaje, samo druženje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hanf&hanf

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ovaj hobi definitivno nije za tebe s obzirom kako se lako štufaješ. Zamisli da treba još čekat 100 dana do berbe ? Jbga, i ja bi najrađe da mi padne kesa od 200g svaki misec. Nema ti kume moj kruva bez motike. :evilking:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hanf&hanf