jeli zrela za branje i kako vam izgleda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sf2

03.09.2011
0
0
0
31
ovo su slike dvije razlicite biljke, ostale fotografije nisam mogao uploadati iz neznam kojeg razloga
zanima me po vama koja je ovo trava i jeli vrijeme za branje, ako nije za koliko ce biti odprilike
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Obje su sativa dominantne.jos nije spremna za branje.ovu drugu si trebao slikat sa druge strane da sunce ne tuce u fotic.ak imas mikroskop gledaj trihome.neznam kolko ces dobit al racunaj da ti sa susenjem izgubi oko 70 posto tezine.evo to je moje misljenje.
 

sf2

03.09.2011
0
0
0
31
hazeboy je napisao(la):
Obje su sativa dominantne.jos nije spremna za branje.ovu drugu si trebao slikat sa druge strane da sunce ne tuce u fotic.ak imas mikroskop gledaj trihome.neznam kolko ces dobit al racunaj da ti sa susenjem izgubi oko 70 posto tezine.evo to je moje misljenje.
prevedi mi to, prvi put da sam sadio i prvi put da cu pusit, potpuno sam novi u ovom
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Samo si treba dat truda i pročitati osnovne stvari. Inaće, lijepo to izgleda i nikako nije gotova. Trebaš još sačekati.

Pozz

edit by H-M: muwhaah bas sam zlocest :icon_mrgreen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kojot2709

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
sf2 je napisao(la):
hazeboy je napisao(la):
Obje su sativa dominantne.jos nije spremna za branje.ovu drugu si trebao slikat sa druge strane da sunce ne tuce u fotic.ak imas mikroskop gledaj trihome.neznam kolko ces dobit al racunaj da ti sa susenjem izgubi oko 70 posto tezine.evo to je moje misljenje.
prevedi mi to, prvi put da sam sadio i prvi put da cu pusit, potpuno sam novi u ovom

1.
Vrste Kanabisa - Link

2. trihomi su "kristali" tj. smola koju biljka izlučuje
Kratak vodič kada obrati biljku - Link

I još malo gradiva za čitanje ;)
Sadržaj Vutra.org portala - Link


p.s. Welcome
 

sf2

03.09.2011
0
0
0
31
ma pusio sam do sad 4 puta i nijedan put nikakva efekta, pa sam pomislio da mi uvale sranje neko tesko i odlucio sam uzgojit sam
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Evo he-man ti je sve pokazao.fora je u tome kaj ti je za efekt potrebno da biljka sazrije odnosno trihomi promjene boju,a ovo za prodaju ljudi poberu pre rano i brzo osuse i biljka nema potencije,a inace je mozda dobra.tak da ti je po meni najbitnije da nabavis neki mikroskop 50-100x povecanje i gledas trihome i naravno procitas sta ti je he-man link stavio.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pametna odluka :clap: sad samo imaj zivaca da ovo sazri i, bar po fotkama, trebalo bi da bude OK. ako je dominant sativa u pitanju onda jos imas cekati do skidanja (znas li kada je sadjena, kada je pocela cvetati), taman da laganica prostudiras postove na forumu, sretno
 

Riblji specijalitet

Aktivan Član
16.11.2010
143
39
28
42
Prva slika izgleda dobro, iz druge se vidi samo velliki grm što je dobro ali bez detalja. rokni koju sliju jače rezolucije. Još čekanja ali možeš probat koji manji vrh, dobro ga posuši na ovom zvizdanu ali za pravi rezultat treba još vremena tako da ju pusti, imaš po forumu punu kapu slika biljozha pred berbom kao i filozofija juzera.

Sve kukam što se nisam dao u kakav outdoor na vrijeme jer je flaširano već na rezervi...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koristiti SEARCH. Svakih par dana ista tema a sad je večina na pola cvijetanja...pa bi infrakcije mogle procvijetati do 11 mjeseca za nekorištenje pretrage:)
Lock.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.